Şimdi Ara

TOYOTAN Ve yedek parça fiyatları ************************** (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
14.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar,Toyota Avcılar Sonkar servisini bilen varmı?Oraya arabamı bakıma götürmeyi düşünüyorum.Memnun kalırmıyım acaba?
  • Donanım haber Toyota topiği çok dağınık nereye ne yazacağını şaşırıyor insan :) Daha derli toplu olsa aradığımız şeyi bulamıyoruz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bilana

Arkadaşlar,Toyota Avcılar Sonkar servisini bilen varmı?Oraya arabamı bakıma götürmeyi düşünüyorum.Memnun kalırmıyım acaba?

bu topiği bir inceleyin bakalım...

http://forum.donanimhaber.com/m_17006923/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bilana

Arkadaşlar,Toyota Avcılar Sonkar servisini bilen varmı?Oraya arabamı bakıma götürmeyi düşünüyorum.Memnun kalırmıyım acaba?

Nataş'a gitmede hangi servise gidersen git.
  • abii yaaaa .Elimde 12-13 bin ytl arası bir para var. Bir haftadır bu forum sitesini takıp ediyorum. Ne araba alacagımı şaşırdım..Kafayı yedirttiniz. O iyi bu parca pahalı.. şı yol tutmuyo.. Yaa hangi arabaya özendimse sayenizde vazgeçtim... En sonunda arabamı satmamaya kara verdim.:D:D Traktör niyetine bile sürüyorum....Ne miii ...91 dogan l.. :D:D manyak bi aletmiş meger de haberim yokmuş...sanayi ye gir cık 250 kagıda gıcır gıcır...ayna 5 milyon kapı kolu 3,5.. balalatar 30 kagıda sıfırlanıyor. kıslık bakımı sadece 60 ytl tuttu.. lpg li çok yakmıyo.. kışın kalorifer sıcacık...

Daha ne abi yaaa.... ne vecktrası ne corollası dogal L arabanın ası.. :D:D:D
  • sana katılıyorum arkadaşı servis oldukça pahalı ve hangi marka kulandıklarınıda söylemiyorlar o yüzden bizde dışarıdaki özel servislere gidiyoruz % 5a farkediyor basit bir lastik parçasına bilke 100-150 tl fiyat istiyorlar dışarıda 12 tl ye aliyorsun sonrada neden servise gelmiyorlar diye söyleniyorlar
  • şu anda 40 500 km'deyim, balatalarda tık yok...
    quote:

Orjinalden alıntı: armani_

4 takım balata takımı ile 100.000 km.. ??? bu kadar dayandığını bilmiyordum..helal olsun sana TOYOTA..
    TODAY TOMORROW TOYOTA
  • fiat albea 1.2 lpg 40.000 bakımı 410 tl.bu ucuzmu ?? 96 da 1.6 corolla xei aldık 2002 de sattık 325000km de.sadece 1 kere eksozu çatladı onuda ufak bi ücrette yaptırdık.yani toyota yağ su yakıt devam edersin.kartal varken toyotamızda vardı.ister inanın ister inanmayın kartalın bakımı toyotadan pahalıya geliyordu.bizden çok ustada kalıyodu kartal.araçların ikisinide sıfır almıştık.Saygılar
  • aman arkadaşım böyle deme... kuşçular seni kuşlarıyla parçalar...
    kartalın dikiz aynası ucuzmuş, tamponu ucuzmuş v.s.
    quote:

Orjinalden alıntı: cıvıq06

fiat albea 1.2 lpg 40.000 bakımı 410 tl.bu ucuzmu ?? 96 da 1.6 corolla xei aldık 2002 de sattık 325000km de.sadece 1 kere eksozu çatladı onuda ufak bi ücrette yaptırdık.yani toyota yağ su yakıt devam edersin.kartal varken toyotamızda vardı.ister inanın ister inanmayın kartalın bakımı toyotadan pahalıya geliyordu.bizden çok ustada kalıyodu kartal.araçların ikisinide sıfır almıştık.Saygılar
  • ötv indiriminden yararlanıp corolla elegant m/m aldım..3 yıl firma garantisi var, 480 TL ödeyerek +2 yıl da ben garanti aldım, etti mi size 5 yıl..ayrıca toyota'dan full kasko yaptırdım 11 taksitle 900 TL..
    5 yıl sonra da toyota'nın değerinde müşteri bulacağından eminim..
  • 2004 model corolla sol lpg li aracım var. geçenlerde bende kaldırım kenarına fazlaca yanaşırken motorun altındaki plastik korumayı kırdım. bi müddet sallandı. sonra hız yaptıkça rüzgardan iyice açıldı. yere filan sürtmeye başladı. çektim kopardım bende. dedim yenisi kaç paradırki gider servise taktırırım.en fazla 40 -50 tl dir diye düşündüm. dün gittim yetkili servise sordum. önce anlamadım. bi daha sordum.
    iki parçadan oluşuyomuş orası.
    biri 120 tl
    öteki 80 mi 90 mı ne.
    dedim bu parçalar ne işe yarar. dediki görevli motoru karteri koruyomuş delinmesin filan diye. .... yani dedim ben karteri delecek kadar sert vuracağım ve bu plastik parça onu koruyacak öylemi. gülümsedi bana görevli. istersen taktırma der gibi. bide vites topuzunun derisi aşınıp bi parçası kopmuştu . onuda sordum. 150 tl dediler vites topuzuna. o anda ışık hızına ulaşıp uzaklaşmak istedim oradan. ...... amanin bu ne yaa. yokmudur bunun yan sanayisi falan. bilen duyan söylesin allah rızası için.

• quote:

Orjinalden alıntı: soldier_of_fortune

şu anda 40 500 km'deyim, balatalarda tık yok...
    quote:

Orjinalden alıntı: armani_

4 takım balata takımı ile 100.000 km.. ??? bu kadar dayandığını bilmiyordum..helal olsun sana TOYOTA..
    TODAY TOMORROW TOYOTA

sadece toyota değil illaki japon diyorum
    hondam vardı civic 99 model 2008 in başında sattım 80.000 km ye yaklaşmıştı. hiç bakıma falan götürmemiştim araba tık demedi. ne kaldı balatasına.

şimdi toyotam var bakalım allah izin verirse uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum. ama mümkün olduğunca bakımlarını yaptırıcam

• quote:

Orjinalden alıntı: slbn

2004 model corolla sol lpg li aracım var. geçenlerde bende kaldırım kenarına fazlaca yanaşırken motorun altındaki plastik korumayı kırdım. bi müddet sallandı. sonra hız yaptıkça rüzgardan iyice açıldı. yere filan sürtmeye başladı. çektim kopardım bende. dedim yenisi kaç paradırki gider servise taktırırım.en fazla 40 -50 tl dir diye düşündüm. dün gittim yetkili servise sordum. önce anlamadım. bi daha sordum.
    iki parçadan oluşuyomuş orası.
    biri 120 tl
    öteki 80 mi 90 mı ne.
    dedim bu parçalar ne işe yarar. dediki görevli motoru karteri koruyomuş delinmesin filan diye. .... yani dedim ben karteri delecek kadar sert vuracağım ve bu plastik parça onu koruyacak öylemi. gülümsedi bana görevli. istersen taktırma der gibi. bide vites topuzunun derisi aşınıp bi parçası kopmuştu . onuda sordum. 150 tl dediler vites topuzuna. o anda ışık hızına ulaşıp uzaklaşmak istedim oradan. ...... amanin bu ne yaa. yokmudur bunun yan sanayisi falan. bilen duyan söylesin allah rızası için.

Dostum AutoKing'i tavsiye ediyorlar küçük parçalar için.
    Konuyu açan benim, bahsettiğim parçaları hala taktırmadım, arabam tıkır tıkır gidiyor valla hiçbir sorun yok. Bu aralar 30.000 bakıma götürecem, gittiğimde yine sorucam fiyatları. Söylesinler de biraz daha güleyim bari neşem yerine gelsin :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.