Şimdi Ara

\\\ TOYOTA YARiS FUN CLUB TURKEY /// :) (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.159
Cevap
59
Favori
207.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=zVgLsjUcYrw&feature=youtu.be
    2007 model Yaris 1.0 MMT aracimi tanıtan video mu paylaşıyorum. Merak eden arkadaşlar bakabilir. Bana göre yarisin en güzel kasası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayram3258 B kullanıcısına yanıt
    Güzel araç
    Güle güle kullanın,
    Sadece
    Orjinal çıkma Yaris alaşım jantına ihtiyacı var.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-boya-degisen-hasar-kaydi-yok-trde-tek-63km-815018091/detay
    arkadaslar esim icin otomatik vites bakiyorum bu ilandaki arac nasildir sizce? ilk defa otomstik vites arac alacagim icin cok bilgim yok onerilir mi bayan icin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rcpbk R kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok uçuk o kasa için, aynı paralara daha yeni modeller (Yine temiz) bulunabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rcpbk

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-boya-degisen-hasar-kaydi-yok-trde-tek-63km-815018091/detay
    arkadaslar esim icin otomatik vites bakiyorum bu ilandaki arac nasildir sizce? ilk defa otomstik vites arac alacagim icin cok bilgim yok onerilir mi bayan icin?
    en düşük motor ve en düşük donanım ve en eski kasa ve yarı otomatik için bu fiyat yüksek.
    ama piyasa gerçekten uçtu.
    tek avantajı doğruysa; temiz, kazasız ve az km olması.
    .
    alın veya almayın diyemiyorum,
    eksi ve artılarına göre alınabilir de, alınamazda.
    biraz daha indirim yaptırabilirsen şirin araba.
    .
    genel ek bilgi olarak ;
    3. nesil yaris 2012-.. modellerde 1.33 multidraves CVT tam otomatik yağlı şanzumandır.
    sanal olarak 7 ileri vitestir. en çok tutulan modeli budur diyebiliriz.
    .
    vites geçişlerini biraz hissettiren, rampada kaydırabilen, baskı balatası olan,
    MMT yarı otomatikler ise uygun fiyatı ile alınmasında mahsur yok
    ama 2008-2011 kasa 2. nesil yaris olursa daha güncel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: rcpbk

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-boya-degisen-hasar-kaydi-yok-trde-tek-63km-815018091/detay
    16 yaşında yarı otomatik boş tenekeye bu parayı vereceğinize biraz eli yüzü düzgün araç alın bence.

Rastgele bakarak mesela şunu buldum:
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-masrafsiz-otomatik-813419124/detay

rengi de güzel, kadınlar çok sever.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• “ ARACIMIZDA AGIR HASAR KAYDI BULUNMAKTADIR.“

Bütçe olarakta bayağı fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

“ ARACIMIZDA AGIR HASAR KAYDI BULUNMAKTADIR.“

Bütçe olarakta bayağı fark var
    Pardon görmemişim. Ama yine de 16 yaşında en alt motor ve donanımlı, 2 nesil eski model bir araba bu paraya anormal. 60 bin km de az değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

2008 Yaris 1.3 benzinli MM aracın 40 bin rutin bakımı + buji değişimi + fren hidroliği değişimi yetkili serviste kaça patlar arkadaşlar?
    Aradan 9 yıl geçmiş ve baba yadigarı bu Yaris sol special aracımız şu an 180 bin km olmak üzere. 44 bin km civarında Prins lpg takıldı, 140 binde iken baskı balata değişimi yapıldı. Keyifle biniyoruz hala. Üstüne bir de 2006 model, yine sol special, yani anahtarsız giriş ve çalıştırmalı bir dizel otomatik yaris daha eklendi aileye. Her eve lazım süper bir bücür.
  • haluk 23 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
    Fiyat ve km nedir?

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. 2 ayı geçti alalı. 73 bin TL verdim. 118 bin km'de. Tamamen yetkili servis bakımlı. Farklı zamanlarda atılmış 4 parça çizik boyası var. Bu işlemler de yetkili serviste yapılmış. Üste 2500 TL verip orjinal alaşım jantlarını aldım üzerinde 2018 üretimli ama neredeyse hiç yol yapmamış Michelin lastikleriyle beraber. Bir de 2600 TL daha verip geri görüş kameralı, ön seyir kameralı yeni nesil işlemcili double din ekran taktırdım. Aldı, sattı detaylı temizlikti derken 80'i buldu bulacak anlayacağınız.
  • 2016 model yılı araçlarda 2014-2016 ve 2016-2017 makyajlı 2 seçenek çıkıyor aradaki fark nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: hoodt

2016 model yılı araçlarda 2014-2016 ve 2016-2017 makyajlı 2 seçenek çıkıyor aradaki fark nedir?
    http://www.yenimodelarabalar.com/2016-toyota-yaris-makyaj-ozellikleri-11291.html

• Merhaba arkadaşlar. 2020 model toyota yaris aldım. Multimedya sistemi içinde yok haliyle ve ekstra 4000 tl bi para çıkarıyor satın aldığım bayii. Dışarda ise 2700-3200 arası bi fiyat var.Ne önerirsiniz.? Bayii dışı bi yerde yaptırmalı mıyım tecrübesi olan var mıdır?İlk arabam bir de

• körby K kullanıcısına yanıt
    Aradaki fark , riske değmiyor.
    Bayiden garantili yaptırılabilir.
    Forever indirimi felan sorun.
    Fiyat farkı çok olsaydı
    Dışarda büyük firmalardan taktırılabilirdi

• Teşekkürler

• Hocam merhaba, ben de yeni yaris aldim 2020 model. Arac icin orjinal garantiyi bozmayan parca takip satan yer neresi vardir biliyor musunuz? Hiz sabitleyici ve ya genel diger aksesuarlar icin soruyorum.

• Arkadaşlar, özellikle filtre konusunda orjinal yada orjinale yakın marka hangisidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaNDaR -- 19 Haziran 2020; 18:3:40 >
  • Arkadaşlar 2015 model toyota yaris 1.33 skypack multidrive s modeli için 121 bine anlaştım sizce bu rakam nasıl, 62000 km de boya değişen yok

• king in the north kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

\\\ TOYOTA YARiS FUN CLUB TURKEY ///   :)

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.