Şimdi Ara

Toyota Corolla 1.6 Life gelmiş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
5
Favori
55.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turbosuz motora o kadar verecek adam kaldımı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • forduna61 F kullanıcısına yanıt
    Turbosu var diye 1.0 95 beygir b segment arabaya bu parayı vereceğime güle oynaya veririm 1.6 132 beygir corollaya o parayı.

Bu ne turbo sevdasıymış arkadaş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 10 Mart 2018; 16:40:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Turbosu var diye 1.0 95 beygir b segment arabaya bu parayı vereceğime güle oynaya veririm 1.6 132 beygir corollaya o parayı.

sıfır almak zorunda değilsiniz ben fikrimi söyledim. kullanmadığım araç neredeyse yoktur.

• hakankaran kullanıcısına yanıt
    Benim premium dökülüyor, ne sağlamlığı? Vasat malzeme kalitesi ve berbat ötesi işçilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: forduna61

quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

sıfır almak zorunda değilsiniz ben fikrimi söyledim. kullanmadığım araç neredeyse yoktur.

Şu aralar sıfır araç bakıyoruz. Özel bir durumdan dolayı sıfır almak zorundayız. C sınıfı sedan olmak zorunda. Otomatik istiyorduk ama 75bine bu araba bana çok iyi gibi geldi. 1.4 tsi dsg filan da alabiliriz ama aradaki fiyat farkı çok fazla ve buna değmez diye düşünüyoruz. Corollanın en düşük otomatiği de tam 20bin lira fazla bundan.

• o zaman daha uygunu yok sanırım. ama yine de toyota yerine ford grubunu öneririm

• Çok yakıyor, tüpe uymuyor, atmosferik motorla gitmiyor dendiği halde adımbaşı görünen 1.6 astra gibi bu da piyasada sağlam bir yer tutar. Mevcut baz corolladaki 1.33 gitmez ve 1.3 arabaya 1.6 vergisi veriyoruz sorunlarını ortadan kaldırmış.

• bu fiyat bandında sıfır alterntifi var mı ki?
  • 1.33 99 beygirlik versiyonun performansı iyiydi yani tatmin ediyordu gerçi o moto beygirle o kasa nasıl o kadar hızlı seri gidiyordu ama anlamadım.

Yeni 1.6 132 lik daha iyi olmuş arkadaşın dediği gibi 1.2 TSI alacağıma 80-90 beygir bunu alırım daha iyi en azından C sınıfı araba.

• mmg02 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın söylediklerine katılmakla birlikte, Megane Joy Corolla Life'tan üstün.

• Uzun zamandir forumdayim kayitli kayitsiz, bazen gercekten tek acidan ve ezbere muhabbetler adami bayacak hale geldi. Yahu bu otomobil dedigimiz seyi secerken sadece hacim ve lpg kistasi mi var? En iyi araba en genis ve lpg'li arac midir yani?

Bir arac alirken kullanilacak yer, kullanilacak kisiler, kullanim suresi vb. kistaslarin hicbiri gecerli degil midir? Ufacik ve dar sokakli bir ilcede esinize c sedan bir arac mi verirsiniz yoksa b hb bir arac mi?

• Sıfır araç alacak olsaydım, en iyi tercih bu araç olurdu.

Corolla corolladır her zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadasım 72 bine aldı hız sabitleme yok şehir içi 9.5 yakıyor ekstradan jant taktırdı şimdide tüp taktıracak araç 77-78 bin civarına gelmiş olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

Arkadasım 72 bine aldı hız sabitleme yok şehir içi 9.5 yakıyor ekstradan jant taktırdı şimdide tüp taktıracak araç 77-78 bin civarına gelmiş olacak.

Hocam arkadaşınız hangi bayiden aldı?

• 1.33 life alanlara en agir darbeyi vurdu.

Resmen 1.33 araci olanlar eski 1.3 xl corollacilarin durumuna dustuler.

Saka gibi birde ayni fiyataymis 1.6 ile .1.33

Sanirim 1.6 patlama yapacak sayida satar.

1.33 lerin fiyatin 10 bin duser.

• quote:

Orijinalden alıntı: thegreenblack

quote:

Arkadasım 72 bine aldı hız sabitleme yok şehir içi 9.5 yakıyor ekstradan jant taktırdı şimdide tüp taktıracak araç 77-78 bin civarına gelmiş olacak.

Ankaradan aldı hocam bayisini sormadım

• Son zamanlarda fiyatlar ciddi uçtu.75 e artık Dacia ve Fiat ın ucuz araçları dışında pek alternatif yok.

Bu fiyatlara araç alacak olsam düşünmeden alırdım.

10 yaşındaki hurdasına istiyor millet 70-80 bin TL.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Ankaradan 3 bayi aradım (alj,efe,toyan)ellerinde kalmamış.Arkadaşınıza bayi ismini sorabilirmisiniz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ankaradan 3 bayi aradım (alj,efe,toyan)ellerinde kalmamış.Arkadaşınıza bayi ismini sorabilirmisiniz?

Sabahtan öğreneyim hocam geçen hafta cuma işlemleri bitti cumartesi teslim aldı bir tane şirket 70 tane almış ondan bahsetmiş bayii ondan ellerinde kalmamış olabilir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.