Şimdi Ara

. . . : : : TOXK CLUB : : : . . . (472. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.692
Cevap
15
Favori
585.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizlere günaydın bana iyi geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

Gears of war 3 de bedava multiplayer karakter açmak isteyenler

http://www.facebook.com/gearsofwar?sk=app_126086684151640

linke tıklayıp sayfayı beğenin ve get code kısmına tıklayın.

gelen kodu xbox üzerinden direk redeem edip karekterinizi şimdiden hddnize atabilirsiniz

eyvallah babürüm

• Bilgisayarımı bu hafta satabilirsem bende orjinal xbox'çıların arasına girmek isterim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyantosuner

Bilgisayarımı bu hafta satabilirsem bende orjinal xbox'çıların arasına girmek isterim :)

xbox'çıların arasına gir bakalım
  • Herkese iyi pazarlar
  • Kurulacak oyun federasyonunun ilk yapıcağı şey oyunları sansürlemek olucakmış...

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1059162&Date=07.08.2011&CategoryID=77

"Gençlerimizin beden ve ruh sağlığı açısından, sanal oyun sistemlerinin aynı zamanda eğitimlerine ve geleceklerine de katkı sağlaması için bu alanda Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde bir federasyon kurulmasına karar vermiş bulunuyoruz. Çünkü gerçekten üç boyutlu oyunlarda olsun, bilgisayar oyunlarında olsun, şiddet içeren, savaş çağrıları yapan, kan ve ölüm kokan görseller maalesef kullanılabilmektedir."

Bu zihniyetten başka bişey çıkmazdı zaten. Türkiye Geleneksel My Little Pony Turnuvalarına hazırlanalım toxk olarak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 7 Ağustos 2011; 20:49:38 >

• Satılan oyunları da sansürler bunlar..Türkiye'den oyun alınmaz artık..
  • Bu işinde tadı kaçacak. Federasyonun kurulmasına sevineceğimize üzüleceğiz ...
  • Oyunlarda eger ciddi sansur uygulamalarina gidilirse hic ugrasmam ve oyun oynamayi birakirim
  • Bu oyunlarin yas siniri yok mu zaten arkadasim yahu? ''Siddet iceren, savas cagrilari yapan, kan ve olum kokan gorsellere sahip'' oyunlar en kotu +16 ibaresiyle satilmiyor mu? E neyin sansuru bu o zaman? Ileriye donuk bir is yapsin su zihniyet disimi kiracagim.
  • quote:

Kurulacak oyun federasyonunun ilk yapıcağı şey oyunları sansürlemek olucakmış...

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1059162&Date=07.08.2011&CategoryID=77

"Gençlerimizin beden ve ruh sağlığı açısından, sanal oyun sistemlerinin aynı zamanda eğitimlerine ve geleceklerine de katkı sağlaması için bu alanda Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde bir federasyon kurulmasına karar vermiş bulunuyoruz. Çünkü gerçekten üç boyutlu oyunlarda olsun, bilgisayar oyunlarında olsun, şiddet içeren, savaş çağrıları yapan, kan ve ölüm kokan görseller maalesef kullanılabilmektedir."

Bu zihniyetten başka bişey çıkmazdı zaten. Türkiye Geleneksel My Little Pony Turnuvalarına hazırlanalım toxk olarak...

Hic şaşırmadım gitsinler mario turnuvası düzenlesinler

• quote:

Orijinalden alıntı: apeksss

quote:

Kurulacak oyun federasyonunun ilk yapıcağı şey oyunları sansürlemek olucakmış...

Hic şaşırmadım gitsinler mario turnuvası düzenlesinler

yok abi marioda olmaz onda da kaplumbağa öldürüyosun. çocukların ahlakları bozulur psikolojik olarak etkilenir.

gündüz tam çocukların evde olduğu saatlerde her kanalda insanların bi eve, bi arabaya, bi emekli maaşına kendini sattığı programları çocukların ahlakını bozmaz etkilemez mazallah mario etkiler. acil önlem alınması şart...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 8 Ağustos 2011; 0:15:56 >

• PEGI uygulaması bilmeyen embesiller bunlarda işte.
  • herkese selam

dragon age de 20 saate yaklaştım, sindire sindire oynuyorum tüm quest leri yaparak ilerliyorum, adamları güçlendirmeye çalışıyorum, oyunu oynamamış olanlar direkt alsınlar ve başından kalkamasınlar :) yanlız ingilizce gerektiriyor oyun bilginiz olsun...

dün bir oturuşta 10 saat oynamışım yau ramazanın da böyle bir güzelliği var işte oyun bölünmüyor
  • Günaydın ve iyi haftalar herkese...
  • günaydın iyi haftlar,hayırlı işler
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

PEGI uygulaması bilmeyen embesiller bunlarda işte.

Bilselerde işlerine gelmez zaten...

quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

herkese selam

dragon age de 20 saate yaklaştım, sindire sindire oynuyorum tüm quest leri yaparak ilerliyorum, adamları güçlendirmeye çalışıyorum, oyunu oynamamış olanlar direkt alsınlar ve başından kalkamasınlar :) yanlız ingilizce gerektiriyor oyun bilginiz olsun...

dün bir oturuşta 10 saat oynamışım yau ramazanın da böyle bir güzelliği var işte oyun bölünmüyor

Bravo

Bayağı, bayağı xboxcı oldun sende taylan, geçir artık parsı xbox' a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydo72 -- 8 Ağustos 2011; 10:29:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maydo72

quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

PEGI uygulaması bilmeyen embesiller bunlarda işte.

Bilselerde işlerine gelmez zaten...

quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

herkese selam

Bravo

Bayağı, bayağı xboxcı oldun sende taylan, geçir artık parsı xbox' a.

Mutlak sondan kacis yok daha fazla direnmesin dogru yola gel:))

Gidip Ps3 u taslayacaksin ve Xbox 360 etrafinda 7 kere doneceksin:)))

• Hakan abi, valla elimden gelen tüm çabayı sarfediyorum yakındır

xbox da buradakiler haricinde sağlam klanlar olsa çok daha kolay olacak da, klan eksikliği süreci uzatıyor
  • 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.