Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA SEDAN NAVIGASYON + DVD+... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
3
Favori
153.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • scutm sende tomtom programı varsa msn uzerınden programı gonderebılırmısın
  • Arkadaşlar bu bahsedilen toyota corolla için navigasyon dvd player setleri hep orta konsol için,bizdeki araç Toyota corolla 1.4 d-4d plus line,ve teyp dvd kısmı 2 hava kanalı arasında,resimde görülen şekildedir.

http://www.automedia.com/NewCarBuyersGuide2008/photos/2008/Toyota/Corolla/Sedan/2008_Toyota_Corolla_int_5.jpg
    http://images.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.otoraba.com/mbrimg/2/3999_1.jpg&imgrefurl=http://www.otoraba.com/toyota/corolla/1-6-plus-line-sedan/satilik-toyota-corolla-1-4-d.html&h=360&w=480&sz=27&hl=tr&start=2&um=1&usg=__AXA8dC8OS6tPFaM3_S7LV3zPQ38=&tbnid=SDmwlI5PU2kkiM:&tbnh=97&tbnw=129&prev=/images%3Fq%3Dtoyota%2Bcorolla%2Bplus%2Bline%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dtr%26sa%3DN

Bunun için önerebileceğiniz model internet sayfası varmıdır,ben özelliklehttp://www.tradesolution.hk sayfalarına bakıyorum ama hep toyota corolla şekilde geçiyor.Bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürl.er

• aNLAŞILAN BİLEN YOK:)
  • ben biliyorum ya işte...
  • Eski kasa ile iligli daha az ürün var sanırım standart bir dvd player ve montaj adaptörü almak daha mantıklı olur. Bir yandan elim gidiyor bir yandan da paraya kıyamıyorum, biraz pintimiyim neyim
  • Tabi canım senden başka valla dönmedi:)
  • BU ALETİ ALIP SATAM İSTEYEN YADA HERHANGI BIR SEBEBLE SATMAK İSTEYENLERDEN ALABİLİRİM ÖZELDEN MESAJ YAZABILIRLILER PAZARLIK YAPMAYACAM
    BIR SERVISTE BULUSUP SOKME TAKMA ISLEMINI YAPTIRIP PARASINI HEMN ORDA NAKİT VEREBILIRIM SATMAK ISTEYENLER IRTIBATE GECERSE SEVINIRIM .
    esrefgungor@hotmail.com yada özelde mesajlasabılırım
    kar amamçlı sıfır alıp satmak ısteyenlerede abartı olmayan bır karla satın alınabılır
  • 2002-2007 model toyotalar için olan dvd player i artık yok. Ya da ben bulamıyorum ilgilli sitede...
  • bende bulamadım.ebayda ancak...
  • güzel konu, daha önce okumayanlar için...

güncel
  • Ben de düşünüyordum orjinal DVD-NAV taktırmayı ancak ekonomik kriz nedeniyle erteledim ,sonra başka bir forum (N95 8GB) sayesinde GARMIN kurdum telefona,böylece işin en azından NAV tarafını halettim :) NAVIGASYON gercekten cok faydali ozellikle uzun yolda .Istanbul'da bilmediginiz yerlere bilmediginiz yerlerden goturuyor.Yine de aklımda hala orjinal DVD-NAV seti duruyor ,alıp kullanan arkadaşlardan paylaşımlarını bekliyoruz.
  • sayın arkadaşlar toyota corolla için üretilen bu cihaz gerçekten çok güzel çok kullanışlı fakat bir eksisi var oda tamirinin mümkün olmaması 4 ay önce gg den 1500 ytlye aldım montaj yapılırken nasıl başardı takan usta anlamadım tv kısmı için olan kabloyu zorlamış ve küçük metel çubuklu soketi kısa devre yaptırmış tv bölümü çalışmıyodu çinden aldıgım kişiyle irtibat kurup yeni bir tv bölümünün oldugu board getirttim taktırdım fakat görüntü karargın gir hale geldi ses kesildicd bölümü çalışmıyo noldu cihaza anlamadım ama şu anda kullanamıyorum kaç yere gösterdiysem yapamadılar içindeki parçaların programlı oldugunu tekrar program atılması gerekebilecegini ve başka arızalarınında olabilecegini parçaları bulamayacaklarını söylüyorlar cihaz bozuk duruyo yapılmıyo ve ben her ay bu cihazın taksidini ödüyorum çine yollasam tekrar dhl kargo 450 ytlye göndeririz dior posta ile175ytl ama posta ile yurt dışına elktronik cihaz gönderilemiyormuş gümrükte alıyorlarmış ne yapacagımı şaşırdım en güzel şey elekronik ürün alırken garantisine bakmak yeterli bir servisinin olduguna bakmak bence bu cihazı alırken 2 kere daha düşünün tavsiye edebileceginiz bir elekronikçide varsa lütfen söyleyin

• Garmin'den memnun musun PNOUMA hocam hangi modelini kaça aldın yazabilir misin?
  • Magesuko,ben navigasyon almadım yanlış anlaşılmasın.Cep telefonuma (N95 8GB) GARMIN NAVIGASYON kurdum ,çok memnunum .Böylece araba için NAVIGASYON almaya gerek kalmadı , onun yapacagı her işi fazlasıyla yapıyor.Teşekkürler Nokia ,teşekkürler Garmin :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: bystar03

sayın arkadaşlar toyota corolla için üretilen bu cihaz gerçekten çok güzel çok kullanışlı fakat bir eksisi var oda tamirinin mümkün olmaması 4 ay önce gg den 1500 ytlye aldım montaj yapılırken nasıl başardı takan usta anlamadım tv kısmı için olan kabloyu zorlamış ve küçük metel çubuklu soketi kısa devre yaptırmış tv bölümü çalışmıyodu çinden aldıgım kişiyle irtibat kurup yeni bir tv bölümünün oldugu board getirttim taktırdım fakat görüntü karargın gir hale geldi ses kesildicd bölümü çalışmıyo noldu cihaza anlamadım ama şu anda kullanamıyorum kaç yere gösterdiysem yapamadılar içindeki parçaların programlı oldugunu tekrar program atılması gerekebilecegini ve başka arızalarınında olabilecegini parçaları bulamayacaklarını söylüyorlar cihaz bozuk duruyo yapılmıyo ve ben her ay bu cihazın taksidini ödüyorum çine yollasam tekrar dhl kargo 450 ytlye göndeririz dior posta ile175ytl ama posta ile yurt dışına elktronik cihaz gönderilemiyormuş gümrükte alıyorlarmış ne yapacagımı şaşırdım en güzel şey elekronik ürün alırken garantisine bakmak yeterli bir servisinin olduguna bakmak bence bu cihazı alırken 2 kere daha düşünün tavsiye edebileceginiz bir elekronikçide varsa lütfen söyleyin

benzer cihazlar satan ve servis ağı kuduğunu beyan eden firmalar var mesela Navitech, Navera, Bulbul bunlara bir danışsana parası ile yapılmasını iste zaten yapamıyorlarsa kendi sattıkları aletler de çok garantili değil demektir. :)

• bende samsung i550 aldım navi olayından kurtuldum hemde portatif oldu
  • arkadaşlar kendimiz kandırmalayalım 6,5 veya 7,0" bir cihazla yapılan navigasyonu düşünürsek,
    şarjı bitmeyen
    (BT gps kullananlar için bir de gps in şarjı var)
    GPS i uyduları cart diye bulan
    müzik dinlerken araya girip komut veren bir alet
    bit kadar ekranlı telefonun cılız sesli komutlu ile yapılan navigasyon ile mukayese edilemez bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hayalbert

arkadaşlar kendimiz kandırmalayalım 6,5 veya 7,0" bir cihazla yapılan navigasyonu düşünürsek,
    şarjı bitmeyen
    (BT gps kullananlar için bir de gps in şarjı var)
    GPS i uyduları cart diye bulan
    müzik dinlerken araya girip komut veren bir alet
    bit kadar ekranlı telefonun cılız sesli komutlu ile yapılan navigasyon ile mukayese edilemez bence.

Selam,

Edilmez edilmez de, aracın markası altında satılan orjinal ekipmanlar bizlere ulaştırılana kadar geçici bir çözüm olabilir. Ben şahsen Auris için Toyotanın orjinal navigasyon paketini bekliyorum. Piyasadakiler çok ilgimi çekmiyor açıkçası.
  • Orjinal cihazda CD veya DVD den çalışıyor ise bence 2011 i bile bulur, çünkü adam basılı dağıttığı şeyi her 3 ayda bir yeniden göndermeyi göze alamaz. ya da piyasadeki cihazlar gibi SD karttan okuyabilen sistemler kullanılacak
  • Bu ürünlerin önceki kasa toyota için olanları ebay de satılıyor ama acaba bunlar yolbilgisayarı bilgisini de ekranda gösteriyor mu? bu konuda bilgisi olan var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.