Şimdi Ara

Toyota c-hr - Nissan qashqai dizel tercih

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
3.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toyota hibrid 1.8 otomatik var birde nissan dizel otomatik bayan için hangisi tercih edilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Chr öneririm tek kullanacaksa .qq kullanıyım

• 1.2t daha mantıklı değil mi chr için her yönden.
    Ekleme : ikisi arasında ise qq derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 4 Ocak 2018; 22:4:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi arasında kaldık genelde tek kullanılacak fiyatlarıda birbirine yakın. Nissanda liste fiyatı üzeri indirim oluyormu

• Arada epey fiyat varkı olmalı zaten. Chr 125 civarlarında qq 140 civarlarında olmalı yanlış hatırlamıyorsam. Chr alırım. Hem daha sessiz bir araç. Har hur ses çıkartan bir aracı da bir bayana sorsanız istemez bence. Hybrid candır.

• Her türlü CH-R öneririm hocam. Ayrıca hala belirsiz olan bir durumda makyajlı kasada şu su alma olayının yaygın şekilde giderilemeyişi.

• CH-R

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CH-R Hibrit' in surus keyfi cok kotu..1.2 gercekten iyi yol tutuyor..

Ben olsam QQ alirdim en azindan ic mekani kalite algisi ve ic mekan genisligi CH-R' den daha iyi...Arastirmaniz gereken CVT sanziman..Ariza ihtimali var..

• Chr derim. Benzinlisini test etmiştim atik bi motoru var ve güzel yol tutuyor.

• şehiriçi coğunlukla ise c-hr
  • Bugun bayileri gezdik tekrar nissandan vazgeçtik.

Renault kadraj 1.5 dci edc icon 134 bin son fiyat sedef beyaz.

Toyota C-hr içinde 134.500 son fiyat alındı hbrid modeli led farsız. Kaç gündür karardız kaldık bilmiyoruz nasıl yapacaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mctnn

Bugun bayileri gezdik tekrar nissandan vazgeçtik.

Renault kadraj 1.5 dci edc icon 134 bin son fiyat sedef beyaz.

Toyota C-hr içinde 134.500 son fiyat alındı hbrid modeli led farsız. Kaç gündür karardız kaldık bilmiyoruz nasıl yapacaz

Hybrid araç iyi olmaya iyide MTV'si tüm avantajını yok ediyor. Renault fiyatı gayet iyi. Bence Kadjar alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

CH-R Hibrit' in surus keyfi cok kotu..1.2 gercekten iyi yol tutuyor..

Ben olsam QQ alirdim en azindan ic mekani kalite algisi ve ic mekan genisligi CH-R' den daha iyi...Arastirmaniz gereken CVT sanziman..Ariza ihtimali var..

Bence de qq'de en mantıklı şey cvt şanzıman

• Hyundai Tucson ,

Bakmanızı tavsiye ederim.Sadece yakıtı biraz üzebilir ama donanım vede kalitesi iyidir.
  • Kadjar qashqai den her yönden iyi .qashqai den baya heybetli .

• Merhaba. daha önceden Hybrid kullanıcısı birisi olarak söylüyorum ki CH-R den çok memnun kalırsınız.

ben o kadar para ayırabilsem bütcemden qq ya da kadjar'a bakmam sanırım.

arkadaşlardan birisi vergi konusundan bahsetmiş ama vergisi 261 tl sanırım 6 aylık (HYBRİD olanın 1.8)test verilerinde adamlar 4.1 lt leri yakalayabiliyor. mazot ile benzin arasında fiyat olarak cüzzi bir rakam kaldı malesef. Hybrid ve elektrikli otomobiller geleceğin araçları ve tanındıkca eminim ilgi artacaktır.

qq ile 3000 km de iken yolda kaldım 2013 te kadjar ise gayet yakışıklı ama ne bileyim bir toyota kadar marjinal ve tarz değil gibi. tabiki tercih meselesi.

bir de Subaru XV bakın derim gayet tarz ve yılsonu indirimleri gayet güzel olabiliyor bayilerde.
  • quote:

kardeş ford un cvt sanzımanı ile karıştırıyorsunuz galiba. 1.2 düz benzinlinin cvt si bile çok sağlamken hybridin cvt si ömürlük.
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    benzinli motor + cvt ve arıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: 22tupac

benzinli motor + cvt ve arıza

Ben cvt arizasini QQ icin yazmistim,yanlis anlasilmis sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

quote:

kardeş ford un cvt sanzımanı ile karıştırıyorsunuz galiba. 1.2 düz benzinlinin cvt si bile çok sağlamken hybridin cvt si ömürlük.

Iyi de QQ icin yazdim CVT arizasini...CH-R icin degil ki kardes?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.