Şimdi Ara

Toyota Corona Tavsiye edermisiniz? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
4
Favori
123.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dagetegi

bende bugün bir tane 93 model toyata corona buldum adam 11.000 TL den aşağı vermem diyor ama araba çok temiz yeni tüp taktırmışlar falan 10.000 tl falan düşünüyordum ama arabada da gözüm kaldı bu konuda ne düşünüyorsunuz arkadaşlar....

araba temizse, full aksesuarsa, hasar vs yoksa fiyat uygun gorunuyor,hele otomatikse hic kacirma derim,
    uzun yillar kullandim, konforu harika.
    otomatikleri 13-15 bandinda gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtanhu

şimdi de bu model araçlara aradan 4 yıl geçmesine rağmen 12-14.000 tl fiyat istiyorlar. çıldırmış bunlar.

:) siz oyle diyorsunuz da, ben arabayi 13 e sattim, cok temizdi,
    alici hemen buldum, kendim kullancam vs dedi,
    herif sonra bir baktim benim arabayi 15 e satisa cikarmis ve sonra ogrendim ki satmis da.. Ucuza satarsaniz boylelerine kazanc kapisi yapiyorsunuz maalesef..
    Ha ben al sat yapiyorum abi der, durust olur, basimizin ustunde yeri var.
  • Arkadaşlar 1.7xl 91 model otomatik corona nasıldır tavsiye edermisiniz? Fiyatı da doğan parasından ucuz ilginç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 93 corona almak istiyorum ama abs var mı acaba. standart diyen de var opsiyonel diyen de var.

• Toyota Corona japon bantindan inmiş son araç modelidir safkan yapondur ..sonrasında takip eden Carina ve Avensis Avrupa üretimidir...coronada kullanılan malzeme işçilik diğerlerine göre daha kalitelidir...136 beygir güç üretir..0 100 hızlanması 9.7 saniyedir...Bagaj hacmi çok büyüktür .Arka diz mesafesi çok çok iyidir rahatlıkla 3 kişi arkada seyahat edebilir ..Bazı modellerinde ABS vardır...Apex modellerinde ABS sanruf çelik jant mevcuttur iç koltuk döşemesi farklıdır...Bilinenin aksine fazla yakıt tüketimi yoktur...benzinde uzun yolda 6 litre şehir içinde 11 litre yakar...Motor ömrü 1milyon km yapar ispatlidir....triger kayışı koptugunda supaplara zarar vermez...Motor aksxmi ve alttakim parçaları kolaylikla bulunur..sadece teyp ve klima paneli kırıldığında zor bulunur onunda cikmacilardan temini sağlanıyor...Hakikaten tam bir aile otomobilidir sağlam geniş güçlü güvenli yol tutuşu olan D segmentinde bir araçtır...LPG uyumu tamdır....otomatik vites olarak 4 vites tork konvertör sanzumandir...(5 vites olsalmis tadından yenmezdi😁)bu şanzımanlar uzun ömürlüdür yeterki yağı zananinda değişsin....Fiyat olarak değeri bilinmeyen araçlar sınıfında yer alır 2000 motor olduğundan cok yakar korkusundan pek rağbet görmez oysaki durum öyle değil ,kullanıcıları bu koltuğa oturdumu başka araçlara binmez uzun yolda asla yormaz keyifle yol alırsınız....

• Toyota Corona

•  Toyota Corona Tavsiye edermisiniz?

D segmenti 90 li yılların en sağlam geniş güçlü araclarindandir ... sorumsuzluğu ile bilinir tam bir aile otomobilidir sağlam bir motoru vardır 2000motor olması korkutmasın sizi yakıtı ekonomiktir

•  Toyota Corona Tavsiye edermisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.