Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Toyota CEO'su Bozkurt:Kırmızı çizgi aşıldı. Sektörde Ciddi Sıkıntılar Var, Bayiler Kapanabilir!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Toyota CEO'su Bozkurt:Kırmızı çizgi aşıldı. Sektörde Ciddi Sıkıntılar Var, Bayiler Kapanabilir!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5386 Mesaj
    Bence o kadar vergiye rağmen halk ısrarla araba alıyorsa bu büyük bir başarıdır.
    |
    |
    -- Bilgisayar 1--Intel® Xeon® Processor E5-2697 v2, ASUS RAMPAGE IV EXTREME, Nvidia Geforce GTX 1080, Kingston HyperX 8x8=64 GB RAM DDR3 1866 MHZ, Logitech G910 Orion Spectrum RGB, Logitech G700s, Logitech G230 G930, Logitech Z506 5.1 Sound System, MSI Optix AG32C --Bilgisayar 2--
    MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI, AMD Ryzen 3700x, 64 GB DDR4 RAM, iChiLL GeForce GTX 1080 Ti X3 Ultra, SteelSeries RIVAL 110, Logitech G230, Samsung 28 UE590D, AOC Q3279VWF, Roccat ISKU Keyboard
  • Yarbay
    2470 Mesaj

Yuhhhhhhh! işte ekonomik kriz bu gibi arkadaşlar Ülkede yönetim ve söz sahibi olduğu için oluşuyor. Adam fabrika kapanırsa kapansın dio beyin pırıl pırıl maşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Malvolorne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1456 Mesaj
    Bu gune kadar kapatmayip 2 senedir zarar ettiriyorsa nasil CEO olarak kalmis ben onu merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.
    MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Teğmen
    243 Mesaj
    Parası olupda araba almayanlara devlet zorla araba satmalı yoksa bu satış rakamları ile araç satışından beklenen vergi toplanamaz bu seferde başka bir vergi bulunur olan yine garibana olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.