Şimdi Ara

Toyota 2020 Mayıs Zamlı fiyatlarını güncellemiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dövizin bu durumuna göre az yansıtmışlar. Geçen ay 10bin tl zam yapmışlardı,
    Tahminim %100 ithal olan araçlarda biraz daha fazla olacaktır. Vw Bmw Ford Renault v.s

Toyota 2020 Mayıs Zamlı fiyatlarını güncellemiş

• Ötv indirimi zamanında bu ülkede son fırsat araçları satıldı ve şunlardı;

Corolla 1.6 Vision CVT 101.500TL
    Fiat Egea 1.4 Fire Easy 62.000TL
    Renault Clio 1.2 Joy 62.000TL
    Nissan Micra 1.2 CVT - 64.000TL

Bu araçları bu fiyatlarla sıfır satın alanlar muhtemelen hayatları boyu bu otomobillere binecekler.
  • Oha abi ya kime satacaklar kimde alacak para var Allah aşkına saçmalık cidden böyle bir para yok hayat pahalı alım gücü düştü tanıdığım memurda esnaf da alamaz bu paralara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasada olmayan araca mı zam geliyor?

• Konuştuğumda araç olmadığı için fiyatlar böyle diyorlar, gerçek fiyatı daha fazla olacakmış,
    çünkü sabitleme yapamıyorlar. Ben martta 153,000 tlye şampanya dream paket için kapora vermiştim.
    Baktım virusten dolayı sıkıntı olucak gittim polo aldım. İyikide almışım, çünkü şuan hem zamlı alacaktım hemde ortada araç yoktu.
    Toyota belki haziran ortasına teslim eder.
  • Fiyatları ben mi yanlış gördüm yoksa abartıyor muyuz diye baktım da, otomatik vision 150.000 olmuş.. Kasım Aralık ayına bakarsak 30.000 tl artmış gözüküyor.. ama o zaman da bayilerde bulamıyorduk. Bence bayilerde bulunsa yine alınabilir gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    Araplar ticarette ustadır. Yahudilerin amca oğulları işte, aynı ırk desen başın ağrımaz.
    İş kılıca geldi mi işe yaramazlar ama ticarette bize her daim kazık atarlar.
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl araba satın alırken egea ve corollaya bakmıştık Corolla 106 egea 96'ydı fiyatlar uçtu gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu işler eninde sonunda düzelecek ama fiyatlar her daim yukarı doğru çıkacak . Eğer ki ihtiyaç varsa bu durumda zaten araba da varsa tabi kide alınmalı.
    Yani şimdi 160 sa sene sonu 180-190 veya gelecek sene 220 -250 diye uzar gider.
    krizden dolayı tabikide araç 2.el satan olacaktır, ama zate 2020 model araç olmadığından temiz araçlarlar 1 günde yine satılır.
    Galericiler ve ve al satçılar neye istinaden alacaklarki. Sadece ihtiyacı olanlar alır. Galeriler önce ellerindekileri stokladıklarını satsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MHEC

Geçen yıl araba satın alırken egea ve corollaya bakmıştık Corolla 106 egea 96'ydı fiyatlar uçtu gitti
    ben kasım ayında Toyota bayisine gitiğimde corolla otomatik vision paket 119 liraydı. ama bayide yoktu. dream modeli vardı sadece, onda da ek aksesuar vs. eklemişler 139.000 den 1 lira aşağı düşmemişlerdi. Diğer markalara bakarsak çok artmamış demek istedğim.

Ha ama atmosferik corolla o parayı hakeder mi, sanmıyorum.
  • Ötv indirimi zamanında bu ülkede son fırsat araçları satıldı ve şunlardı;

Bu araçları bu fiyatlarla sıfır satın alanlar muhtemelen hayatları boyu bu otomobillere binecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

Ötv indirimi zamanında bu ülkede son fırsat araçları satıldı ve şunlardı;

Bir de 192 bine dizel otomatik full paket x trail vardı sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç biri 189 a satılan a4 design kadar fırsat olamaz. araç şuan orta paket corolla fiyatındaydı.

• Yaklaşık 6 ay önce işe girmiş yeni mezun sayılacak biriyim. Hayata sıfırdan başlayan biri olarak araba almak bana o kadar uzak bir şey gibi geliyor ki, sanki arabalar beynimizin bize oynadığı bir oyundan ibaretmiş gibi. Sokakta gördüğümüz arabalar falan aslında yoklar bence.

Şu fiyatlara bakın, bu nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abandonware -- 3 Mayıs 2020; 16:51:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.