Şimdi Ara

. . . : : : TOXK CLUB : : : . . . (471. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.693
Cevap
15
Favori
585.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • wp de kullanilabilir güncellmek, haber girmek kolay olur. ama üye tanıtma işi biraz zor olur onda. etkinlik duyurusu falan için 1e1 wp.

edit: projenin fikir sahipleri karar versin her anlamda yardım ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖmerI -- 5 Ağustos 2011; 21:14:21 >
  •  . . . : : : TOXK CLUB : : : . . .

beyler bu gidişle türkiye den oyun almak daha mantıklı olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercatroz -- 5 Ağustos 2011; 23:43:11 >
  • Bugün markafonide orjinal oyunlarda kampanya var arkadaşlar. Gerçi çok yeni oyun yok ama yinede işine yarar birşeyler olan vardır belki

http://www.markafoni.com/campaign/aral-game-02/
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrenass

. . . : : : TOXK CLUB : : : . . .

Kurlar böyle giderse, özellikle yeni çıkan oyunları Türkiye'den almak lazım. Yeni oyunlar, bu kurlarla kargo dahil 120-130 TL olacak shoptoda. 10-15 TL daha veririm,en azından bandrollü alırım.

Tabii Aral ya da diğer firmalar, bu kurları fiyatlara yansıtırsa ki %90 yansıtırlar, yukarıda söylediklerimin hiç bir anlamı kalmaz

Ulen zaten orjinal oynuyoruz diye az ama öz oyun alıyorduk, artık iyice özünü çıkartırız oyunların:) Bu gidişle sadece Gears of War 3 alabileceğim sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Orijinalden alıntı: emrenass

. . . : : : TOXK CLUB : : : . . .

Kurlar böyle giderse, özellikle yeni çıkan oyunları Türkiye'den almak lazım. Yeni oyunlar, bu kurlarla kargo dahil 120-130 TL olacak shoptoda. 10-15 TL daha veririm,en azından bandrollü alırım.

Tabii Aral ya da diğer firmalar, bu kurları fiyatlara yansıtırsa ki %90 yansıtırlar, yukarıda söylediklerimin hiç bir anlamı kalmaz

Ulen zaten orjinal oynuyoruz diye az ama öz oyun alıyorduk, artık iyice özünü çıkartırız oyunların:) Bu gidişle sadece Gears of War 3 alabileceğim sanırım

fıfa zaten baya pahalı odlu artı kargo ile bende sadece AC alabilirim şuan düşerse hemen preorder yapcam

• Markafoniden iki oyun almak istiyordum Dirt 3 ve Brutal Legend saniyesinde TÜKENMİŞTİR yazısı ile karşılaşınca sizin stokunuza ... dedim çıktım. 20 tane mi stok yapmışlar arkadaş
  • Günaydın herkeseUzun bi aradan sonra salı günü Live'a dönüyorum sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

Markafoniden iki oyun almak istiyordum Dirt 3 ve Brutal Legend saniyesinde TÜKENMİŞTİR yazısı ile karşılaşınca sizin stokunuza ... dedim çıktım. 20 tane mi stok yapmışlar arkadaş

Hocam Dirt 3 shoptoda kampanyada.Kargo dahil 55 TL civarı
  • gunaydin herkese..
  • Herkese iyi günler.

Halo'cular için evlilik teklifi yöntemi buldum.Yanlız Colonel rütbesinden düşük olanlar kullanırsa geri tepiyomuş.

• iyi günler herkese
  • Oyun doneminin yaklastigi zamanda kur resmen zivanadan cikti.

Dun isten cikarken dolari 1.85 den Poundu ise 3 TL den satiyorduk.

Bu gidisle bircok saglam oyunu ikinci el olarak fiyatlar dusunce alacagim birtek Geow icin istisna yapabilir ve direk alabilirim tabi Ac icinde istisna olabilir:))
  • Günaydın, bugün yarın Dirt3 elime geçecek . Merakla bekliyorum ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musketeer. -- 6 Ağustos 2011; 15:00:54 >
  • Fallout: New vegas'ı olup elinden çıkartmak isteyen varsa takas için Oyun Değişim Alanına mesaj attım bilginiz olsun....
  • Gears of war 3 de bedava multiplayer karakter açmak isteyenler

http://www.facebook.com/gearsofwar?sk=app_126086684151640

linke tıklayıp sayfayı beğenin ve get code kısmına tıklayın.

gelen kodu xbox üzerinden direk redeem edip karekterinizi şimdiden hddnize atabilirsiniz
  • ne işe yarıycak ki pek anlamadım.
  • Bugün Ubuntuya geçiş yaptım. Artık ölümüne Linux heralde Ah bide kasmasa benim taş devrinden kalan pc de.
  • linux driverları bulunuyomuki kolay?
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3r-

linux driverları bulunuyomuki kolay?

Bulunuyor artık desteği baya fazlalaştı halen pardus kullanmaktayım çokta memnunum
  • bi ara bende deniyim bakalım nasılmış.
  • 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.