Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1696. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
35.051
Cevap
331
Favori
2.218.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16941695169616971698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Bursada yaşıyorum.2018 model 1.6 düz Corolla aracım var. 13.000km de. Lpg taktırmak istiyorum. Sorunsuz çalışan LPG marka ve montaj yapan servis önerisi olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • been1 B kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=ocp2u39yRhY
  • Merhaba,

Corolla Hybrid Passion X-Pack almayı düşünüyorum. Bayilerde sıfırı sanırım yoktur, sadece tek bir bayiye sordum ama diğerlerinden de pek umudum yok. 2019 model ikinci ellere bakmayı düşünüyorum eğer düşük kilometreli ve temiz bir araç bulursam alacağım.

Merak ettiğim 2020'de Apple Carplay var dediler bugün bayide ama 2019 ilanlarında bu özelliği yazanı hiç görmedim. Aynı aracı kullanan arkadaşlardan bu konuda bilgi rica ediyorum.

Not : Ayda 800-1100 km arası yol yapıyorum, yaklaşık yarısı şehir içi trafikte olduğu için yakıt tüketimine yönelik olarak Hybrid ile ilgileniyorum.
  • Pablo Vader kullanıcısına yanıt
    Hiç araştırma 2019 hiçbir araçta yok carplay gelirmi gelmezmi sorusu net değil sen gelmicelmiş gibi düşünün alın bence

• merhaba arkadaşlar, Toyotanın mart sonuna kadar yaptığı 50 bine 0,69 faiz oranını kullanan var mı aranızda?

Bu krediyi kullananlara yapılan zorunlu kaskonun fiyatlarını merak etmekteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhard

merhaba arkadaşlar, Toyotanın mart sonuna kadar yaptığı 50 bine 0,69 faiz oranını kullanan var mı aranızda?

1300 TL halk sigorta dan yaptılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhard

merhaba arkadaşlar, Toyotanın mart sonuna kadar yaptığı 50 bine 0,69 faiz oranını kullanan var mı aranızda?

Kasko her sürücü için aynı çıkmaz. Eğer önceden gelen bir hasar varsa başka fiyat çıkar, indirim varsa (hasarsızlık) başka.
    Sizin için fabrikadan bilgi aldım. Carplay mevcut.

• _SC kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum carplay yok yanlış yönlendirmeyin 2019 modellerde yok

2019 modellerde yok, 2020'de yeni gelen modellere ekleniş. Eski modellerde açılmasının bir yöntemi varsa da bilen/yapabilen yok gibi görünüyor.
    Güncelleme avrupada mayısta verilecek ozman bir şekilde data dosyalarını alıp uyarlaya biliriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marsk35 -- 24 Şubat 2020; 13:7:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marsk35

Ben kullanıyorum carplay yok yanlış yönlendirmeyin 2019 modellerde yok
    Önce okuyun sonra anlayın...

1- Arkadaş 2020 modeli sormuş

2- Fabrikadan bilgi almışım sabah diye yazmışım. Fabrika da 2019 aracın ne işi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Vader

2019 modellerde yok, 2020'de yeni gelen modellere ekleniş. Eski modellerde açılmasının bir yöntemi varsa da bilen/yapabilen yok gibi görünüyor.
    Dediğim gibi arkadaş 2020 için sormuş...
    Adam demişki 2019 model olan ilanlarda hiç görmedim bizde onu söyledik 2019 modellerde yok diye 2020 olduğunu zaten biliyor adam...

• marsk35 kullanıcısına yanıt
    _SC kullanıcısına yanıt
    Evet 2020'de Apple Carplay olduğunu öğrendim bayiden ama 2019'da bu yok dediği için teyit amaçlı kullanıcılardan bilgi almak için sormuştum. Teşekkürler ilginiz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrshn

Mustafa hocam Bakircilari aradım görüştüm. Yağ değişimi uyarısı imiş. O sembol. Servis sıfırlama yapmayı unutunca yirmi bin bakımında, o uyarı çıktı. Telefonda tarif ettiler tarif üzerine yaptim sifirlandi. şu an sembol çıkmıyor artık.bu arada on bin bakımına 8 bin küsür de girmiştim 23 bin küsür de bu işaret çıktı arada 15 bin km var. Demek ki on beş bin de bir bakıma alsalar sıkıntı olmayacak aracın beyni 15 binde vermiş oldu yağ değişimi uyarısını.
    Bende de yağ değişim uyarı ışığı (sarı ingiliz anahtarı şeklindeki ışık) çıktı, sıfırlıyorum ve ışık sönüyor ama 1 gün bile geçmeden tekrar çıkıyor. sizce sorun nedir?

not: yağ değişimi 4 ay önce özel serviste yapıldı. araç 2013 advance dizel otomatik Corolla.
  • 2015 1.33 corollamı satıp 2008 gtline mı alsam. Arada 160bin TL var.

Aslında sormak istediğimi tam soramamışım. Zorunlu kasko fiyatını aynı kişi için diğer kasko firmalarından fazla fiyatta poliçe ederek aslında faiz oranının 0,69 dan daha fazlaya gelme durumu var mı?
  • Yağ değişim uyarı ışığı sıfırlanmıyor ise yağda sıkıntı var demektir. Dizel araç ise büyük ihtimalle DPF doludur. Araç rejenerasyon yaptırılıp filtreler ve yağ değişecek. 15 bin km değil 10 bin km aralık. Kullandığın yağ kalitelidir, genelde uzun yol kullanırsın 15 bin km gider hatta 20 bin km yi bile zorlarsın duruma göre.

• serhard kullanıcısına yanıt
    Sigorta acentesi trafik sigortası ve kaskodan %10-20 arası komisyon kazanıyor. Aradaki fiyat farkını merak ediyorsanız dışarıdan da fiyat alıp karşılaştırabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 16941695169616971698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.