Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.051
Cevap
331
Favori
2.218.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14961497149814991500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lastik de yırtılma olmuş aralık 2015 de alınma araç 9750 km de lastik değiştirmeli miyim yoksa bir problem olmaz mı? Tek lastik değiştirsem olur mu?

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 30 Nisan 2017; 15:26:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, kapıları kapatırken her kademede tak tak diye ses geliyor yağlama ile geçer mi yoksa kapı gergisi mi değişmeli ?
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Bir sorun olmaz.eğer yirtik yanakta olsaydı kesinlikle değiştirin derdim.bu tamir bile edilebilir. Lastikcinize bir başvurun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rakipsiz Fırtına -- 30 Nisan 2017; 20:45:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Hocam sizi yola bağlayan tek sey lastikleriniz. Allah muhafaza uzun yolda yuksek hızda ayni yerden darbe aldığını düşünün. Ben olsam işimi şansa bırakmazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: pannekamp

Merhabalar, kapıları kapatırken her kademede tak tak diye ses geliyor yağlama ile geçer mi yoksa kapı gergisi mi değişmeli ?

W 40 kullanabilirsiniz.Ses kaybolacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mharununal

30000 de corolla nın ön arka balataları bitermi arkadaşlar?

Balata bitince ikaz ışıgı yanıyormu nasıl anladınız??

• esatgelmedi kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz güzel bilgiler için teşekkür ederim ben genelde frenle yavaşlamaya alışkınım . Denerim bundan sonra

• sailoristanbul kullanıcısına yanıt
    Servis 40000 bakımında değişecek dedi ön Balata 9000 de ses gelmesi nedeniyle değişmişti. Ankara şentepeyi biliyorsanız işe giderken günde 4 defa inip çıkıyorum sanırım ondan bitti. Işık yanmıyor su daha ön arka Balata birde diski çarktadılar, klima ozon temizliği ve 40000 bakım toplan 1760 verdim çok tuttu mecburen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mharununal -- 2 Mayıs 2017; 0:40:16 >
  • Suleyman7272 S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • 2015 model 1.33 life aracımızda potenza lastik var bunun yazlık mı kışlık mı oldugunu nasıl anlarız beyler ?
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Lastik yanaklarında M+S varsa kışlıktır. Ayrıca tabanda kılcak desenler varsa kışlıktır muhtemelen.
  • mharununal M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Klima ozon temizliğini nerede ve kaça yaptırdınız? Faturada yazıyor mu? teşk.
  • TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA

Arkadaşlar bugün malesef tatsız bir sürtme vakası yaşadım. Olay benim hatam değildi park halindeki araç etrafına bakmadan geri geri çıkmaya başkayınca oldu olay. Oluşan bu çiziklere karşı nasıl bir işlem önerirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: partickjane38

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA

Arkadaşlar bugün malesef tatsız bir sürtme vakası yaşadım. Olay benim hatam değildi park halindeki araç etrafına bakmadan geri geri çıkmaya başkayınca oldu olay. Oluşan bu çiziklere karşı nasıl bir işlem önerirsiniz.

Kaskonuzun mini onarım klozu varsa , mini onarıma yaptırabilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar 9bin km deki aracımın şoför kapısını açıp kapatırken gıcırtı geliyor, wd40 ile yağlasamda ses geçmedi, yaşadığım şehirde servis yok ne yapmalıyım?

• Gres yağı haricinde hiçbir çözüm olmaz. İncesi olursa daha iyi olur

• Hocam, wd40 asıl görevi pas sökmek,

Wd40 uygulamasından sonra yağlama yapmak en doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malzemec -- 3 Mayıs 2017; 19:51:4 >
  • 10 bin bakımına 495 tl normalmi ?

1.4d4 mm corolla

• malzemec kullanıcısına yanıt
    Araç 2016 model

• _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    malzemec kullanıcısına yanıt
    Hocam sıvı gres varmış bunlar işe yarar mı?Yada önerdiğiniz bir ürün var mı?

http://www.hepsiburada.com/wurth-hhs-2000-sivi-gres-500-ml-0893-106-made-in-germany-p-OTEV4045989463794#reviews

• 
Sayfa: önceki 14961497149814991500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.