Şimdi Ara

►TOYOTA KARDEŞLİĞİ ◄ (129 KARDEŞ) LİSTE GÜNCELLENMEKTE (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.149
Cevap
4
Favori
129.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah gönlüne göre versin silverstar68,
    Allah caygırından da tüm toyotacıları korusun!!!! (caygırlar tofaşa inşallahhhhh )

Amiiiiinnnnnnnn !!!!!!!!!!!!!!

quote:

Orjinalden alıntı: silverstar68

quote:

Orjinalden alıntı: dragut76

Bekarlık sultanlık (!!!!!) ,
    Ne sultanlığı be rezillikten başka ne olabilir.
    Bekar Toyotacılara sesleniyorum, biran önce evlenin, Evlilikte Toyata gibidir, anlatılmaz yaşanır.

Yorgun argın eve geldiğinizde o gül yüzlü gülünüzün aydınlık yüzü yüreğinizi aydınlattığında yorgunluk mu kalır insanda.

Hele birde mutlu evliliğinizden Allah birde yeni bir güzellik nasip ederse, güzelliklerin en güzeli, evin içinde dolaşan cır cır öten, yaramazlık yapan, Toyotanızın içine girip de oynamadık yer bırakmayan, basmadık düğme bırakmayan birde çocuğunuz olursa deme gitsin...

Ben bunları yaşıyorum, Allah hepinize nasip etsin..

hocam ne kadar güzel anlatmışın insanın evlenesi geliyor.

Allah bizlerede böyle evlilikler nasip eder İnşallah.

böyle bir evliliğe can feda ama birde hatun cazgır çıktı mı ?

• quote:

Allah gönlüne göre versin silverstar68,
    Allah caygırından da tüm toyotacıları korusun!!!! (caygırlar tofaşa inşallahhhhh )

Amiiiiinnnnnnnn !!!!!!!!!!!!!!

Aminnn
  • Cazgır kadın mı

Allah korusun
  • silverstar68, Başlığa "Yeni imza logomuzu seçiyoruz" yazısının yanına "Bekar toyotacı arkadaşlara kız bakıyoruz" yazısını da eklesene...
    Belki diğer otomobil forumlarından bayan adaylar çıkar

Bekar Toyotacılar
    1. silverstar68 : Arif Ömer, Aksaraylı, yaş 23
    2. tecniq : Onur Bey, İstanbul, yaş 30, Bilgisayar Teknisyeni
    3. erdemmani : Erdem Manisalı, Yaş 20, İZMİR
    4. demir_mert: Demir Bey, yaş 20, Elazığlı, İstanbul Bakırköy
    5. dondurmacı: Murat Bey, yaş 37, Öğretmen
    6.
    7.

Tüm toyatacı Bekar arkadaşlar; araçları kadar gayet yakışıklı olup, uzmanlık alanları TOYOTA'dır.
    Diğer otomobil forumlarından bayan adaylar bekliyoruz...

• Ben bi zamandır jantlarla uğraştığım için bu topiğe giremiyodum yaw arada kaynamışım neler yazılmış yau

Ahanda benim AŞKIM

►TOYOTA KARDEŞLİĞİ ◄ (129 KARDEŞ) LİSTE GÜNCELLENMEKTE

BİTİYORUM BUNUN DURUŞUNA BİLE HASTAYIM YAU NAPIYIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan_wrc -- 23 Aralık 2020; 22:49:11 >

• quote:

silverstar68, Başlığa "Yeni imza logomuzu seçiyoruz" yazısının yanına "Bekar toyotacı arkadaşlara kız bakıyoruz" yazısını da eklesene...

Bekar Toyotacılar
    6.
    7.

Tüm toyatacı Bekar arkadaşlar; araçları kadar gayet yakışıklı olup, uzmanlık alanları TOYOTA'dır.

Murat abi evli değil mi

• quote:

Orjinalden alıntı: ercan_wrc

Ben bi zamandır jantlarla uğraştığım için bu topiğe giremiyodum yaw arada kaynamışım neler yazılmış yau
    Bende corolla hastasıyım bende nişantaşı çocuğuyum

Ahanda benim AŞKIM

Bende hastayım duruşuna efsane kasanın,,,,

• quote:

Ben bi zamandır jantlarla uğraştığım için bu topiğe giremiyodum yaw arada kaynamışım neler yazılmış yau
    Bende corolla hastasıyım bende nişantaşı çocuğuyum

Ahanda benim AŞKIM

jantlarda harbiden konuşuyor.Allah güle güle kullanmak nasip etsin

• quote:

quote:

silverstar68, Başlığa "Yeni imza logomuzu seçiyoruz" yazısının yanına "Bekar toyotacı arkadaşlara kız bakıyoruz" yazısını da eklesene...

Bekar Toyotacılar
    6.
    7.

Murat abi evli değil mi

Aşağıdaki mesaja göre BEKAR galiba

quote:

Orjinalden alıntı: dondurmacı

sevgili tecniq hani öyle bi yenge adayı bulursan, ve o yenge adayının evde kalmış bi ablası varsa bende o na talibim

hehe aslan bacanak...

• quote:

quote:

quote:

Bekar Toyotacılar
    6.
    7.

Murat abi evli değil mi

Aşağıdaki mesaja göre BEKAR galiba

quote:

Orjinalden alıntı: dondurmacı

sevgili tecniq hani öyle bi yenge adayı bulursan, ve o yenge adayının evde kalmış bi ablası varsa bende o na talibim

hehe aslan bacanak...

Durgut abi senden de hiç bir detay kaçmıyor.

007 dragut76

çocuğu var ama gerçi bu bekar olmasına bir engel teşkil etmiyor

• 6- stimur41 : Serhat TİMUR, İzmitli,Yaş 21, Muhasebeci + Öğrenci
    Hazır kız bulurken beni de aradan çıkarın

Bu arada bu resimde hakketen çok haşin durmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stimur41 -- 23 Haziran 2007; 15:14:04 >
  • saolun arkadaşlar Allah size daha iyilerini nasip etsin.Reimlerde öyle siz bide benim aslanımı gerçekte görün ya aşığım yaw valla inanın kız arkadaşı bile aşırı bi şekilde kıskanıyor arabamı var mı toyota gibi araba be var mı corolla gibisi Aşkımı össsllleeeeeeeedimm dur camdan bakayım bari

Bu arada ön kaputta iz var arkadaşlar dikkatli bakarsanız sanırım branda sermiş ilk sahibi ondan dolayı olmuş acaba pasta veya boya koruma çıkartırmı bu izi bilgisi olan var mı?Boya yaptırmak istemiyorum çünkü sonra deyneğen biri çıkar bu araba kazalı der gelde laf anlat zaten arabam orjinal 90binde ona zor inanıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan_wrc -- 23 Haziran 2007; 15:23:31 >
  • konunun amacına ulaştığını görmek çok güzel

kardeşlik bu olsa gerek

başlığı ne yapsak acaba

Toyota sevenleri buluşturuyor.

• quote:

saolun arkadaşlar Allah size daha iyilerini nasip etsin.Reimlerde öyle siz bide benim aslanımı gerçekte görün ya aşığım yaw valla inanın kız arkadaşı bile aşırı bi şekilde kıskanıyor arabamı var mı toyota gibi araba be var mı corolla gibisi Aşkımı össsllleeeeeeeedimm dur camdan bakayım bari

Bu arada ön kaputta iz var arkadaşlar dikkatli bakarsanız sanırım branda sermiş ilk sahibi ondan dolayı olmuş acaba pasta veya boya koruma çıkartırmı bu izi bilgisi olan var mı?Boya yaptırmak istemiyorum çünkü sonra deyneğen biri çıkar bu araba kazalı der gelde laf anlat zaten arabam orjinal 90binde ona zor inanıyorlar

Orayı net gösteren büyük bir foto var mı?

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan_wrc -- 8 Mayıs 2008; 15:24:58 >
  • pasta ile büyük ölçüde giderilir düşüncesindeyim çünkü ortada çizik yok.iyi bir ustayla hallolur bence.

birde son fotoda ki jant kapaklarını ne biz gördük ne sen gösterdin

şuan ki jantlar süper.
  • quote:

pasta ile büyük ölçüde giderilir düşüncesindeyim çünkü ortada çizik yok.iyi bir ustayla hallolur bence.

şuan ki jantlar süper.

Yau sormayın jant kapağı kırıktı orjinaller o da Türkiyemizin güzel yollarına dayanamadı napalım öyle taktık işte neyse tabii hemen çelik jantları ayarladım şimdi çok züper oldu demi

kaputuda çizik yok ben pasta alıp yapsam olur mu acaba pasta hiç yapmadım nasıl yapılıyor arkadaşlar ? hangi marka alayım cilam geçen seneden var ve ciladan memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan_wrc -- 23 Haziran 2007; 15:53:46 >

• benim arkadaşın jant kapakları kırılmıştı o da simsiyah renge boyamıştı iç tarafını hoş durmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stimur41 -- 23 Haziran 2007; 15:55:11 >

• quote:

quote:

pasta ile büyük ölçüde giderilir düşüncesindeyim çünkü ortada çizik yok.iyi bir ustayla hallolur bence.

şuan ki jantlar süper.

Yau sormayın jant kapağı kırıktı orjinaller o da Türkiyemizin güzel yollarına dayanamadı napalım öyle taktık işte neyse tabii hemen çelik jantları ayarladım şimdi çok züper oldu demi

kaputuda çizik yok ben pasta alıp yapsam olur mu acaba pasta hiç yapmadım nasıl yapılıyor arkadaşlar ? hangi marka alayım cilam geçen seneden var ve ciladan memnunum.

arkadaşın arabasına kendimiz pasta uygulamıştık.aklımda kaldığı kadar yazayım.

önce pasta uygulayacağın yeri güzelce bir yıka yada arabayı komple yıkat..

aracı gölge bir yere çek.garaj varsa güzel olur.

pastayı o bölgeye ve çevresine biraz biraz sürüyorsun.cila gibi değil daha yoğun olduğu için öbek öbek ekliyorsun.

daha sonra pasta pamuğu oluyor,pamuğu ile boyanın düzgün olduğu yerden boyanın bozuk olduğu yere doğru dairesel hareketlerle pastayı fazla bastırmadan yediriyorsun.fazla bastırırsan boya kalkabilir.bizim arkadaşın araba lada idi onda bile kalkmadı okadarda bastırdık ama sen yinede bastırmadan nazik hareketlerle yedir.

işlem tamamen bittikten sonra temiz bir pasta pamuğu ile az önce pasta uyguladığınız yeri dairesel hareketlerle silin. burdaki amaç hem daha iyi parlıyor hemde kalıntıyı falan iyice temizliyor.

pasta uygulamasından sonra 2 gün boyunca arabayı yıkatmıyorsun.

bide bölgesel uygulama zahmetli olmayabilir ama tüm arabayı yapmak çok yorucu oluyor.bunuda aklında bulundur.birgünün gidiyor.

pastayı aldığın yerden de bilgi al işin kolaylaşır kolay gelsin.

• saolasın silverstar68 kardeş ben yapmışken tüm yaparım.Pastası bilmem ama cilayı geçen sene tek başıma yaptım kolarım koptu dediğin gibi ou yedirmek için iyice bastırıyosun ve ben detaylı yaptım yani benzin kapağının içinden tut bagajı açtığında boya olan heryeri falan ama onun böyle gıcır gıcır parladığını gördükçe daha bi hevesle yapıyordum tabii akşam hissettim ne kadar yorulduğumu ama olsun değer arabama dedim ya o benim aşkım
    yani pastayı bastırmadan uygulayacağız ve dairesel hareketlerle.Peki pastanın cila gibi beyaz beyaz izi kalıyor mu yani bende kalmıştı yıkayınca geçti tabii.Birde pastanın hemen arkasından cila yapılabilir mi? Yoksa 2 gün bekleyip tekrar yıkatıp cilayı mı atsam ( hem pasta hem cilayı yapamazsın 1 günde yetişmez demeyin ben sabah 8 akşam 8 yapar yine yetiştiririm diyomya o parladıkça ben gaza geliyom hele kaputtaki iz geçerse varya 2 kere bile cilalarım üstüne )

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.