Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA SEDAN NAVIGASYON + DVD+... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
3
Favori
153.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: clickon1111

MrCarterin eklediği resimler de gg den alıntı cihazı bağlayan kişi çekip gg ye koydu 2000 YTL den. Bu yazıyı yazacağımı söylediğim halde satılır düşünüyor.
    Ben bunun olmaması için zaten bu yazıyı yazdım ve bu kadar toyotacının olduğu foruma koydum.

Şimdi ne bit yemiği ararsanız arayın.

iyi geceler herkese

Saygılar

saygı ve sevgi bizden. gerçekten güzel olmuş güle güle kullan..
  • @clickon1111

çok teşekkür ederim, sıkıntı yok devam sayın hocam....

yardımlarınız için kendi adıma teşekkür ederim.

fotoları da koymanız sonucu bu işe iştahım daha da arttı...

bu aleti; sayenizde %60 daha tasarruflu edinebileceğimizi öğrendik.

700-800 lirayı dert etmiyorum da; olmayan ingilizcem ve teknik bilgi donanımıma yanıyorum

ama bi şekilde halletmeye çalışacağım...

• Clickon arkadaşıjm öncelikle güle güle kullan.
    Bu aletin tam ölçülerini verebilrmisibn. Bende bi tane almak istiyoprum ama benim aracım avensis. Avensisin cd player yuvasına uyup uymayacağını kontrol edeceğim.
    Servise sordum uyabilir dediler ama soket sorunu olabilirmiş, onada belki bir adaptör ile sorun bulunabilirmiş tabi servis tavsiye etmiyor ama sanırım iyi bir müzik tesisatı yapan yerde bu sorun hallolabilir.
    Bu arada güle güle kullan. Gerçekten çok keyifli görünüyor:)
    Bu arada aletteki corolla yazısını da bi şekilde gizleyeceğiz artık eğer avensis için olanını bulamaz isem :)
  • @Adanali

Kardesim ölçüleri Orjinal Toyota müzik sistemi ile birebir aynı. Eski Teyip duruyor bagajda onu ölçerim bugun ve yazarım.
    Bugün öğlenden sonra Menu Resimleri nasıl Görüntü Kalitesi olduğunu da Resimler çekip ekleyeceğim.
    DvD klipleri internet indirmeye kalktım tanesi 50MB den aşşağı değil onun için HAzır DVD Yaptırmak daha karlı çıktı benim için.
  • clickon1111,

aracın üzerinde gerçekten çok güzel duruyor, keşke ekranın altına radyo kanal tuşlarını da ekleselermiş en azından biraz daha dolu gözükürdü tabi dokunmatik olması da ayrı bir keyif. umarım navigasyon işinde de başarıya ulaşırsın.
  • @mrcarter
    Beni bulsunlar yeterki sorun olmaz. Garantisi faturası olmayan bir malzemeye 2bin ytl istemek biraz ters geliyor bana.
    @adanalı

ilk fotoğraflar senin için ölçülerini yazdım buyrun.

TOYOTA COROLLA SEDAN NAVIGASYON + DVD+...

• Buyrun bunlarda yeni resimler
    Ekran biraz tozlu, onada özel bir bez almak gerekiyor tozu hemen alan.

• Gerçekten çok güzel, güle güle kullan. bu model büyük ihtimalle avensise olmaz ama aurise olabilir.
  • hocam ekran kalitesi biraz düşük mü yoksa güneş vuruyor diye mi kötü gösteriyor.heralde akşamları izlemek daha keyiflidir.
    Bizim teybin konsolu biraz yatık di mi? ekranı görmek kolay mı o açıdan?
    tv yayınlarını rahatlıkla izleyebiliyor musunuz??
    Tlefonla konuşmak rahat mı,sesiniz net ulaşıyor mu?karşıdakinin sesi, mikrofondan tekrar karşıya geçmiyor mu? böyle problemler ile karşılaştınız mı?
  • Avensisin yuvasının ölçülerini hemen akşam ölçeceğim, yuvaya uyduktan sonra gerisi sanırım elektronikçilerin işi çünkü sadece farklı soket türü kullandığını öğrendim servisten.

Teşekkürler clickon111 :)
  • Teşekkürler clickon1111
    akşam hemen ölçeyim bakalım benim avensisi. İnşallah uyar yuvaya. Zaten yuvaya uyduktan sonra gerisi elektornikçilerin işi. Sadece socket farklılığı varmış...
  • clickon1111

gerçekten süper olmuş bunun bizim arabaya göre aynı özelliklerde olanı varmıdır?Acaba bir fikrin var mı?Lanet ingilizcemiz yok kahretsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: clickon1111

Buyrun bunlarda yeni resimler
    Ekran biraz tozlu, onada özel bir bez almak gerekiyor tozu hemen alan.

Çok güzel olmuş, bütün emeğinize değmiş, başarıyla sonuçlandırdığınız için tebrikler, güle güle kullanın.

Toz için micro fiber bez edinmenizi tavsiye ederim, ben her türlü cam ve sert hassas yüzeyi temizlemek için bu bezlerden kullanıyorum, çizmeden temizlemek için çok faydalı.

Sanırım bu cihazın içinde GPS alıcısı mevcut gördüğüm kadarıyla, opsiyonel olarak belirttikleri GPS anteni olabilir.
    Bir de kullanmak için uygun Türkiye haritası gerekir diye tahmin ediyorum.
    GPS özelliklerini benim gibi merak edenler için tahminlerimi belirteyim dedim.

• quote:

Orjinalden alıntı: mrcarter

hocam ekran kalitesi biraz düşük mü yoksa güneş vuruyor diye mi kötü gösteriyor.heralde akşamları izlemek daha keyiflidir.
    Bizim teybin konsolu biraz yatık di mi? ekranı görmek kolay mı o açıdan?
    tv yayınlarını rahatlıkla izleyebiliyor musunuz??
    Tlefonla konuşmak rahat mı,sesiniz net ulaşıyor mu?karşıdakinin sesi, mikrofondan tekrar karşıya geçmiyor mu? böyle problemler ile karşılaştınız mı?

Güneş den resimlerde öyle çıktı görüntü + oynayan klipler hep kopya cd ler yani biryerlerden çekimler. Orjinal DVD de izledim çok mükemmel görüntüsü var dvd de daha iyi belli oluyor.
    Ekranı görmek kolay bir sorun teşkil etmiyor tabiki araç kullanırken birşey izlemenizi tavsiye etmem sürüşünüzü çok etkiliyor.
    Telefonla konuşmak da beklemediğim kadar sorunsuz en azından biraz yankı yapar diye düşündüm ama oda yok.

Yani belirtebileceğim bir problemde hiç karşılaşmadım şimdiye kadar..

@phaon
    Bende ekrana el sürmemeye çalışıyorum çizilmesin diye o bezlerden buldukdan sonra temizlemek istiyorum ekranı.
    Teşekkürler

• Güle güle kullan kardeş. Darısı benim başıma. Arabaya yazıldım ama kül rengi olmadığı için ellerinde bekliyorum hala, haftaya gelecekmiş. Neyse...

Ben gidip adamlara i-pod bağlantısı için bilgi verirmisiniz dedim adamlar bilmiyoruz , hiç bağlamadık dediler. sen adamlara bunu getirtirmisiniz demişsin. Verdikleri cevap pek şaşırtıcı değil anlayacağın.

Merak ettiğim birşey var, denedinmi bilmiyorum; Bluetooth üzerinden telefonu kullanarak müzik dinliyebiliyormuyuz, yoksa sadece telefonla konuşmak içinmi ayarlamışlar.

Birde USB için üst torpido gözünü kullanabilirmiyiz, mesafe uygun mu? Yoksa konsol üzerinde, yakın bir noktadaya açmak gerekiyor deliği?

Bilgilendidirisen sevinirim.
  • Sevgili clickon bu yazıyı okumasaydım gidip GG'daki kişiden alacaktım çok teşekkürler. Birkaç küçük şey soracagım sakıncası yoksa:
    - Şimdi sizin araç garantiden çıkmış mı oldu? Toyota servisi cihazı gördü mü?
    - Divx te altyazı desteği ne durumda?
    - Tesisatçılar kablolarda kesme biçme yaptılar mı yoksa cihazı tık diye yerine mi oturttular sadece? Anteni tavana gömme işini de mi tesisatçılar yaptı?

Ben de az önce aldıgınız yere mail attım ve aynı koşullarda bana da gönderip gönderemeyeceklerini sordum bakalım cevap bekliyorum. Olumlu yanıt gelirse derhal alacağım. Bir de bu GG'daki arkadaş cihazın bir Navi girişi oldugunu söyledi. Navi buraya baglandıgında cihazla otomatik olarak anlaşıyorlarmış ve Navi cihazını artık kullanmadan bizimkinin üzerinden işlem yapılabiliyormuş; yani olay sadece ekranı kullanma olayı değilmiş...

Tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yataylimit -- 20 Mart 2008; 18:18:04 >

• harika bir cihaz almak lazim
  • quote:

Orjinalden alıntı: drmete

Ben dedim abi bir bit yeniği var diye
    Arkadaşlar dikkat edin GG deki fotograflarla bu başlıktakiler aynı hatta fm radyonun frekansı, arabanın anahtarlığı bile aynı.
    Bide arkadaş kaarım yok diyordu sitede aynı fotograflarla 1999 ytl fiyat istemiş sisteme. Ayıp be
    ÖZRÜMÜDE GERİ ALDIM

Nasıl yani? Ben kimi suçlamaya çalıştıgınızı anlamadım. Bu başlığı açan arkadaş o bahsettiğiniz fotografları zaten GG'den ekliyorum yazarak eklemişti bakarsanız yukarı. Hani maksat ekstra fotograf olsun diye. Yanlış anlaşılma olmasın.

• drmete siz baya karıştırdınız meseleyi...Tekrar özür dilemeniz gerekecek . dikkatli incelerseniz topiği, fotoğraf eklemiyor diye clickon'a veryansın ettiğiniz için ben de gg'dan kopyaladığım resimleri ekledim.. sonraki mesajlarında clickon, benim eklediğim resimlerin gg'dan alıntı olduğunu ifade ediyor.Kendisinin eklediği resimler tamamen farklı ve orjinal.Ben sadece aleti montaj olmuş haliyle milet görsün diye resim ekledim..
    Adamı küstüreceksiniz valla ya iyi niyetli yardımcı oluyor bize. clickon'a selam,aynen devam..

quote:

Orjinalden alıntı: drmete

Ben dedim abi bir bit yeniği var diye
    Arkadaşlar dikkat edin GG deki fotograflarla bu başlıktakiler aynı hatta fm radyonun frekansı, arabanın anahtarlığı bile aynı.
    Bide arkadaş kaarım yok diyordu sitede aynı fotograflarla 1999 ytl fiyat istemiş sisteme. Ayıp be
    ÖZRÜMÜDE GERİ ALDIM

• Sevgili mrcarter bir de sordugum sorulara cevap verebilirseniz çok süper olacak, hemen almayı düşünüyorum ama acilen sizden cevap bekliyorum. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.