Şimdi Ara

. . . : : : TOXK CLUB : : : . . . (474. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.693
Cevap
15
Favori
585.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iphone 4 kadar reklam şişirmesi bir telefon daha yoktur zaten pazardaki 3Gs ve o nesil paso bozuk orta tuş ve batarya sorunu.

İllaki o ayarda alınacaksa Samsung S 2 Galaxy tercih edilebilir zaten youtube üzerinde karşılaştırma videolarında adamlar resmen Iphone 4gs ile dalga geçiyor. Galaxy S 2 açılıyor app başlıyor Iphone 4g hala açılışta falan. Arada resmen nesil farkı var HTC'de tercih edilebilir.

Karşılaştırmalarda zaten kendi arasındaki telefonlarda Iphone 4g resmen Küçük Emrah modunda takılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 8 Ağustos 2011; 22:32:34 >
  • ip4 oyuncak kalır galaxy s2 yanında andriod baya gelişiyor ileride daha iyi olacak kanısındayım.
  • bilgiler için sağolun beyler

aykuttada efsane telefon 3310 hakkıdna bilgileri alacağım
  • HTC de düşünebilirsin Evo 3D geliyor 3D çekim falan var donanım olarak Galaxy S'e en yakın telefon zaten onun dışında Iphone önermem bende pazarlama ürünü Android daha cazip bana kalırsa..
  • bu shopto arızalı mı gears of war 3 limited edition ve Steelbook Edition kargo 7,41 sterlin..kafası iyi galiba.kutu 2 santim büyüyor diye ya da yanında küçük oyuncak veriyor diye....
  • zaten limited edition kutularına uyuz oluyorum. hiçbiri rafa sığmıyo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoW STORMRAGE

beyler Iphone 4 mü alayım yoksa Samsung Galaxy S II mi ? bu konularda bilgisi olan arkadaşlar varsa ufak bilgilendirme yazısı iyi olurdu...telefonu iş hayatımdada kullanacağım ek bilgi olarak, şimdiden teşekkürler

Android keşfedildikten sonra dipsiz kuyuya dönüyor.Kesinlik SII derim ben.SE X10i var bende 1 senedir en son Android 2.3.3 güncellemesini aldı ve inanılmaz rahat şu anda her türlü ihtiyacımı görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

beyler Iphone 4 mü alayım yoksa Samsung Galaxy S II mi ? bu konularda bilgisi olan arkadaşlar varsa ufak bilgilendirme yazısı iyi olurdu...telefonu iş hayatımdada kullanacağım ek bilgi olarak, şimdiden teşekkürler

Android keşfedildikten sonra dipsiz kuyuya dönüyor.Kesinlik SII derim ben.SE X10i var bende 1 senedir en son Android 2.3.3 güncellemesini aldı ve inanılmaz rahat şu anda her türlü ihtiyacımı görüyor.

se x10 favori telefonum ya 1 ay aradım 2.elini satan bir allahın kulu bulamadım
    max hocam patlat bir fifa 11 turnuvası

• Çocuk sahibi değerli toxk üyelerim çocuklarımıza izlettiğimiz masum görünen ama bilinçaltına işletilmek istenen gerçekler ben çocuğum için çok korktum doğrusu
  • Ben Blackberry kullanıcısıyım, Iphone 3Gs verip takasla aldım ve inanılmaz derece memnunum. Android iyi güzel zibilyon tane app var ama kullandığım neredeyse yok gibi Blackberry için birde Bis aldım her indirdiğim app'yi direk kullanıyorum ve telefon inanılmaz keyif veriyor.

Bold 9900 geliyor büyük olasılıkla 9780'imi verip ona geçiş yaparım birkaç ay sonra yalnız HTC arada aklımı çelmiyor değil.
  • Birde ben bir yorum getireyim telefon konusuna .

Bir telefoncu olarak şöyle söyleyebilirim ki, tarza ve yapılacak işe göre telefon alın. En iyisi herzaman iyi gelmez çünkü. Mail ve hızlı mesajsa kesinlikle BB alternatif olarak Nokianın klavyeli modelleri olabilir E6 güzel hemde dokunmatik. Akıllıda olsun isterseniz Galaxy pro olabilir hem klavye hemde android .

Tamamen akıllı ve CANAVAR hatta bir diğer deyişle AMİRAL GEMİSİ isterseniz uygun fiyatlarıyla Xperia ARC veya Sensetion olabilir. Para sorun değilse zaten en iyisi olan Galaxy S2 alınabilir. S2 alınırsa uçar gider uzun yıllar idare eder.

Amaç kamera ise Xperia ARC ve S2 yine tavsiyemdir.
  • quote:

Onun yerine bir Xbox alsan

S2 nin Iphone4'den daha iyi olduğu kesin. Touchwizin açıkcası iostan kat kat daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Bunun dışında Android, ıPhone'nin işletim sistemine göre çok daha geniş bir platformdur. Başta zor gelebilir ama bir kere Android telefon kullandıktan sonra, Android sistemi olmayan telefona bakmazsınız diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Ben Blackberry kullanıcısıyım, Iphone 3Gs verip takasla aldım ve inanılmaz derece memnunum. Android iyi güzel zibilyon tane app var ama kullandığım neredeyse yok gibi Blackberry için birde Bis aldım her indirdiğim app'yi direk kullanıyorum ve telefon inanılmaz keyif veriyor.

Bold 9900 geliyor büyük olasılıkla 9780'imi verip ona geçiş yaparım birkaç ay sonra yalnız HTC arada aklımı çelmiyor değil.

Bunu öğrendiğim iyi oldu bende yarın benim 3Gs'i verip 9780 alcaktım.Pişman olur muyum acaba diye çelişkiye düşüyordum bende ama batarya,home tuşu vs. sorunlar bunalttı beni.
    Bu arada iyi günlerde kullanın
    @WoW STORMRAGE
    iPhone 4 SGS II arasında SGS II derim.Yeni iphone haberleri var ortalıkta SGS II alırsan pişman olmazsın.Her yönüyle 10/10'luk telefon.Android de güzel sistem,hakkını vererek kullandıktan sonra android candır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hook1903 -- 9 Ağustos 2011; 2:19:43 >

• ya arkadaşlar party chatte millet konuşuyor hiç bir şeey anlamıyorum headset şartmı kineect var bende ama konuşmalar oyun müzilkleeri ilee karışıyor headset önerisi alabilirmiyim ucuz olmak şartı ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: math_tiger

ya arkadaşlar party chatte millet konuşuyor hiç bir şeey anlamıyorum headset şartmı kineect var bende ama konuşmalar oyun müzilkleeri ilee karışıyor headset önerisi alabilirmiyim ucuz olmak şartı ile

dx den 3.5 dolara alabilirsin abi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3r-

quote:

ya arkadaşlar party chatte millet konuşuyor hiç bir şeey anlamıyorum headset şartmı kineect var bende ama konuşmalar oyun müzilkleeri ilee karışıyor headset önerisi alabilirmiyim ucuz olmak şartı ile

dx den 3.5 dolara alabilirsin abi.

ömer marka model nedir?Varsa link verirmisin
  • quote:

Çocuk sahibi değerli toxk üyelerim çocuklarımıza izlettiğimiz masum görünen ama bilinçaltına işletilmek istenen gerçekler ben çocuğum için çok korktum doğrusu

hurafe dostum inanma disneyi karalama kampanyası bunun gibi iyi firmaları çok karalayan var.

• Herkese günaydın...
  • Herkese gunaydinlar inanilmaz yogun bir gunu bitirebildim Araplarin riyal ve dirhem baskinindan kasayi devrederek yirttim, turist sezonu bir kapansa rahatliyacagim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

quote:

Onun yerine bir Xbox alsan

S2 nin Iphone4'den daha iyi olduğu kesin. Touchwizin açıkcası iostan kat kat daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Bunun dışında Android, ıPhone'nin işletim sistemine göre çok daha geniş bir platformdur. Başta zor gelebilir ama bir kere Android telefon kullandıktan sonra, Android sistemi olmayan telefona bakmazsınız diye düşünüyorum.

xbox var zaten

• 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.