Şimdi Ara

Toyota Corolla 2007 Elegant için Lpg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
1.178
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> LPG Dönüşümü >> Toyota Corolla 2007 Elegant için Lpg
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1988 Mesaj
    Arkadaslar 2007 model 110 bin km'de Corolla Elegant aracım var, hesaplarıma göre sehirici kullanımda 7.5 lt yakıtı var bu durumda sizce LPG dönüşümü mantıklı olur mü ve bu Arac için ozellile tavsiye edeceğiniz bı rmarka var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    VW Golf 1.4 TSi 140hp ACT, DSG, 2014 U Led BiXenon Farlar, Panoramik Açılır Cam Tavan, ErgoActive Koltuklar, Keyless Entry Anahtarsız Giriş Ve Çalıştırma, Renkli Ekranlı Çok Fonksiyonlu Yol Bilgisayarı, Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Geri Park Kamerası, ACC Adaptif Hız Sabitleyici ve Front Asist, DCC Adaptif Şasi, Dinamik Light Asist, Yer Tasarruflu Stepne
  • Yarbay
    4173 Mesaj
    dostum oncelıkle yılda ne kadar yaptıgını ogrenebılırmıyım ?
    eger sıfır aldıysan kabataslak yılda 20 .000 km yapıyorsun demektır ve dırek gıt taktır derim
    marka olarakta brc bu ara favorım kullanan herkes cok memnun
    |
    |
    Toyotalar lpg ye en uyumlu araçlardır.Siz montajı ehil bir ustaya yaptırın ve sonuçta mutlaka tasarrufunuz olur.
    |
    |
  • Binbaşı
    1988 Mesaj
    Açıkcası daha önceki araçlarım hep diesel idi bundan da kaynaklı olabilir yılda 40-50 bin km yol yaparım. İsim geregi cok gezen birisiyim. Peki sunu sormak istiyorum yakıt degerleri nedir LPG de, eger arasında 70-80 krs varsa bana mantıklı gibi gelmiyor da!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezersunar -- 12 Mayıs 2011; 19:46:25 >
    |
    |
    VW Golf 1.4 TSi 140hp ACT, DSG, 2014 U Led BiXenon Farlar, Panoramik Açılır Cam Tavan, ErgoActive Koltuklar, Keyless Entry Anahtarsız Giriş Ve Çalıştırma, Renkli Ekranlı Çok Fonksiyonlu Yol Bilgisayarı, Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Geri Park Kamerası, ACC Adaptif Hız Sabitleyici ve Front Asist, DCC Adaptif Şasi, Dinamik Light Asist, Yer Tasarruflu Stepne
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    merhaba sezersunar bey bır yanlısınız yok mu.yanılmıyorsam aracınız 1.6 benzınlı.eger oyleyse sehır ıcı 9-10 lıtreden az yakmaz bence.bende de 1.6 comfort 2007 var.lpg taktırmak uzere bıraktım.bugun alacam aracı.
    |
    |
    Yoo, ozellikle deniyorum, araci alali 2 hafta oldu.. Vermis oldugum degerler reel degerler. Aracim MMT sanziman ve biliyorsunuz duz viteslere gore bu vitesler daha verimli bir vites kullanimi saglar, yakiti daha az harcar.
    |
    |
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    bıldıgım kadarıyla mmt sanzıman daha cok yakar.fabrıka verılerıne bakın.bu arada dun lpg taktırdım aracıma.yaklasık 50 km gezdım sukur sımdılık bır sorun yok.
    |
    |
    bence lpg ye geçmendende yarar var kaliteli bir kit ve işçilikle sorun yaşamazsın tüketimin mmtde nekadar artar bilmiyoum ama tah. 100 km de 1- 2.5 litre artar kullanıma bağlı olarak
    |
    |

• Er
    13 Mesaj
    Aracınızın Garantisi Bozulmadan 3 Yıl Garantili Olarak TOYOTA EFE Yetkili Servisinde LANDİRENZO LPG Montajı Yaptırabiliyorsunuz.

İLETİŞİM İÇİN
    TOYOTA PLAZA EFE
    ESKİŞEHİR YOLU NO:186
    TEL:0312 481 38 38

Keyifli sürüşler dileriz.
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
haberler
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.