Şimdi Ara

Toyota Corolla mayıs 2022 fiyat listesi: Giriş seviyesi 41 bin TL zamlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
4.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toyota Corolla mayıs 2022 fiyat listesi: Giriş seviyesi 41 bin TL zamlandı

Mayıs ayına geçiş yapmamızla birlikte fiyat listeleri güncellenmeye başladı. Toyota da mayıs 2022 fiyat listesini paylaştı. Buna göre, Toyota Corolla'nın tüm versiyonlarında büyük zamlar görmekteyiz. İşte Toyota Corolla mayıs 2022 fiyat listesi:

Giriş seviyesindeki Toyota Corolla 1.5 Vision, kısa süre önce 391.450 TL fiyat etiketine sahipti. Güncel listeye göre bu versiyonun fiyatı artık 432.650 TL. Daha önceki 432.250 TL'lik fiyatıyla engelli araç alım limiti içerisinde yer alan otomatik versiyon Corolla 1.5 Vision Multidrive S ise artık 451.750 TL ile bu limitin dışına çıkmış durumda.

Ayrıca Bkz.Pekin'de sürücüsüz taksi hizmeti başladı

Toyota Corolla Hibrit'te de zamlar azımsanacak derecede değil. Nisan ayında 542.750 TL olan Hybrid Dream e-CVT versiyonu artık 578.050 TL fiyat etiketine sahip. En üstte yer alan Corolla Hybrid Passion X-Pack e-CVT ise 40 bin TL zam ile 654.750 TL seviyesine ulaşmış durumda.

Toyota Corolla mayıs 2022 fiyat listesi
    Versiyon Fiyat - 2022 Mayıs Fiyat - 2022 Nisan
    Corolla 1.5 Vision 432.650 TL 391.450 TL
    Corolla 1.5 Vision Multidrive S 451.750 TL 432.250 TL
    Corolla 1.5 Dream 478.500 TL 449.350 TL
    Corolla 1.5 Dream Multidrive S 497.600 TL 467.250 TL
    Corolla 1.5 Flame Multidrive S 529.250 TL 496.950 TL
    Corolla 1.5 Flame X-Pack Multidrive S 558.700 TL 524.650 TL
    Corolla 1.5 Passion X-Pack Multidrive S 604.550 TL 567.700 TL

Toyota Corolla Hibrit 2022 mayıs fiyat listesi
    Versiyon Fiyat - 2022 Mayıs Fiyat - 2022 Nisan
    Corolla Hybrid Dream e-CVT 578.050 TL 542.750 TL
    Corolla Hybrid Flame e-CVT 589.250 TL 553.300 TL
    Corolla Hybrid Flame X-Pack e-CVT 608.900 TL 571.750 TL
    Corolla Hybrid Passion X-Pack e-CVT 654.750 TL 614.800 TL

• Diğer araçlar ile kıyaslandığında hala uygun. Keşke ya eski motordan devam etseydi yada 1.2t yi koysalardı.

Bu aracı Polo ile kıyaslayanlar var ancak polodan baya öte bir araç. Süspansiyon sistemi sınıfının ötesinde. En büyük handikapı lastik sesi yalıtımı. Ancak binince düzgün bir araca bindiğinizi anlıyorsunuz. Öyle b segmenti ile egea ile vs kıyaslanacak araba değil.
    Geçen sene bu zamanlar vision multidrive içim 210 bin tl fiyat almıştım da keriz gibi almadım bu para etmez diye. Alıp kenara atsaydım keşke. Başka şeylere yatırım yaparım, biraz para biriktirir belki passat alırım diye düşünmüştüm. Çok büyük aptallık yapmışım, biriktirdim ve üzerine biraz para koydum ve şu anda en boş clio’yu muhtemelen alamam.

• 2020 de 180 binden kapora verecektim vazgeçmiştim. uçuyoruz resmen..

• 2. El piyasası bile ölmüşken napmaya çalışıyorlar anlamıyorum. Gerçi şirketler alıyor firmaların tuzu kuru işlerine geliyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Musty3535123 M kullanıcısına yanıt
    Umarım başka da olsa bir şey almışsındır arkadaşım, bu rakamlarla imkansız gibi görünüyor

• Ohh ohh suyundan da ohhh... Corolla da 500 bin oldu. Ne olacak böyle? Nereye kadarrr?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sıfıra %10 zam gelmiş, ilandaki 2000 model 22 yaşındaki 1.000.000tl lik corollamın fiyatını hemen 1.100.000tl yapmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 1 Mayıs 2022; 22:53:33 >
  • durmak yok baaartmaya devamke

• Millet sıfır araba için birbirini yiyor . Araç gelse bayilere, hepsini çatır çatır satacaklar . Siz kendinizi kandırın. 2-3 aya kalmaz baz donanım 600 den başlar . Bu zamlar aşırı talepten kaynaklanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be adamların "affordable consumer car" adı altında sattıkları araba bizde lüks.

• 1 ayda 40k zam müthiş

• aldığım standart motosiklet bile 200k olmuş fiyatı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Diğer araçlar ile kıyaslandığında hala uygun. Keşke ya eski motordan devam etseydi yada 1.2t yi koysalardı.

Bu aracı Polo ile kıyaslayanlar var ancak polodan baya öte bir araç. Süspansiyon sistemi sınıfının ötesinde. En büyük handikapı lastik sesi yalıtımı. Ancak binince düzgün bir araca bindiğinizi anlıyorsunuz. Öyle b segmenti ile egea ile vs kıyaslanacak araba değil.

• Ne yazsak boş bunlar daha iyi günlerimiz…

• kkvan kullanıcısına yanıt

Aşırı talep Yok, araba yok.

391 bindi Corolla doğru fakat yoktu ki.

Araç yoktu.

Talep gayet normal seviyede. Araç olmayınca ooo bayide yığılma var talep çok falan yok öyle bisey.

• 5-6 yıl önceki arabanın fiyatı kadar zam almış Toyota Corolla mayıs 2022 fiyat listesi: Giriş seviyesi 41 bin TL zamlandı 

• Aynen aşırı talepten artıyor arabalar. 1 euro’nun 16 lira olmasından değil yani. Kafalar pırıl pırıl resmen.

Benzin mazotta aşırı talepten artıyor. 1-2 gün kimse almasın bak bakalım çaaaaaat diye 2 liraya düşüyor mu düşmüyor mu…

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamlı fiyatları bile iyi bence, B segment araba fiyatına C segment satıyorlar daha ne olsun.

• Yurt dışında 41k birime adamlar sıfır araba alıyor. Burada mevcut fiyatın üzerine zam olarak geliyor.

• Euro geçtiğimiz 1.5 aya göre daha düşük olduğu halde 41 bin zamToyota Corolla mayıs 2022 fiyat listesi: Giriş seviyesi 41 bin TL zamlandı 

Neyse kapıda kuyruk olan varmış fiyat hala uygunmuş bazılarına göre onlar alır neticede.

• kkvan kullanıcısına yanıt
    Valla araç yok deniyor da geçen hafta Kahramanmaras honda bayisindeydim servis için. Showroomda en az 5 tane civic vardı satılmayı bekleyen…

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.