Şimdi Ara

. . . : : : TOXK CLUB : : : . . . (473. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.693
Cevap
15
Favori
585.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Skyrim Collectors Edition

150 Dolar
  • Günaydın Arkadaşlar. 4-5 gündür yoktum işten dolayı. Bu hafta sonu da izine çıkacağım. Çıkmadan hafta içi bir atraksiyonlar yapsak?
    Ben 1 günlük fifa turnuvası öneriyorum
  • @Maydo72

Millet'e gelince bravo ben yapsam boncukmu takacaklar... hey yavrum heeeey
  • Selam arkadaslar, saygın Fifa yi sattı herkes, live da denk gelirsek beraber oynariz
  • Beyler merhaba,

Bişey danışayım size...Geçici bir süre başka bir eve taşındım ve taşındığım evde modem olarak airties rtr-206 model bir modem var. Live'a bağlanıyorum ama nat problemi var diyor alet. Bad company 2'de sorun yaşamadım hiç ama fifa 2011'de online oyun oynayamıyorum. İnterneti de epey araştırdım ama bir çözüm bulamadım. Port açmak son çare galiba ama onu da beceremiyorum. Benzer bir sorun yaşayıp bir çözüm bulabilmiş kimse var mı aramızda?
  • port açman lazım. portforwarding.com bu sitede gerekli herşeyi bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖmerI -- 8 Ağustos 2011; 12:15:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

İyi günler herkese

Skyrim Collectors Edition

150 Dolar

150 dolar masallah diyelim birde kurun bu zamanlardaki siradan durumunu goz onunde tutarsak 41 kere masallah:))

• quote:

Orijinalden alıntı: WoW GOREFIEND

@Maydo72

Millet'e gelince bravo ben yapsam boncukmu takacaklar... hey yavrum heeeey

Çok mu kıskandın....
    Sanada aferim
    Boncuklum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3r-

port açman lazım. portforwarding.com bu sitede gerekli herşeyi bulabilirsin.

sağolasın, site çalışmıyor ama başka yoldan araştırırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozturk 6161

quote:

Orijinalden alıntı: om3r-

port açman lazım. portforwarding.com bu sitede gerekli herşeyi bulabilirsin.

sağolasın, site çalışmıyor ama başka yoldan araştırırım...

yanlış yazmışım ondan. :) portforward.com
  • beyler Iphone 4 mü alayım yoksa Samsung Galaxy S II mi ? bu konularda bilgisi olan arkadaşlar varsa ufak bilgilendirme yazısı iyi olurdu...telefonu iş hayatımdada kullanacağım ek bilgi olarak, şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoW STORMRAGE

beyler Iphone 4 mü alayım yoksa Samsung Galaxy S II mi ? bu konularda bilgisi olan arkadaşlar varsa ufak bilgilendirme yazısı iyi olurdu...telefonu iş hayatımdada kullanacağım ek bilgi olarak, şimdiden teşekkürler

Htc veya iphoe4 al derim, Apple da kullanıyorum htc de, ikisindende memnun kalırsın
  • Eğer düşünürsen HTC Sensation iyi olur. Iphone 4 den daha iyi oldugu kesin. Galaxy S2 sensationdan daha hızlıdır çünkü ondaki android çok özelleştirilmemiş. fiyatlarıda çok yakın birbirlerine 3 telefonunda.

Hız olarak kıyas

Galaxys2 > sensation > iphone

Yazılım desteği

iphone > sensation = galaxys2

ben htc hd2 kullanıyorum android yüklü. androidden gayet memnunum herşeyi yapmama izin veriyor.
  • quote:

beyler Iphone 4 mü alayım yoksa Samsung Galaxy S II mi ? bu konularda bilgisi olan arkadaşlar varsa ufak bilgilendirme yazısı iyi olurdu...telefonu iş hayatımdada kullanacağım ek bilgi olarak, şimdiden teşekkürler

ayranı yok içmeye atla gider s*çmaya. nokia 3210 en iyisi kardeşim
  • quote:

Dostum 1 hafta daha bekle derim htc evo 3d çıkıyor biraz fiyat farkı var ama değer yani yok beklemem diyorsan galaxy s2 derim müthiş hızlı internet deneyimi yaşatır ve ikonlarıda oldukça ip4 benzer

Edit : fifa 11 turnuvası olursa katılabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi math_tiger -- 8 Ağustos 2011; 19:36:31 >
  • Bence iPhone 4 al, zira her ne kadar işlemci hızı vs. daha yüksek olan telefonlar olsa bile stabilite olarak Apple gerçekten çok ayrı bir sistem kurmuş :) tabi bir de telefonu aldıktan sonra bı sure sonra satıp - değiştirip değiştirmeyeceğiniz de önemli zira applein 3GSleri bile hala yüksek fiyatlara ikinci el olarak giderken öbür markalarda ikinci el degerleri oldukça düşüyor.

Bir de Dirt 3'ün online sistemi nasıl, eğer bilgilendirirseniz bi etkinlik organize edeyim ben :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 8 Ağustos 2011; 21:01:03 >
  • İphone 4 telefon mu ya akıllı telefonlar sıralamasında ilk 10 da bile değil piyasada alabileceğiniz en iyi telefon Samsung Galaxy S II dir üstü yok.
  • Beni de ekleyebilirsiniz inş. yarın geliyor makinem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KtySzn

Beni de ekleyebilirsiniz inş. yarın geliyor makinem :)

Lütfen ilk sayfayı okuyunuz
  • ahmet iphone 4 al,ben oyunları artık iphone'dan oynuyorum ,galaxy 2 alma bence yakında nasıl olsa 3 çıkar.zırt pırt model çıkartıp duruyor samsung.htc tavsiye ederim HTC desire de kullandım gerçekten güzel telefon
  • 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.