Şimdi Ara

. . . : : : TOXK CLUB : : : . . . (1029. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.693
Cevap
15
Favori
585.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10271028102910301031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RayLeigh~`

quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

quote:

Orijinalden alıntı: RayLeigh~`

Bende yaptim Update`i degisen tek sey ismi maalesef..

Bu arada LIVE`da öyle ahim sahim(!) birsey yokmus,neden bu kadar abartiliyormus falan filan,en sonunda dayanamadim yazdim özelliklerini..

http://forum.donanimhaber.com/m_57463964/mpage_2/f_/key_//tm.htm

Eline sağlık valla. Üşenmemişsin yazmışsın. Artık bir şahıs Live mi PSN mi diye konu açtığında c/p

Saolasin Mehmet`cim .. Aslinda bu tarz tartislamalara girmem hic ama "LIVE`in parali olmasi ve Cross-Chat haricinde ne özelligi var?" diye alay konusu olmasi komigime gitti döktüm icimi .. Microsoft babamizin sirketi degil,ayni hizmeti SONY verse EX oyunlari yüzünden oraya gecerim,bende de PS3 var ama acmiyorum bile o derece yani..

@VendettA
    Yahu Babür körü körüne savunulmasi yok mu isin aci tarafi da o,biz PS3`ün EX oyunlarini övüyoruz "fark var" diyoruz bir türlü kabullenemiyorlar LIVE`in kalitesini,ilginc..

İmparator hayatta hacklenmez NASA hacklenir, FBI hacklenir, psn hacklenmez nidaları arasında ansızın haşırt diye Hacklenip tüm herkesin kişisel bilgilerini çaldırdığı, herkesin kredi kartını iptal etmek zorunda bıraktığı yetmezmiş gibi 30 küsür gün hadi kardeşim kapattık dükkanı diye kapatılan bi sistem ile altyapı çalışması olduğunda bile kapanmayan bi sisteme aynı demek, hatta ve hatta kıyaslamak bile abesle iştigaldir

Unutanlar için hatırlatma ;http://forum.donanimhaber.com/m_48495421/mpage_1/f_/key_//tm.htm#48495421

Çabuk unutuluyo bu tür şeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 9 Şubat 2012; 3:16:04 >

• Günaydın arkadaşlar.
  • Herkese günaydın...
  • günaydın arkadaşlar.
  • Günaydın arkadaşlar

Vaktiniz varsa Can dündarın yazılarını bi okuyun hatta biraz tebessüm etmek isterseniz '' biz bu yalanla mutluyuz behzat'' yazısını tavsiye ederim

http://gundem.milliyet.com.tr/Milliyet.aspx?aType=gundemYazarTumYazilarV4&AuthorID=75
  • günaydın arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawn1984

günaydın arkadaşlar...

Ali hani geliyordun live a?. İyice saldın ha.
  • valla abi akşam 23.30 dan önce giremiyorum eve sabahta zaten uyanamıyorum adam gibi , bünyem bozuldu spordan dolayı, bakıcam çaresine gelicem ama
  • quote:

valla abi akşam 23.30 dan önce giremiyorum eve sabahta zaten uyanamıyorum adam gibi , bünyem bozuldu spordan dolayı, bakıcam çaresine gelicem ama

Olum ne yapıyon worldstrongest men mi olucan gel artık yaw gerçi ben kendime bakıyım da ilkönce:)
  • hahahaha yok ya alıştım o yüzden gitmeyince huzursuzluk yapıyor :D ama gelicem gelicem :D bu arada darkness 2ye bakan var mıdır ? 1.sini oynamamıştım 2. nasıldır ? konusunu falan bilmiyorum...
  • Günaydınlar arkadaşlar....

Ps3 ile ilgili polemiklere girmeyin boş verin, anlayan neyin ne olduğunu anladı anlamak istemeyen adamada boşa enerjinizi ve zamanınızı harcamayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: math_tiger

quote:

valla abi akşam 23.30 dan önce giremiyorum eve sabahta zaten uyanamıyorum adam gibi , bünyem bozuldu spordan dolayı, bakıcam çaresine gelicem ama

Olum ne yapıyon worldstrongest men mi olucan gel artık yaw gerçi ben kendime bakıyım da ilkönce:)

hah, hah işte hah. Böyle mantıklı ol canımı ye. Saldınız ikinizde. peeehh
  • Ben mantıklı bir insanımdır matematikte Mantık konusunu çok anlattım mantığı bana öğretme dermişim
    Bu arada TRT-1 de yeni bir dizi başladı Kurt Kanunu(Salı günü saat 22.00) izlemenizi şiddetle tavsiye ederim hele tarihsel yapımları sevenler mutlaka izlesinler baya kaliteli olmuş bana göre iyi iş çıkarmışlar.
  • selam arkadaşlar. hafta başı yeni işime başladım. Hayatımda ilk kez bir mac cihaz kullanıyorum. 27 inç olan herşeyi motüterin içinde olan cihaz. Nasıl bir cihazmış bu böyle. Şu apple' a 40' ından sonra saracağız gibi. bu arada cihazda hiç bir şey yüklü değil şöyle rahat rahat uygulama bulacağım siteler varmıdır malum uygulamaları hediye olarak sunan siteler:))))
  • quote:

günaydın arkadaşlar...

Ali bu nasıl spor salonuymuş liveden kopardı seni

Sendenen kısa zamanda before after fotoları bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: husmenus

selam arkadaşlar. hafta başı yeni işime başladım. Hayatımda ilk kez bir mac cihaz kullanıyorum. 27 inç olan herşeyi motüterin içinde olan cihaz. Nasıl bir cihazmış bu böyle. Şu apple' a 40' ından sonra saracağız gibi. bu arada cihazda hiç bir şey yüklü değil şöyle rahat rahat uygulama bulacağım siteler varmıdır malum uygulamaları hediye olarak sunan siteler:))))

yeni işin hayırlı olsun abi
  • quote:

selam arkadaşlar. hafta başı yeni işime başladım. Hayatımda ilk kez bir mac cihaz kullanıyorum. 27 inç olan herşeyi motüterin içinde olan cihaz. Nasıl bir cihazmış bu böyle. Şu apple' a 40' ından sonra saracağız gibi. bu arada cihazda hiç bir şey yüklü değil şöyle rahat rahat uygulama bulacağım siteler varmıdır malum uygulamaları hediye olarak sunan siteler:))))

Bende ondan kullaniyorum abi. iMac'lerin iPhone gibi kendi appstoreu var ordan tüm oyunlara programlara erişebilirsin... Free birsürü program ve oyun var. Aradığın özel bi program oyun varsa pm at abi bana ben bakarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 9 Şubat 2012; 13:03:42 >
  • quote:

Yeni işin hayırlı olur umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustaademir

quote:

günaydın arkadaşlar...

Ali bu nasıl spor salonuymuş liveden kopardı seni

Sendenen kısa zamanda before after fotoları bekliyoruz

ahahahaha fena fena :D
  • Serkan abi hayırlı olsun

Arkadaşlar Shank 2 nin demosunu mutlaka oynayın, bence çok güzel olmuş
  • 
Sayfa: önceki 10271028102910301031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.