Şimdi Ara

Toyo Proxes Sport Serisi Kullanan Var mı?Yorumlarınız...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar,Toyo Proxes T1 Sport modelinden satın aldım,henüz gelmedi lastikler ama gerek deseni gerekse yorumlar ve videoları oldukça hoşuma gitti.

4 takım 1000 tl'ye aldım,1 yıl yol yardımı var.(225 40r18) Michelin alacaktım ya da Pzero Rosso,ortalama 300 tl daha pahalı idiler ama Pirelli bayisinin Rosso modelindeki,lastik üstündeki pzero ibaresinin kırmızı renk olma garantisi verememesi sebebi ile Toyo'yu tecrübe etmek istedim,yıllardır sempatim vardı markaya.

Forumda Toyo tecrübe eden arkadaşlar varsa,yorumlarını alalım:)

• quote:

Orijinalden alıntı: faho

Arkadaşlar selamlar,Toyo Proxes T1 Sport modelinden satın aldım,henüz gelmedi lastikler ama gerek deseni gerekse yorumlar ve videoları oldukça hoşuma gitti.

4 takım 1000 tl'ye aldım,1 yıl yol yardımı var.(225 40r18) Michelin alacaktım ya da Pzero Rosso,ortalama 300 tl daha pahalı idiler ama Pirelli bayisinin Rosso modelindeki,lastik üstündeki pzero ibaresinin kırmızı renk olma garantisi verememesi sebebi ile Toyo'yu tecrübe etmek istedim,yıllardır sempatim vardı markaya.

Pirelli bayisinin Rosso modelindeki,lastik üstündeki pzero ibaresinin kırmızı renk olma garantisi verememesi

hocam burada ne demek istediniz merak ettim gerçekten, ben de rosso alacağım 1-2 güne kadar...

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy_mulo

quote:

Orijinalden alıntı: faho

Arkadaşlar selamlar,Toyo Proxes T1 Sport modelinden satın aldım,henüz gelmedi lastikler ama gerek deseni gerekse yorumlar ve videoları oldukça hoşuma gitti.

Pirelli bayisinin Rosso modelindeki,lastik üstündeki pzero ibaresinin kırmızı renk olma garantisi verememesi

hocam burada ne demek istediniz merak ettim gerçekten, ben de rosso alacağım 1-2 güne kadar...

Lastiğin üstünde pzero ibaresi kırmızı renkte oluyor.Ancak bayi garanti veremedi ve fabrikadan nasıl gelirse o şekilde olur dediler.

Benim kaliperlerim ve sibop kapaklarım orijinalinden kırmızı,onlarla takım olsun diye pzero ibaresinin kırmızı olması önemli idi.

Yani temaşa açısından çok küçük bir detay ama benim için lastikteki bu kırmızılık önemli idi.

Umarım anlatabildim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.