Şimdi Ara

Toz torbası Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ürünüm Hoover TCP 2010 Capture. Fazla satılan bir model olmadıgından toz torbasımı bulamıyorum. İçinden 1 adet çıkmıştı. Bu konuda tecrübeli arkadaş varsa yardımlarını beklıyorum. Hangi torba buna uyar?

• Torbanızı sökün alın ve Carrefour Metro Real Koçtaş gibi bir markete gidin oradaki torbalarla ağızlarını kıyaslayın elbet biri uyacaktır...geçmeli ya da sürgülü ise ya da özel bir başlık kısmı yoksa keserek de işinizi çözebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

Arkadaşlar ürünüm Hoover TCP 2010 Capture. Fazla satılan bir model olmadıgından toz torbasımı bulamıyorum. İçinden 1 adet çıkmıştı. Bu konuda tecrübeli arkadaş varsa yardımlarını beklıyorum. Hangi torba buna uyar?

Süpürgenizin orijinal torbasını Hoover yetkili servisinden alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

quote:

Arkadaşlar ürünüm Hoover TCP 2010 Capture. Fazla satılan bir model olmadıgından toz torbasımı bulamıyorum. İçinden 1 adet çıkmıştı. Bu konuda tecrübeli arkadaş varsa yardımlarını beklıyorum. Hangi torba buna uyar?

Haklısınız velakin anadolunun ücra köşelerinde Hoover ismi bile daha yeni zikrediliyor.
  • quote:

Eski torbanın süpürgeye geçen yerini sökün. Eski torbanıza yakın bir torba alıp onunda ağız kısmını dikkatlice söküp eski ağızı ona yapıştırın. Ya da sizin torba ağzından daha büyük ağıza sahip bir torba alırsanız süpürgeye uygun kesebilirsiniz daha garanti olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

quote:

Haklısınız velakin anadolunun ücra köşelerinde Hoover ismi bile daha yeni zikrediliyor.

İnternette süpürge parçaları satan bir site var, orada sizin süpürgenin torbası var bir bakın isterseniz ama muadil ürün.

http://www.supurgemarket.com/hoover-tcp-2010-capture-p-6145.html

• Merhaba bizden önce zaaten link paylaşılmış çok memnun olduk. Ürün ayrıca 5 katlı 120 g/m² nonwoven kumaştan firmamız için özel olarak üretilmektedir ve benzer fabrikalarda üretilen orijinalinden daha kaliteli olduğunu iddia etmekteyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Healer

Merhaba bizden önce zaaten link paylaşılmış çok memnun olduk. Ürün ayrıca 5 katlı 120 g/m² nonwoven kumaştan firmamız için özel olarak üretilmektedir ve benzer fabrikalarda üretilen orijinalinden daha kaliteli olduğunu iddia etmekteyiz.

Bunun daha hesaplı kalın kağıtlı olanı yok mu?
  • beyazid84 kullanıcısına yanıt
    Healer3 sa. önce, 17:43
    Boyle bir seçenek maalesef yok bizde ürünü Almanya için ihracat yapan bir firmanın kalan stoklarından tedarik etmekteyiz.

Muadilini söylemedi arkadaş. Forum yardımlaşması kültüründen uzak, birşeyler satabilmek için burada demek ki.
  • beyazid84 kullanıcısına yanıt
    Özelden yazıp buraya yapıştırmanıza gerek yok buradan sorsanızda aynı cevabı verirdik ürünün muadili yok. Artık siz para kazanmak deyin, forum dayanışması deyin nasıl isterseniz o şekilde algılayın bu durumu. Ancak donanımhaberde link paylaşırken yada süpürgemarket olduğumuzu soylerken yada dh ye banner reklam verirken tabiiki hem yardımcı olmak hem de para kazanmak gibi 2 amacımız var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Healer -- 9 Temmuz 2013; 10:01:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.