Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1733. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
35.051
Cevap
332
Favori
2.217.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17311732173317341735
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bana yardım eder misiniz, 2014 model Corolla D4D Advance Donanım Beyaz 118 binde ol çamurluk boyalı tramersiz dendiğine göre hiç bir sorunu yok. Böyle bir araç ne kadar eder. Alacağım kişi 428 bin istiyor. Tabi ki almaya karar verirsem ekspertiz yaptıracağım.

Birde Corolla da Sedefli Beyaz farklı inci beyazı farklı renk mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mr.narobot M kullanıcısına yanıt

Sedef beyaz ile inci beyaz farklı evet, aynı model ayni donanım var bende de 147binde 390falan ediyor galiba benim sağ iki kapı değişik ikide boya var 11655 tramer var, piyasa çok değişik yüksek diyen var normal fiyat diyen var, ben saymıyorum tabi, bir arkadaşta 2015 touch d4d otomatik var 109binde oda hatasız tramersiz 449 yazmis

• Cmhrsfk kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, Sedefli Beyaz yada inci Beyazı olması fiyat farkettiriyor mu sizce, İsteyen istediği fiyatı yazıyor sadece haketmedigi fiyatı vermek istemiyorum.

8 yaşında arabaya 430 vermek mi 2020 - 2021 Benzinli otomatik clio almak arasında da gidip geliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Renkten fiyat farketmiyor ama ben olsam benzinli alırdım şehir içi kullanacak olsam clio alırdım, corolla in dizel otomatiğe vites geçişini hissettirir biraz

• Cmhrsfk kullanıcısına yanıt
    ilanlarda çok fazla benzinli otomatik denk gelmiyor yada fiyatları daha yüksek bütçeme göre. Çoğunluğu şehir içi Clio 4 Manuel kullandım 8 sene. Farklı bir araç kullanmak çekmiyor değil, diğer yandan corolla 8 yaş clio 1 2 yaşında olacak karar vermektede zorlanıyorum.

Ben olsam benzin alırım, mazot benzinden pahalı 😁 2020 de aldığımda mazot benzinden ucuzdu, bilsem benzin alırdım hem motoru sessiz

• Merhaba,
    2022 sifir 1.5 dream mds araç aldim bayiiden. Bayii sağolsun paspas bile hediye vermiyor, sadece bagaj havuzu zaten araçla birlikte geliyor sanirim.
    Ben aracıma;
    8li ön arka Park sensörü,
    Kauçuk paspas,
    Motor alt muhafaza,
    Obd hiza duyarli kapi kilitleme modülü,

Donanımlari istiyorum ancak bunlar serviste yaklaşık 7binliraya mal oluyor. Ancak dısardan alarak taksam veya taktirsam tüm bunlari belki 4te1 fiyatına mal edebileceğimi düşünüyorum.

Bu donanimları dışardan yaparsam aracın garantisinde herhangi bir sorun olur mu? Sorun olmasa bile sagliksiz, problemli olur dediginiz noktalar var mi? Son olarak da bu bahsettigim donanimlari kullanan arkadaslar varsa tecrube ve tavsiyelerini dinlemek isterim.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KorgenaraL -- 18 Ağustos 2022; 12:54:41 >
  • KorgenaraL kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Obd hiza duyarli kapi kilitleme modülü garantiyi bozmaz. Ben bunu aldım (aşağıda). Ayrıca paspas için kesinlikle Sahler marka öneririm. Orjinalinden çok daha kaliteli: https://www.hepsiburada.com/sahler-toyota-corolla-seda-2019-4-5d-havuzlu-paspas-siyah-p-HBV00000TIQXA?magaza=SAHLER

www.n11.com
    Corolla 2019-2020-2021-2022 Kapı Kilitleme Modulü Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/corolla-2019-2020-2021-2022-kapi-kilitleme-modulu-7475295?magaza=semizticaret

Ayrıca paspas için kesinlikle Sahler marka öneririm. Orjinalinden çok daha kaliteli: https://www.hepsiburada.com/sahler-toyota-corolla-seda-2019-4-5d-havuzlu-paspas-siyah-p-HBV00000TIQXA?magaza=SAHLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halilowich -- 19 Ağustos 2022; 17:58:36 >

• Halilowich kullanıcısına yanıt
    Anladim çok teşekkürler tavsiye için.

• 2015 1.6 Advance mds aracımda direksiyonu döndürdükçe iç taraftan viyk sesi geliyor. Daha önce başına gelen var mı? Bir kaç yere gösterdim. Airbag sargısı veya direksiyon burçlarından yapabilir dediler. Yardımcı olabilecek var mı?

• burbarian B kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun için şimdi yazıyordum yazınızı okuyunca şaşırdım kaldım valla. Benimde 2015 advance mds ve bu hafta başladı zamanlama çok manidar 😂😂 umarım yardımcı olabilecek biri çıkar. Sesi bir kere duyduktan sonra en ufak şeyde duyuyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mustfasari M kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç gerçekten. Manisada birkaç ustaya gösterdim. İlk kez karşılaştıklarını söylediler. Hafta içi zaman bulursam izmirde baktıracağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2021 2022 corolla mds visionlarda direksiyondan ses acma kapama ve sarkiyi ileri geri yapma tuslarinin calismamasiyla alakali kronik bisey varmi arkadaslar? Aracta bayi tarafindan takilan multimedya mevcut. Bugun sabah calismadi direksiyondaki tuslar. Sonradan park edip oglen calistirdigimda calisti.

• 1122one2211 1 kullanıcısına yanıt

Sonradan takılan ekranda servis menüsünden tuş atayabiliyorsun

• mcroses kullanıcısına yanıt

Ben herhangi bir ayar degisikligi yapmamama ragmen boyle oldu hocam sonra duzeldi kendiliginden.

Merhaba hocam, benzer bir viyk sesi benim aracımdan da geliyor. Hatta birebir aynı sesi şikayetvar'da gördüm. Video'ya çekmiş. Linkini aşağıda bulabilirsiniz. Eğer aynı ses ise fren disklerinden geldiğini gözlemledim.

www.sikayetvar.com
    Toyota Corolla Dream Multi Drive S Araçtan Gelen Sesler!
    https://www.sikayetvar.com/toyota/toyota-corolla-dream-multi-drive-s-aractan-gelen-sesler
  • abalta kullanıcısına yanıt
    Hocam videodaki ses bende de vardı ama arka balataları değiştirip diskleri de söktürmeden araç üzerinde torna yaptırınca ses kesildi. Bendeki ses daha farklı. Direksiyonu çevirme esnasında yapıyor. Yolda düz giderken bir şey yok.

Kaç modeldi araç e21 kasalarda direksiyon kolonundan geliyor ses ama sizinki omu acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • KorgenaraL kullanıcısına yanıt

Rica ederim. Park sensörünü taktırırken düzenli işçilik yapılmasına dikkat edin. Arka sensörleri takarken kabloları arka tamponun sol iç tarafındaki hava tahliye ızgarasından içeri sokuyorlar. Bu kısım açık kalınca aracın bagaj döşemesinin arka tarafına su ve toz doluyor. Bu da görmeseniz de arabanın döşemesinin alt kısımlarının kirlenmesine ve çürümesine yol açıyor.

Cam filmi taktırırken de mutlaka ısı yalıtımlı kaliteli cam filmi kullanın. Ön cama da renksiz ısı yalıtımlı film yaptırın. Ağustos sıcağında tek diş açıyorum klimayı sadece. Büyük rahatlık oluyor.

• Scuderia. kullanıcısına yanıt
    Aracım 2015 advance 1.6 otomatik. Şimdi yeni bir ses geliyor. Yolda giderken sol veya sağa çok az döndürünce metal sürtme sesi geliyor. Kuşadasına geldim, birkaç gün burdayım. Tavsiye edebileceğiniz biri var mı anlayan bu işten?

• 
Sayfa: önceki 17311732173317341735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.