Şimdi Ara

Toyota Corolla fiyatları ne kadar arttı? İşte 2021 güncellemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
4
Favori
20.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayilerde yine bulamayacaksak istedikleri kadar zam yapsınlar, bizi ilgilendirmez.

• Kayınbiraderim geçen hafta tokullar İzmir'den 1.6 Dream Multidrive S (218.150) etiket fiyatı olan aracı 225'e alabildi tek kuruş indirim dahi yapılmadı, hatta iyi bir bindirimle ..yalandan arka tampona 4 sensör geri görüş kamerası olmasına rağmen, cam filmi (markası belirsiz) ,bagaj havuzu hediye ...hiç bir opsiyonu istemiyoruz anahtar teslim alalım dedik ama vermiyorlar.. merkez opsiyonlu satmalarına izin veriyormuş güya ..tefeci gibiler yeminle..

• healthbreaker H kullanıcısına yanıt

ben, 132 TL ye fiyat aldım yeni, jant+sis farı+park sensörü+hız sabitleme

• Maşallah maşallah elhamdülillah suphanallah ekonomi eyiye gidiyahhh.
    %100 zam yapmadılar gördünüz mü? Dış minnaklar ve CeHıPe %100 zam yapmaya çalıştı biz izin vermedik.

• zwanzig kullanıcısına yanıt
    Şirkette var, şehir dışı sabit hız 8,5 lt yakıyor hemde 90km hızla

• PHARM P kullanıcısına yanıt

İşleri güçleri yalan, her türlü aksesuarlı satıyorlar, aksesuarsız hiç bişi vermiyorlar. Passion X-packa bile aksesuar koyuyorlar şaka gibi ...

• infom@n kullanıcısına yanıt
    Oha. Umarım gerçek değildir. Zira o şekilde kullanıldığında 1.6 TDI Passat 3.6 lt/100km yakıyor. Desenize hem gitmiyor hem de yakıyor.
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Valla ben müdürlerin ve şoförlerin hatta yol bilgisayarının yalancısıyım. Bence bu motorlar hibrit için üretildi.
  • başlığa neden zam yazamadınız ?

• 3 silindirli motorlar bir çok firmada türemeye başladılar. 3 silindirli motorlar genelde 4 silindirli motorla aynı silindir yapısını paylaşırlar. Sadece üreticiye maliyet avatajı sağlar, daha düşük hacimli bir motor için ayrıca piston ve silindir tasarımına gitmeye gerek kalmaz. Kullanıcı için avantajı yoktur.

Bundaki motor 4 silindirli 2.0L motorun 1 silindir kırpılmış hali gibi gözüküyor. Kağıt üzerinde beyirgücü yüksek değerlere sahip olsa bile olmayan 4.silindiri ararsınız, özellike yokuş yukarı ilk kalkışlarda. Hatta turbolu bir motor olsaydı bile start-torque düşük olacağı için turbo devreye girene kadar yine hantallığını hissetirecektir. Start-torque, silindir sayısı ve motor hacmi ile alakalı.

3 silindirli motorları tavsiye etmiyorum. Sadece en ucuz modeller için belki tercih edilebilir. Kırpılmış bir motora daha fazla para vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi showstopper41 -- 1 Ocak 2021; 21:41:56 >
  • fiyat sınırına takılıyor. fiyat listesine bak 1 paket arasında 40bin oynamış. fiyatı limite takılınca ötv oranı artıyor. hybridlerde direk o ötv ye takılmış

• Hani indirim gelecekti, hani sıfır araç fiyatları dibi boylayacaktı? Neredesiniz uzman kişiler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalet sürücü 33

Fiyatı artan araç yeni 1.5 motor ve 2021 model olacak. Eski 1.6 motor 2020 corolla fiyatında bir artış yok. Zam geldi algısı yapmayın. Zam yok.
    1.6 2020 model sanki üretilmeye devam edecek gibi algı oluşturmaya çalışmanızın sebebini merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arabaya para verenin aklından şüphe ederim.
    O ne biçim motor öyle.

Bir de su başlığı değiştirin gözünüzü seveyim. Siyasi parti misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akasha_Ether -- 2 Ocak 2021; 0:19:49 >
  • 10 yıl sonra Corolla 0.5 bekleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Şirkette var, şehir dışı sabit hız 8,5 lt yakıyor hemde 90km hızla

Vision otomatik var bende sehir dışı hizi 100 km sabitleyince devir 2000 uzerinde oluyor ve 6.2 litre benzin tüketimi var lpg ile kullaniyorum dizel gibi yakiyor düşünenlere tavsiye ederim 👍

• Bana 8 litreyi söylediklerinde şok olmuştum. İnanmadım ama otoparktaki 3 arabaya baktık en düşüğü 8’di.
    Bilmiyorum hangi paket ama bizim şirketin araçları kiralık ve en boşundan
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Bana 8 litreyi söylediklerinde şok olmuştum. İnanmadım ama otoparktaki 3 arabaya baktık en düşüğü 8’di.
    Bilmiyorum hangi paket ama bizim şirketin araçları kiralık ve en boşundan

Soyle soyliyim istanbul sehir ici ortalama hiz 24 km ile benim ekranda da 9 litre yazıyor ama bu full sehir ici benzinli araclar bu sehirde benzer tüketirler

Sehir ici ve disi hangi şehir ortalama hiz kullanim şekli bunlar hepsi onemli faktörler...

• 2019 ocak ayında en baz paketin liste fiyatı 105 bin tl idi.

2 yılda 100 bin tl zam gelmiş.

2019 yılında corolla =52 asgari ücret

2021 yılında corolla =72 asgari ücret

umarım bu yıl otomobil sektörüne yeni düzenlemeler gelir. salgın döneminde en temel ithiyaçlardan biri otomobil oldu.

özellikle a ve b sınıflarına teşvik gelmesi gerekiyor. toplu taşıma artık sağlıklı bir seçenek değil. büyük otomobiller de şehirler için dezavantaj yaratıyor.

özellikle a sınıfı otomobillerin istanbul özelinde teşviği düşünülmeli. hatta orta vadede londrada yapılan g-wiz örneğindeki gibi elektrikli kısa menzil küçük araçlar teşvik edilmeli. yoksa mutasyon falan derken kayıplarımız sürekli artmaya devam edecek

• quote:

Orijinalden alıntı: orcnd

2019 ocak ayında en baz paketin liste fiyatı 105 bin tl idi.

2 yılda 100 bin tl zam gelmiş.

2019 yılında corolla =52 asgari ücret

2021 yılında corolla =72 asgari ücret

umarım bu yıl otomobil sektörüne yeni düzenlemeler gelir. salgın döneminde en temel ithiyaçlardan biri otomobil oldu.

özellikle a ve b sınıflarına teşvik gelmesi gerekiyor. toplu taşıma artık sağlıklı bir seçenek değil. büyük otomobiller de şehirler için dezavantaj yaratıyor.

özellikle a sınıfı otomobillerin istanbul özelinde teşviği düşünülmeli. hatta orta vadede londrada yapılan g-wiz örneğindeki gibi elektrikli kısa menzil küçük araçlar teşvik edilmeli. yoksa mutasyon falan derken kayıplarımız sürekli artmaya devam edecek

Trafik zaten çok yoğun İstanbul'da. Teşvik verseler herkes araba alsa trafik kilitlenir.

Ayrıca cari açık zaten yüksek seviyede. Daha da mı artsın ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.