Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.051
Cevap
332
Favori
2.217.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ecz_mel

quote:

Orijinalden alıntı: seldemus

quote:

Orijinalden alıntı: surgical

merhaba arkadaşlar.aracında bluetooth bağlantısında bazen kopma yada bağlantı sorunu yaşayan varmı.dün bir yada iki defa başıma geldi..eski model bir samsung cihaz ile bağlantı yapıyorum.müzikleri sorunsuz çalıyor ancak bluetooth bağlantısında ara ara sorunlar yaşadım.ya telefonu göremiyor yada bağlantı kopuyor. telefondan olabilirmi acaba diye düşünüyorum.çünkü telefon eski model olduğundan mesela kişiler listesine bağlanamıyor ve telefonunuz bu özelliği desteklemiyor diyor..sizlere bir danışayım dedim

Bazen tanımıyor, telefonu açıp kapamak veya aracı stop edip tekrar çalıştırmak gerekiyor,
    her seferinde sorunsuz çalışmıyor.2 telefon tanımlı araca ,
    2sinide otomatik araca bindikten sonra çalıştırmıyor bende.
    10.000 km de servise gittiğimde baktıracagım

Ben bunu sokturup film de oynatanlardan taktimayi düşünüyorum tabi Turkiyeye gelirse

ben taktırdım kesinlikle çok kullanışlı

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-toyota-corolla-yeni-kasa-dvd-navigasyon-bluetooth-tv-usb-sd-7-161342561/detay/

bunun aynısından...

• quote:

Orijinalden alıntı: mustik61

quote:

Orijinalden alıntı: ecz_mel

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: surgical

merhaba arkadaşlar.aracında bluetooth bağlantısında bazen kopma yada bağlantı sorunu yaşayan varmı.dün bir yada iki defa başıma geldi..eski model bir samsung cihaz ile bağlantı yapıyorum.müzikleri sorunsuz çalıyor ancak bluetooth bağlantısında ara ara sorunlar yaşadım.ya telefonu göremiyor yada bağlantı kopuyor. telefondan olabilirmi acaba diye düşünüyorum.çünkü telefon eski model olduğundan mesela kişiler listesine bağlanamıyor ve telefonunuz bu özelliği desteklemiyor diyor..sizlere bir danışayım dedim

Bazen tanımıyor, telefonu açıp kapamak veya aracı stop edip tekrar çalıştırmak gerekiyor,
    her seferinde sorunsuz çalışmıyor.2 telefon tanımlı araca ,
    2sinide otomatik araca bindikten sonra çalıştırmıyor bende.
    10.000 km de servise gittiğimde baktıracagım

Ben bunu sokturup film de oynatanlardan taktimayi düşünüyorum tabi Turkiyeye gelirse

Abi 750 liraya takiyorlar ,navigasyon film hepsi var. Forumda taktiran bi arkadas vardi.

işte o benim

• Arkadaşlar ben 2013 ağustosta 1.6 multidrive-s advance paket almıştım. O zaman navigasyon yoktu. Aldığım zaman 3-4 aya navigasyonun geleceği advance paket olduğu için 200-300 tl bir farka navigasyon taktırabileceğim söylenmişti. Tabi bu süre zarfında Toyota Türkiye hemen çözümü bulup navigasyonlu paketleri çıkarıp 1800 TL fiyat farkı koydu. Halbuki benim araçta navigasyon tuşu var????

Sormak istediğim serviste hiç orijinal navigasyon taktıran oldu mu? Olduysa kaça taktırdı? Birde bu Advance ve Premium paketlerdeki navigasyonun geleceğiyle ilgili bir bilgisi(Örneğin bizde taktıracak olsak 1800 tl'ye mi taktıracağız veya Toyota Türkiye ilerde bir kampanya yapar mı????) olan arkadaş var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyaztebeşir

Arkadaslar buda aynisi degil mi ne farki var.900 tl olandan
    www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-toyota-corolla-2013-2014-oem-dvd-navigasyon-avgo-162560191/detay

diğerindeki fark sanırım taksitli fiyat olmasından kaynaklıdır...yoksa ikisi de aynı ürün muhtemelen

• ARKADAŞLAR SİS FARLARINI PİYASADAN (ORJİNAL VEYA YAN SANAYİ) NASIL BULABİLİRİZ SERVİSE SORDUM TAKMASINA 750 TL. İSTİYOR, DIŞARIDA ESKİ KASA 2013 MODEL İN TAKIMININ FİATI 170 TL. YANİ NİYE 600 TL. SERVİSE VEREYİM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wewe

Arkadaşlar ben 2013 ağustosta 1.6 multidrive-s advance paket almıştım. O zaman navigasyon yoktu. Aldığım zaman 3-4 aya navigasyonun geleceği advance paket olduğu için 200-300 tl bir farka navigasyon taktırabileceğim söylenmişti. Tabi bu süre zarfında Toyota Türkiye hemen çözümü bulup navigasyonlu paketleri çıkarıp 1800 TL fiyat farkı koydu. Halbuki benim araçta navigasyon tuşu var????

Sormak istediğim serviste hiç orijinal navigasyon taktıran oldu mu? Olduysa kaça taktırdı? Birde bu Advance ve Premium paketlerdeki navigasyonun geleceğiyle ilgili bir bilgisi(Örneğin bizde taktıracak olsak 1800 tl'ye mi taktıracağız veya Toyota Türkiye ilerde bir kampanya yapar mı????) olan arkadaş var mı?

Benim arac orjinal navigasyonlu , ozellikle almadim, bayinin elinde sene sonu tek kalan aracdi vede diger bayilerden alacagim navigasyonsuz advanceden ucuza geldi. Daha oncedende 3 yil navigasyon kullanmis biri olarak soylicem tek sey toyotanin navisini bedava verseler almayin , bu kadar berbat yazilim gormedim. Bide utanmadan 2350 lira istiyorlar. Tek guzel tarafi nokta hesaplamasi kusursuz, kadastro olcumu yapiyorsaniz is gorur.fotorafinida cekip toyotaya gondericem Sizin navili aracinizda portatif navigasyin kullaniyorum dicem. Utanirda belki guncellemeyi yayinlarlar .100 liralik en basit naviler bile hiz sinirlarini hatasiz gosteriyor, 90 olan yeri 90 , 50 olan yeri 50.
    Benim corollaninki her yer 50. Deli oluyorum, ikide bir hiz sinirini gectiniz diyip duruyor. Kokten silmek mumkun olsa silerim o derece sinir oluyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aracima hem cam filmi hemde tampon ve kaput koruma yaptirmak istiyorum.Ama istanbul civarinda iyi bir ustaya ihtiyacim var.tavsiyelerinizi bekliyorum.cam filmi acil...

• quote:

Aracima hem cam filmi hemde tampon ve kaput koruma yaptirmak istiyorum.Ama istanbul civarinda iyi bir ustaya ihtiyacim var.tavsiyelerinizi bekliyorum.cam filmi acil...

Hocam benim bilader avensisin camlarına, kaputuna, farlarina ve tamponuna film yaptırdı cok uygun fiyata. Malzeme de kaliteli bu arada. Yarın öğrenir size pm atarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustik61

Bahsettigim testi devam eden projelerdem biride sizin bagsettiginiz google projesi. Zaten dunyada bu tur projelere en fazla yatirimi google yapiyor. Dunya yorungesindeki gps uydularida googlenin zaten.
    Bazilari diyorki deccal www degil, wwwnin yani internetin en buyuk markasi google.

Merhaba,

Amerikan GPS uyduları Amerikan Hükümetinin malıdır. aynı zamanda Rusya, Çin ve Hindistan hükümetlerinin ve Avrupa Birliği'nin de kendi uyduları bulunmaktadır.

Google harita tabanlı servisler üzerine çok fazla proje ve ürün üretmekle birlikte kendi GPS uydusu bulunmamaktadır.

Sizin mesajınızdan sonra emin olmak adına tekrar aradım ancak Google'ın GPS uydusu sahibi olduğuna dair bir bilgiye ulaşamadım.

Bilginize.

• Merhaba,

Eğer orjinal Toyota marka düşünmüyorsanız alternatif ürünleri satanlar var,

Örnek olarak birkaç tane link paylaşıyorum
    İlan1
    İlan2İlan3
    İlan4

edit : zaten paylaşanlar olmuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi highjacker -- 14 Mayıs 2014; 0:59:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

Aracima hem cam filmi hemde tampon ve kaput koruma yaptirmak istiyorum.Ama istanbul civarinda iyi bir ustaya ihtiyacim var.tavsiyelerinizi bekliyorum.cam filmi acil...

Hocam benim bilader avensisin camlarına, kaputuna, farlarina ve tamponuna film yaptırdı cok uygun fiyata. Malzeme de kaliteli bu arada. Yarın öğrenir size pm atarım.

Cok tesekkurler

• Cok uzucu bir kaza sonucu kaybettigimiz tum madencilerimizin mekani cennet olsun.
    Ulkemizin basi sagolsun...Allah yakinlarina sabir versin.Cok uzuldum ya..Insallah daha fazla kaybimiz olmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: wewe

Arkadaşlar ben 2013 ağustosta 1.6 multidrive-s advance paket almıştım. O zaman navigasyon yoktu. Aldığım zaman 3-4 aya navigasyonun geleceği advance paket olduğu için 200-300 tl bir farka navigasyon taktırabileceğim söylenmişti. Tabi bu süre zarfında Toyota Türkiye hemen çözümü bulup navigasyonlu paketleri çıkarıp 1800 TL fiyat farkı koydu. Halbuki benim araçta navigasyon tuşu var????

Bu kadar ödemenize gerçekten gerek yok 1800 ya navi satılan bir ülkedeyiz, ben 100 TL lik internetten aldığım naviyi kullanıyorum çokta is goruyor,
    torpidoda duruyor kullancagım zaman acıyorum,

• araç navigasyonları tavsiye etmem, başarsoft haritası yoksa çok eksikler maalesef. ülkemizde sürekli yollar değişiyor, yeni yollar ekleniyor. gelişmiş bir ülke değiliz maalesef.

bu yüzden sürekli güncellenen ve en detaylı haritayı sunan başarsoft haritası içeren 200-300 liralık navigasyon cihazları öneriririm. diğerleri sadece görüntü.
  • quote:

Barıs bey,
    Bu isin içinde siniz diye soruyorum Corolla için tavsiye edebileceğiniz cam filmi markası varmı ?
    sağlıklı ve kaliteli olan,

Tavsiye ettiğim markalar ve o markaların serileri şunlar. Piyasadaki diğerlerinin çoğu uzakdoğu ürünü.
    * 3M - CS veya CR Serisi
    * Solargard - HP serisi
    * Llumar ATR, ARC veya Air serisi
    * Solarmaster HP veya HPT serisi

Saygılarımla,
  • Arkadaşlar merhaba

Araçlarınıza motor garantisi bozulmadan lpg taktırmayı düsünürseniz yardımcı olabilirim
  • Selamlar
    Arkadaşlar, lpg tüketim konusunda daha detaylı bilgi vereceğimi yazmıştım. tek tek lpgye gectikten sonra aldığım gazı ve yaptığım kmyi ölçtüm arkadaşlar. lpgye gectiğimde aracım 5800 km de idi şu anda 7800 km ye geldi yani 2000 km yol yapmışım lpg ile ve 168 lt lpg yakmışım bu durumda 8.4 ortalam olmuş 100 kmde oldukça iyi bir değer ama bu 2000 km nin nerdeyse tamamı uzun yol denizli izmir. denizli muğla. denizli antalya seyehatlerinde yapıldı. sehiriçi ancak 150-200 km vardır yoktur. aracı stabil kullandım sıkıştırmadım ve 120 yi geçmedim diyebilirim. daha fazla yakıyor sanıyordum ama 8.4 bana oldukca makul geldi bu haftasonu denizli didim didim izmir ve ordan tekrar denizli seyahatim olacak. yeniden ölçüm yaparım onuda sizinle paylaşırım.
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Akıllı telefonu olan arkadaşlar için yandex navigasyon uygulamasıda çok iyi işler çıkartıyor bilginize sunulur.
  • utku84 U kullanıcısına yanıt
    Randevu almanız gerekiyor ama işiniz uzun sürmez 30-35 dakikada aracı teslim ederler.
  • 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.