Şimdi Ara

Toyota'dan 10 günde ikinci zam: Corolla artık 350 bin TL'den başlıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
6.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2010 yılında en full donanımlı (dizel otomatik elegant) makyajlı kasasını 53 bin tl'ye almıştık hey gidi...

• Toyota C-HR Hybrid Fiyatları

Yeni C-HR Hybrid 4×2 Flame e-CVT: 235.350 TL

Yeni C-HR Hybrid 4×2 Passion e-CVT: 275.750 TL

Yeni C-HR Hybrid 4×2 Passion X-Pack e-CVT: 295.650 TL

4×2 özelliğiyle ilgi gören Crossover SUV karışımı bir model olan Toyota C-HR modeli elektronik kontrollü sürekli değişken şanzıman özelliğiyle 2020 yılında piyasadaki yerini almaya devam ediyor.

1 yılda gelinen rakamlara bakın.

• İki sene önce 72 bin TL ye life paket için sıraya giren ve izdiham yapanlar ne kadar haklilarmis. 70 e aldılar. 350 oldu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akp ve akp nin faydaları saymakla bitmez. geçen yıllarda 50.000 e aldığınız arac simdi 350.000 e satabilirsiniz. akp sayesinde zengin oldunuz.

• Bir gece ansızın hemde 30 Ağustos gecesi hüküm verircesine %80 ÖTV koyan Toyota değil sonuçta. Matematiğe baktığınızda Euro bazında net araç fiyatları gayet ucuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CapriceClassic kullanıcısına yanıt

Cunku Assemblied in Turkey. Japonyadan gelen araba daha pahali olacak tabi. Corolla hb de sedandan pahaliydi.

• zotacing kullanıcısına yanıt

o zaman en ucuz araba 20 küsür bin liralardaydı diye hatırlıyorum sanki. ama alım gücü de şimdiye göre yüksekti insanlar alabiliyordu iyi kötü...

• Alaviniax A kullanıcısına yanıt

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.

/ticket.asp?rid=2344330

Pencereyi kapa ?

• commandx C kullanıcısına yanıt

Karşılaştirirsan uygun da fiyatına baksana? Yani bu mantıkla polo 2 milyon tl corolla 1.5 milyon tl olsa "aa corollo uygun" mu diyeceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 12 Aralık 2021; 11:49:17 >
  • ChelseaSmile kullanıcısına yanıt

Kaç bin tl olduğunun bir önemi yok, kaç bin euro olduğu önemli. Rakiplerine göre uygun, bunu dile getirdim.

Otomobil tutkusu olan birisi için rezalet bir ülkeyiz. Beddua etmekten bile bıktık emeği geçenlere.

• 1 aydır fiyatlara bakmıyorum. bakmamıza da gerek kalmadı. çünkü mantığın çok ötesine geçti.

• encuni kullanıcısına yanıt

Araba 5 milyar ediyor,ayçiçek yağıda 375 tl.Ne alaka bu resim.Birimcimisin sende

• Herkes sahtekar olmus ,araba zaten yok olsada o fiyata gidip alamazsin ,aksesuar bilmem ne diye 50 bin koyuyirlar oyle satiyorlar,isine gelirse diyorlarlar ,paranla rezil olmsk bizim ulke var

• Seneye firmalar ülkeden kaçar satış ve servis hizmeti de vermezler.

• Bu kardeşinize oy verin. Ülkeyi uçuracak diyen kişi ve partisi ülkenin ekonomisini ve kurumlarını ne hale getirdiği görülüyor. Artık ne kadar kazalı ,eski model araba varsa hepsini restore ediyorlar ve ülke kullanımına tekrar sokuluyor . Bu iyi birşey mi bana göre iyi değil. Çünkü bu araçların güvenlik özellikleri vs diğer özellikleri çok zayıf görünüyor. Bugün hangi sınıf yeni araba alalım desek en az 500 bin TL. Kimde var bu kadar para acaba soruyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.