Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1656. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
35.051
Cevap
331
Favori
2.218.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16541655165616571658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nv_143

Ben Sbs Mıknatıslı araç içi tutacağı kullanıyordum şirket aracında gayet iyidi hala da duruyor. Şirket aracım artık yok hatta aracım bile yok şu an :) ama almaya çok az kaldı :) alınca tekrar kullanıcam.
    Hangi modeliydi acaba? Resim atma şansınız varmı? Ben şuna benzer bişey aldım kısa geldi. Zaten gelmesede mıknatısı çok uyduruk, işe yaramazdı.

https://m.n11.com/arac-ici-telefon-tutucu-havalandirma-manyetik-miknatisli-tutacagi-P99925701

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• AnimaL. kullanıcısına yanıt
    Evet ben bundan kullandım clio 4 şirket aracında kullandım. Evet kısa ilk taktığımda bana da öyle geldi ama tutmamazlık yapmadı. Havalandırmadan düşmedi hiç sadece arasıra yerinden oynuyordu. Telefon hiç düşmedi. Belki sizin aracınıza uymamış olabilir. Zaten pek beklenti beklemeden almıştım fazlası ile işimi görmüştü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nv_143

Evet ben bundan kullandım clio 4 şirket aracında kullandım. Evet kısa ilk taktığımda bana da öyle geldi ama tutmamazlık yapmadı. Havalandırmadan düşmedi hiç sadece arasıra yerinden oynuyordu. Telefon hiç düşmedi. Belki sizin aracınıza uymamış olabilir. Zaten pek beklenti beklemeden almıştım fazlası ile işimi görmüştü.
    Baktım şimdi corolla için daha uzun olanlar varmış zaten, bunlar olmuyor. Araştırmadan alırsak olacsağı bu :)

• Uzmanına başka bir soru sorayım madem. Ben arabayı 2 ay önce 2. el aldım. Temiz denk geldi çok şükür, ufak tefek eksikleride gideriyorum zamanla.

En çok takıldığım vites kutusu üzerindeki göstergelerin olduğu kısımdı. Leke ve çizik içinde. Bugun biraz uğraştım baktım, yerinden kolayca çıkıyormuş. Bunu parlatmanın bir yolu yordamı malzemesi macunu vs varmı? Etrafındaki çerçeve kısmıda olursa güzel olur..

• AnimaL. kullanıcısına yanıt
    Ben internetten almamıştım aksesuarcıdan almıştım kimse de bana aracın marka modelini sormamıştı :) şanslı günümdeymişim :) o zaman yeni almaya niyetlendiğim corollaya uymayacak demekki. Boşuna saklıyorum 😂

• Toyota hurdayi kendisi ayarlamiyor değil mi?

• lodosunoglu L kullanıcısına yanıt
    Sanırım ayarlıyor ama normal hurda indiriminin yarısını veriyor diye biliyorum. Daha önce bir yerlerde öyle okuduğumu hatırlıyorum ama şu an orayı bulamadım.

• nv_143 N kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle ben 5 6 bin aşağı aldım lansman fiyatının ama her bayi yapmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marsk35 -- 17 Mart 2019; 13:52:12 >
  • Merhaba arkadaşlar,

Corolla 1.6 Flame X Pack benzilli lansman rengini bugün kapora vererek satın almış bulunmaktayım. Perşembe günü araç teslim edilecek. Civic ile arasında kalmıştım ama hondanın göcük olayında müşteriye takındığı tavır ve kullanıcıların servisleri hakkındaki olumsuz yorumları vazgeçme sebebim oldu. Aslında civic daha güzel gelmişti ama tercihim corolla oldu. Hem corollanın TSS özelliği hem de sürüşteki daha canlı oluşu benim kararımı etkiledi. Kullandıkça yakıt verilerini ve izlenimlerimi paylaşıyor olacağım. Corollanın arka tarafı sunroof yüzünden evet biraz basık ama hem arkada o kadar oturmayacağım için hem de zamanla o kadar göze batmayacağını düşünerek bu eksiğini görmezden gelebilirim. Boyum 1.76 arkaya oturduğumda o kadar da rahatsız etmedi zaten. Keşke dediğim olay carplay ve navi olmayışı. Yine telefonu kullanmaya devam. Belki ilerde güncelleme ile açarlar. Sormak istedikleriniz varsa bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım.

Hayırlı olsun hocam. 1 aydan fazla oldu kapora vereli. Hala araç gelmesini bekliyorum. Darısı başıma

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolun darısı başınıza inşallah. Siz hangi paketi aldınız da bu kadar uzun sürdü. Bende araç hazırdı sadece işlemleri bekleyeceğim. Aracın daha temizlenmemiş halini otoparkta gördüm şasi numarasını da aldım perşembe beni bekliyor kuzu kuzu :)

Vision benzin otomatik. Siparişle ilgili sorunlar yaşadım. Yanlış sipariş vermişler fabrikaya. Şimdi düzelttiler, aracı bekliyordum. Umarım daha fazla sorun yaşamadan teslim alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazilimsever -- 19 Mart 2019; 20:15:0 >
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    İnşallah en kısa sürede aracınıza kavuşursunuz hocam. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

• Nv_143 hayırlı olsun aynı paketi almışız x pack alıcak gücüm yetmedi :) tss için bile alınmaya değer honda da bu özellikler olsa düşünülürdü ki bu tss için vw gurubu 10 binden fazla para istiyor ki tss daha geniş özellik sunuyor :) diğer özellikler benim pek sevmediğim şeyler (sunroof ve ince lastik) bayi bana 6 bin indirimi x pack için veremeyeceğini söyledi zaten 140 binlere çıkamazdım. Size ne kadara mal oldu özel olmazsa sorabilir miyim? Ben 3 gündür kullanıyorum 7 ve 7,5 litreler arasında geziyor genellikle şehir içi bu veriler tabi. Araç eski corollada nasıldı bilmiyorum ama sürüş olarak çok tatmin edici ve araç çok seri ve ivmelenmesi çok iyi.

• Hocam annem engelli biz ötv muaf aldık. 102000 liraya mal oldu. Normal fiyatını 139000 liraya indirdiler. Başka bayiden de pazarlık yapıp fiyat almıştık ama onlar 103000 liradan aşağıya düşmedi. Hediye de vermedier. Burası Hediye olarak sadece arka park sensörü verdiler. Aslında bizim de maddi inkanlarımızın üstünde rakam ama biz 5 yıl satamayacağımızı düşünerek hareket ettik. Beğenmezsek ya da memnun kalmazsak satma lüksümüz yok. Dream almaya gitmiştik ama ellerinde içi siyah olan vardı. O da çok kasvetli geldi bize. Onu da ötv muaf 93500 e bıraktılar. Ablam ve de hanım da arabayı kullanacak o yüzden TSS ön plana çıktı. Test sürüşünde TSS denemiştim bayanlar için gayet mantıklı ve şehir içi çok mantıklı geldi bana. Dediğiniz gibi 7-7,5 arası tüketimi varda lpg gerek olmaz. Çok kullanılmayacak çünkü araç. 1750 liraya seramik kaplama yapalım dediler ama piyasadaki fiyatları bilmediğimiz için bir de gerçekten işe yarar bir şey mi bilmiyoruz. O yüzden istemedik. Acaba yaptırsa mıydık ? Bir de 150 liraya modül dediler camları ve sunroofu kapatmak için onu da istemedik.

Ötv indirimi ile aldıysanız bence çok mantıklı bi karar vermişsiniz iyiki honda almamışsınız bence ... onların yaptıgı seramik kaplama çok uzun ömürlü değil ki kendiniz bile amatör uygulama ile piyasadaki en kaliteli seramik kaplama yapabilirsiniz ki servis en kaliteli ürünü kullanmaz zaten sadece ürün 600 lira civarında tahminimde 150 liralık bi kaplama yapıcaklar ki seramik kaplamada uzun ömürlü bişi değil değmez o paraya bu konuda hassassanız ön kaputa ve çamurluklara jelatin yaptırmanız daha mantıklı aynı paraya.. dedikleri modülleri bilmiyorum ilk defa duydum. Tekrar hayırlı olsun....

cam kaldirma modulu benim arabada var buyuk rahatlık.
  • Valla hocam Allah utandırmasın dedik hayırlısı ile aldık. Sabırsızlıkla yarını bekliyoruz. Seramik kaplama şimdilik dursun fazladan para çıkacak imkan kalmadı şimdilik. İlerde duruma göre bakacağız. Kullandıkça deneyimlerinizi paylaşırsanız bizlere de yol göstermiş olursunuz.

• mcroses kullanıcısına yanıt
    Onu taktırmayı düşünüyorum hıcam. Yarın noterden sonra bilgi vereceğim takmaları için. Uzun bir işlem olduğunu düşünmüyorum. Sanırım kapı içine monte edilir diye düşünüyorum.

• Yeni araç alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun diliyorum.Allah Kazasiz belasiz kullanmak nasip etsin inşallah.

• 
Sayfa: önceki 16541655165616571658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.