Şimdi Ara

Toyota'dan SUV-Van karışımı araç: Tj Cruiser (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57
Cevap
1
Favori
5.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Icine yatak konsa uyunur mu bunda ..aklima ilk bu geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önden mitsubishi colt'u anımsattı bana .
  • araçta atkinson motoru var. 1.8 lt atkinson motoru 1.4 litre hacme sahiptir ama 1.5 lt atmosferik gücü verir. yaktığı yakıt 1.4 lt atmosferik motora eşittir. sahip olduğu elektrik motoru torku ve gücü ile kalanı tamamlar.

şuna gelmek istiyorum: ülkemizde bu araç 2.0 lt, yapıştır vergiyi. avrupada bu aracı hybrid olduğu için alması avantajlı, çünkü aracın aslında 2.0 motor olmadığını, 1.6 araç gibi görülmesi gerektiğini ayrıca çevreye verdiği zarar ise 1.2 benzinli motordan az olduğu biliniyor.

bizde CH-R hybrid 1.8 motor hybrid olduğu için ötv indirimi geldi ama mtv si 1800 tl birde yeni zam geliyor düşünün artık. işin içinde bir kazanç var, anlaşma var belli çünkü yaris hybrid 1.5 lt avucunu yalıyor. neymiş 53 kw elektirk motoru olmalıymış. yarisde 45kw motor var ve araç 1200 kilo, C-HR 1500 kilo. herhalde 8 kw fark olacak.
    çok mu zor şu hybride yönlendirmek. insanlar dizel ekonomisinde sessiz benzinli otomatik bir araca yönlensinler, çevreye zarar vermesinler. akıl var mantık var; 1.8 aracın 100 beygir (+25 elektrik motoru) olduğu nerde görülmüş. aynı aracın 1.2 versiyonu bu araçdan daha hızlı daha atik ama vergisi 900 tl.

• ben de beğendim. tipinden ziyade işlevsellik ön planda tutulmuş bence...
  • Magazin programlarında sanatçı bozuntularında bol bol görürüz.

• Şirin ilginç bir tasarımı var.
  • Teşbihte hata olmaz lakin yıllar önce izlediğim salak ile avanak filfilminki şirin aracı anımsadım

Tam benzemiyo ama olsun

Toyota'dan SUV-Van karışımı araç: Tj Cruiser

• quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

NEden bu kadar berbat tasarım yapıyorlar anlamıyorum. Toyota taasarım özürlü olmaya başladı.

Bildiğin karton kutu farları ve tekerlekleri eklemişler.

Toyota zaten tasarım özürü bir marka, Japonda tasarım=Mazda

• aracın tasarımı ayrı bir konu ama kullanışlılığı tartışılmaz, çocuklu ailelerin panelvan lara yöneldiği günümüzde bu tip büyük arabaya ihtiyaç duyan ama bunu ağırlıklı olarak asfaltta kullanacaklar için ideal

• Kamp konsepti ve modern bir tasarımı birleştirmişler de o direksiyo simidi nedir öyle. 10 derece miyop olanlar için yazılmış sanki

• çirkinlikte bir dünya markası toyota

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenaze aracı olarak tasarlanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 9 Ekim 2017; 23:34:35 >
  • şu ürettikleri geometrik karpuzlara benzetmişler.
    tam japon işi olmuş
    fosfosun köşeli araçlarına benziyor.
    katana keskinliğinde.
  • Tasarımı beğendim,değişik olmuş.

• Arabayı gördüğümde gerçekten kendimi kötümü desem tuhaf mi desem bilemedim şimdi ama iyi bir his değil kesinlikle bi acayip hissettim o kadar etkileyici yani

• Toyota'dan SUV-Van karışımı araç: Tj Cruiser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkon -- 10 Ekim 2017; 8:6:27 >
  • Her , Japon Pazarı kübik konsept haberinde , forum benzer şeyleri yazıyor .

Adamların farklı bir iç piyasası var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bende345 -- 10 Ekim 2017; 11:15:11 >
  • Çirkin.

• Japon pazarı için tasarlanmıştır, Japonyada bu tarz kübik araçların piyasası mevcut.
  • Teröristlerin ihtiyaçları da düşünülerek yapılmış bir tasarım. Kolay kaporta tamir işçiliği v.s.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.