Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
33.901
Cevap
303
Favori
1.907.044
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Corolla >> TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA
Giriş
    146 Mesaj
    arkadaşlar

toyota customer portal a giriş yoğun yazışmalar sonucunda düzeldi ve şu an yeniden aktif durumda

sonunda bende girip aracımı ve üzerindeki cihazı kayıtlandırdım, mevcutta benim araçta 01019F sürümü mevcut bunun için ücretsiz bir 2015 harita güncellemesi mevcut bunu kendinize bir user yaratarak girip indirebilirsiniz (navigasyonlu cihazlar için), bunun dışında cihaz için 4.5.0.L sürümüde verilmiş durumda ama bu sürüm için 119 Euro bir tutar ödemeniz gerekiyor

portalda aracınızı tanıttığınızda sizin aracınız üzerinde olabilecek her sürüme yönelik yazılım sürümü görüntüleniyor aracınızda hangi soft varsa onunla eşleşen haritayı indirmeniz gerekli, yada yukarıda yazdığım gibi bir üst sürümü indirip onun haritasını da alabilirsiniz
    Merhaba arkadaşlar dizel otomatik corolla almayı düşünüyorum sıfır km. Bu araç hakkında özellikle otomatik vitesle ilgili yorumlarınız nelerdir? yeni auriste dizel otomatik satılmıyor bu dizellerde otomatik sorunlu anlamına mı geliyor, tecrübelerinizi fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

teşekkürler.

Defalarca konuşuldu bu konu. Daha kolay ve detaylı yanıt bulmak adına konuiçi arama bölümünü kullanmalısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    samet3534 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj

Hocam ben bugün 4.3.1L haritayı indirip usb belleğe attım fakat araca yüklemeyi bir türlü beceremedim, siz yapabildiyseniz bana da yardımcı olursanız sevinirim.

|
    |
    Sedat E kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu ay sonunda yıllık bakima (1. Yılı) gideceğim.
    Yakın tarihte muayeneye gidenler oldumu bakim ücreti ne kadar ödediniz? Gerçi Aracım bu arada 1.6 MDS Advance.
    Birde ilk bakimda enjektör temizligi yapilmasi veya yapilmamasi hakkinda dusunceleriniz nelerdir (forum icinde okumustum gerek yok diye ama genede sormak istedim)

593 Mesaj
    Arkadaşlar şimdiye kadar içinizde harita güncellemeyi başarabilen oldu mu? Olduysa bi anlatabilir misiniz?

navigasyonsuz düz touch2 ekranlar için hiçbir yükleme yapamıyor muyuz? uygulamaları hala indiremiyorum, kayıtlı araç yok diyip indirmiyor araç kayıtlı ama navigasyonlu değil
    |
    |
    Sedat E kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teknik servis bülteninde 01017C olarak güncelleme verilmiş. Bunu toyotatech sitesinden 1 saati 3 euro olacak şekilde uyelik alirsaniz yapabilirsiniz. Servislerde ucretsiz yapiliyor.

|
    |
    Odysseus348 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj

ben mart başında ankara toyan'dan 10 bin bakımını 480 TL'ye yaptırdım. aracım 2015 model toyota corolla 1.6 mds advance. ben klima temizliğini istemedim. standart bakımlar yapıldı.
    |
    |
    Emre2882 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2914 Mesaj

Ben güncelledim 2 defa, aşağıdaki linkden üye olup 3 gb civarında bi güncelleme paketi indiriyorum.flaş belleğe atıp aracın USB girişine bağladımmı güncelleme bulundu diyip kendisi güncelliyor.
    http://www.toyota-mapupdates.eu/Shop/Index

|
    |
    jjbraddock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

navigasyonsuz düz touch2 ekranlar için hiçbir yükleme yapamıyor muyuz? uygulamaları hala indiremiyorum, kayıtlı araç yok diyip indirmiyor araç kayıtlı ama navigasyonlu değil

Valla 2,5 yıldır Ben güncelleme dışında bişey yükleyemedim. Başarırsanız banada anlatın. Benimki navigasyonlu bide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustik61 -- 22 Mart 2016; 22:21:26 >
    |
    |

Rar dosyasını açtınmı, açmadıysan tanımaz.

|
    |

Bu dosyanın içinde navigasyonsuz içinde firmware dosyası var mı? Yani navigasyonlularda harita güncellemesi yapıyor evet, ama cihazın yazılımıda güncelleniyor mu? Eğer öyle ise belki oradan da ulaşabiliriz güncel sürüme. Bende 01017C şuan sürüm. Öncesinde 000000 dı ben 3 euro vererek güncellemeyi indirdim. Ancak daha yeni sürümlerde var sonraki modellerde. Belki dosyaları sunulmaya başlamıştır. Bültenlerde yok.

|
    |
    mustik61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    142 Mesaj

1.6 dizel astra alıp binin :)

|
    |
    samet3534 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam rar dosyasını açıyorum içinden 4.3.1L diye klasör çıkıyor onu usb belleğe atıp cihaza takıyorum, sonuç olarak hiçbir tepki yok, neyi eksik yapıyorum acaba.

|
    |
    mustik61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Birkaç mesaj üstteki iletimi okursanız sorunuza yanıt bulacaksınız. Güncelleme için ya 1 euro verip saatlik uyelik alacaksiniz ya da serviste yaptiracaksiniz.

|
    |
    karakabus_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2914 Mesaj

https://customerportal.toyota-europe.com/login/index.html önce kaydolacaksın
    sonra müşteri portalında e magaza var ordan avrupa haritasını indirececsin.
    ilk kayıtta aracın şase numarasını istiyordu sanırım .bir araç için indirilmiş güncellemeyi başka araç kullanamaz.bide araç kontak kapalı iken flaşı takacaksın sonra kontağı yarım çevir touch ekran açılınca dosyayı tanır. rardan çıkardığını tanımıyorsa bide rarlı halini dene. en son sürümde 4.5.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustik61 -- 23 Mart 2016; 9:03:53 >
    |
    |
    haritayı yüklemek için önce gelen zipli dosyayı çıkarın, ondan sonra usb stick i fat32 olarak formatlayın sonra dosyaları içine atın, araçta kontak kapalıyken usb yi takın, araç start/stop ise frene basmadan kontağa tek dokunun, anahtarlı araç ise kontakğı yarım konumuna getirin, yani motor çalışmasın, cihaz ekranı aydınlanıca usb tanınır ve güncelleme yüklenmeye başlar
    bu güncelleme ne arkadaslar benim araba 1.6 advance MDS 2015 model kasım 2015 üretimi benim güncelleme yapmam a gerek var mı ?
SEO
son dakika
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.