Şimdi Ara

**TOYOTA AURIS** İŞTE BEKLENİLECEK OTOMOBİL (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
29.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel araba ama içini pek beğenmedim açıkcası..

Vites topuzu ve el freninin olduğu yer incecik geldi bana.

Bu aracın yerine Full Honda Jazz Elite alınabilir..
  • içi dışından daha güzel olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: falcon246

Güzel araba ama içini pek beğenmedim açıkcası..

şu arabaların sınıf farklılıklarını kesin öğrenemeyeceğiz galiba . adamın birine ferrari alacak parası varken bunda komfor yok yrine porsche cayenne alsana demek gibi bi öneri bu yaptığın , biri c segmentinin aracı diğeri b segmentinin, yani elma ile armut . auris in sınıfındaki araç olarak honda civic hatchback gösterilerbilir ama jazz demek bilgisizlik olur.
  • doğrusunu isterseniz bende auris jazz kıyasındaki mantığı anlamadım.
    ancak alımda kişisel tercih söz konusu olabilir ki auris almayı planlayan biri jazz alıp gelmez herhalde
    quote:

Orjinalden alıntı: falcon246

Güzel araba ama içini pek beğenmedim açıkcası..

• YENI YARISE BENZIYOR AYRICA CEK 'TE URETILIYO ZANNEDERSEM PEJO ORTAK YAPIMI DIYE BILIYORUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: BİZANKARAGÜÇLÜYÜZ_06

YENI YARISE BENZIYOR AYRICA CEK 'TE URETILIYO ZANNEDERSEM PEJO ORTAK YAPIMI DIYE BILIYORUM

araç türkiyede üretiliyor
  • Arkadaşlar Auris EuroNcap ten 5 yıldız almış.www.euroncap.com adresinden bilgi alabilirsiniz. Bilgilendireyim dedim
  • ARKADASLAR AURIS IN OCAK AYINDA TANITIMII VAR BILGILERIMLE DONCEM .MERAKLARINIZI GIDERIRIM
  • Pugeot ile ortak üretilen model Aygo'dur. Aygo Çek'de üretilmiyor. Toyota'nın Çek'de fabrikası yok diye biliyorum.
  • neresi hoş bunun, iç tasarım güzel ama dışı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim...
  • toyota'nın bendeki gözdesi corolla-verso'ydu ama bu daha bi güzel bu ne yaa süpperr
  • harbiden araba hasta bişi olmuş yahu, çok hoşuma gitti.
  • Arkadaşlar sanırım auris çok tutacak. Honda Civic HB çok istemiştim. Gerek iç gerekse dış dizaynı harika. Motoru yüzünden alamıyorum. Neyseki imdadımıza Auris yetişti. İçi de, dışıda, motoruda OK bence.

Aşağıdaki siteyi incediniz mi bilmiyorum ama zengin bir siteye benziyor.

http://toyota.jp/auris/
  • AURIS'in arka cizgilerine bakınca aklıma 307 geliyor?Ön görünüşün ise Yaris'i andırmasına katılıyorum.Toyota'ya göre çok güzel tasrım ama ne yalan söyliyim bana Astra kadar çekici gelmiyora Astra daha gösterişli .Ama zaten Toyota daha sade ,daha mütevazi tasarımlar yapamaz mı?Bence en güzel tasarım ve döneminin en güzel arabası 93-98 GLi corolla serisi...Bir araba hem bu kadar sade ,hem de bu kadar çekici nasıl olabilir,hala yolda bir xei,gli gorsem gozum takılır bakarım ,aynen şimdi nasıl A3 yada Astra görünce baktığım gibi..bence tasarım bu...

• auris çıkınca yaris'in üretimi son mu bulacak.yoksa corolla hb görevini mi üstlenecek
  • Corolla HB'in yerine üretilecek

quote:

Orjinalden alıntı: orkuty

auris çıkınca yaris'in üretimi son mu bulacak.yoksa corolla hb görevini mi üstlenecek
  • Bu arabayı galeride inceleyince içinden çıkmak istemeyeceğim gibi geliyor bana hiç bakmasak mı?
  • hocam araba fake gibi duruyo

şaka maka bir yanada güzel araba
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.