Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1719. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35.051
Cevap
331
Favori
2.217.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17171718171917201721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sesli arka park sensoru. Hayirli olsun, Kaca anlastiniz hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tesekkur ederim. Liste fiyati hocam. 231300+1600 metalik renk farki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 185-190 bin tl fiyata, 2017 model otomatik advance paketleri önerir misiniz?

• sb_turan kullanıcısına yanıt
    O paralara alınabilecek sorunsuz otomatik pek araç kalmadı zaten, corolla bu anlamda iyidir, 185 e alınabiliyorsa ben öneririm. Mantıklı fiyat

• 2020 flame-x pack aracıma park sensörü taktırabileceğim bir yer var mı? Serviste mi taktırsam dışarıda mı ne dersiniz?

• Dr.GU kullanıcısına yanıt

Yok daha neler... :-)))

• 2013 model dizel otomatik Advance aracımın multimedia sistemini android tabanlı ön ve arka kamera, park sensörü vs ile sorunsuz entegre olacak, Android Auto desteği olan kaliteli bir cihazla değiştirmek ve montaj işlemini Ankara'da yaptırmak istiyorum. Cihaz satış ve montaj işlemini Ankara'da nerede uygun fiyata bulabilirim? Cihaz olarak ne marka model tavsiye edersiniz?

• erkan79 E kullanıcısına yanıt
    Emr garage bir araştırın derim.

• erkan79 E kullanıcısına yanıt
    Tutuluyor mu kardeş? Ne demek daha neler. Saçma sapan yığılıyor vitesi, güç desen güç yok. Hız desen hız yok. Az yakıyor desen 1.6 lpg de az yakıyor, şehir içi 30 kuruş, şehir dışı 27 kuruş. E şimdi ne artısı var 1.4 dizelin?

Aşağıda video linkim var izlersin. Corolla 1.6 benzinli kendi sınıfındaki atmosferiklerin lideridir.

https://www.youtube.com/watch?v=c3Ad-c6pNHs&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.GU

Tutuluyor mu kardeş? Ne demek daha neler. Saçma sapan yığılıyor vitesi, güç desen güç yok. Hız desen hız yok. Az yakıyor desen 1.6 lpg de az yakıyor, şehir içi 30 kuruş, şehir dışı 27 kuruş. E şimdi ne artısı var 1.4 dizelin?

Aşağıda video linkim var izlersin. Corolla 1.6 benzinli kendi sınıfındaki atmosferiklerin lideridir.

https://www.youtube.com/watch?v=c3Ad-c6pNHs&feature=youtu.be
    Az bile yazmışsın hocam. Sıkıntılı yarı otomatik şanzımanın baş ağrıtmasını belirtmemişsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan79

2013 model dizel otomatik Advance aracımın multimedia sistemini android tabanlı ön ve arka kamera, park sensörü vs ile sorunsuz entegre olacak, Android Auto desteği olan kaliteli bir cihazla değiştirmek ve montaj işlemini Ankara'da yaptırmak istiyorum. Cihaz satış ve montaj işlemini Ankara'da nerede uygun fiyata bulabilirim? Cihaz olarak ne marka model tavsiye edersiniz?

O özellikler için obd bağlantısı gerekmiyor mu?

pek önermiyorlar dandik bir multimedyanin sürekli obd ile araca bağlı olmasını sanki.

• vision 2021 model aldım, apple car play ve yan aynalar otomatik kapanma yaptırabilirmiyim.

• cem650 kullanıcısına yanıt
    Hocam arabaya bindiniz mi bilmiyorum mantıken sizce o sistemde çalışırmı? Ekranı bile yok visiondaki araçlarda bu soruyu sorulmamış kabul ediyorum(extra ekran taktırdıysanız belirtin extra takılanlarda modul gerekiyor) yan ayna kapama olayıda olmuyor kendi imkanlarınızla yapsanız bile yeni ayna takımı alıp tesisat kurdurmanız gerek oda baya pahalıya mal olur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • recak R kullanıcısına yanıt
    Eliexprete öndeki ekranla tam uyumlu(ekranda simgeylerle gösteriyo orijinaldeki gibi) ön arka sensör var sipariş edin onu taktırın

• marsk35 kullanıcısına yanıt

Ekran taktırdım hocam

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA

• burbarian B kullanıcısına yanıt
    Evet ondan hiç bahsetmedim bile, o sıkıntılarla uğraşmak isteyen gidip alabilir

• Taktırdığınız bu ekran adroid tabanlı carplay size katacağı şeylerin daha fazlasını bu adroid teyp size sunuyor hiç uğraşmayın ha yine kullanmak isterseniz 250 300 civarı ara modül var onu usb takıp telefonun usb sinide telefona taktığınızda carplayi kullanabilirsiniz fakat çok gereksiz olacaktır sizin için birçok şey siZin teyp te var zaten tek eksikliği belki internete bağlı olmadığından trafik bilgisi ve online müzik dinleme zor olabilir
    @cem650

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marsk35 -- 5 Haziran 2021; 2:29:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recak

yeni aldığım 2020 model flame x aracıma led far taktırmak istiyorum. Servistemi dışarıdamı yaptırayım. Önereceğiniz bir yer var mı?

Bende led taktırmak istiyorum servisten fiyat aldınız mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2018 makyajlı kasanın dokunmatik multimedyasında video oynatmak mümkün mü arkadaşlar, ne yapmalı

• Herkese Selam; Corolla Touch 2018 model 1.6 tüplü 39.600 km aracıma 40.000 bakımı yaptıracağım. 2. el aldığım aracımı önceki bakımda yetkile servise yaptırdım ALJ ANKARADA ama artık Yetkili servis dışında özle servise götüreceğim, ANKARA da bu konuda tavsiye edebileceğiniz servis varmı arkadaşlar.

Birde TEMOTO dan bakım için aşağıdaki malzemeleri almayı düşünüyorum (bir form sitesinden okudum :),

1-Motor yağı ve filtresi

2-Karter Tapa çontası

3-Enjektör temizleyici

4-Polen Filtresi

5-Hava Filtresi

6-Fren hidroliği

Bujileri 50.000 km diyorlar. Tavsiyenizi bekliyorum. Teşk ederim.

• 
Sayfa: önceki 17171718171917201721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.