Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35.051
Cevap
332
Favori
2.217.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14061407140814091410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.33 haric butun modelleri 3-4 bin arası koyulmuş ustlerine...
  • Arkadaşlar dün öğleden sonra bakıma gittim bayilerde sessiz bekleyiş hakimdi merkezden yeni rakamları onlarda bekliyordu araç fiyat listeleri tabiji mevcut değildi.

Bende genel ch-r yi falan inceledim bagaj küçük evet baya ama bence yenilikçi bir tasarımı var.
    Hiluxu inceledim, buaraç da beklediğimden güzel duruyor, acaba bir Corolla kadar konforlu olabilirmi? Ne dersiniz.yada kullanıcı yorumlaeı nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cagataybas kullanıcısına yanıt
    Diger modelleri alanlarin araçları değer kazanirken 1.33 sahipleri yerinde saymaya devam ediyor.

• oasis99 O kullanıcısına yanıt
    aynen oyle...
  • _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz önce demedim yine olmadı. Sonra araç klavuzdan sizin resmini attığınız yeri aradım yok. Toyota turkiyeden baktığımda tuşlarla özelliği aktif ve deaktif etme makyajlı Corolla larda varmış.

Şimdi benimki fabrika çıkışı değil modül takılmış sanırım. Bunu anlamanın bir yolu var mi

• ilhdmr kullanıcısına yanıt
    Araç 2015 model altı ise veya 2015 modelse fakat sürücü camları kontrol butonlarının orada all auto yazmıyorsa sonradan takılmıştır. Sonradan takılanlarda da iptal etme yolu var aslında, ancak bunun için bu işlerden anlayan birinin araya buton koyması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oasis99

Diger modelleri alanlarin araçları değer kazanirken 1.33 sahipleri yerinde saymaya devam ediyor.

valaha ben bi aracı aldımmı 5 sene satmıyorum 1.6 aracta çok benzin yıyor bide otv arttı iyicene piyasa bok oludu cekişide iyi valaha
    Arkadaşım benim araç 2015 Ekim de aldım. Benim araçta da iptal edemiyorsun. İllaki anahtardan açılıp kapanıyor. Ben geçen sene şöyle yapmıştım araçtan inmeden düşmeden aynaları kapatıyorum. Böylelikle anahtardan kapatmayınca anahtarla da açılıyordu. Buz olduğunda aracı çalıştırıp ayna ısıtmayı açınca bir süre sonra buzlar eriyordu yada ben yumuşayınca elle temizliyordum.sonra da içeriden düğmeyle açıyordum aynaları.

Düğmeden kapatınca anahtarla aynalar açılmıyordu.

• ScHeNKii_ScP kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam bende bir yolunu bulacagim artik. Yoksa ayna motorunu bozariz durduk yerde

Ayna motoruda cam motoru gibi korumalıdır. Zorlandığında akımı keser ve bozulmaz

Hocam benim aldığım araç 5 yıl garantiliydi, bu garantiyi devam ettirmek için herhangi birşey yapmak gerekiyor mu? Serviste ki bir eleman aracı satan kişiden extra sigorta için bir devir yazısı alınıp aksigorta merkeze verilmesi gerektiğini söyledi.

• needacar kullanıcısına yanıt
    Kişiyle ilgisi yok sadece servistrn araç sahibi bilgisini güncelletin. Zaten onlar garanti extrasınıda devir yaparlar

Teşekkürler.

Şu senaryoyu deneyin.
    Herkes arabadan iner siz tüm kapıları kapıdan kilitlersiniz.
    SOnra kendi kapınızı açar inersiniz ve kapıyı tekrar kapamadan elinizle kapı açma tuşunun üstündeki yerden kendi kapınızı kilitlersiniz.
    Kapıyı kapattığınızda kapıların hepsi kilitlenir ancak aynalar açık kalır.
    Ben denemedim ama şimdi aklıma böyle bir fikir geldi.
  • Arkadaslar benim arac.bazen durdugu yerde vites degistirirken kisa sureli olarak esp lambasina benzer bir uyari yanip sonuyor.aracim otomatik. Nedir acaba fikri olan var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.33 icin chip tuning veya sprint booster hakkindaki dusunceleriniz nedir? Yokusta kalkis veya su bayilma hissini ortadan kaldirmak icin?..

• Kış lastiği önerisi olan var mı?
  • Sava eskimo S+ aldım memnunum.

• OfisSoft O kullanıcısına yanıt
    Nokian wrd4, Goodyear ultragrip 9 veya 8,continental ts860, bütçeye uygun derseniz patlasın snowmaster.

• 
Sayfa: önceki 14061407140814091410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.