Şimdi Ara

Tower of God (Spoiler İçerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda bir üyenin övmesiyle başladım bu seriye. Gerçekten harika. Muhabbet edelim diye konusunu aradım ama bulamadım. Takip eden kaç kişi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uygurca -- 21 Kasım 2012; 1:16:45 >

• Ben varım. Tartışmadan önce başlığa bir spoiler ibaresi koymanı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Noblesse

Ben varım. Tartışmadan önce başlığa bir spoiler ibaresi koymanı öneririm

Nihayet biri geldi. Başlığı değiştirdim. Tüm seriyi üç günde bitirdim.
  • Beğeniyorum bende,Pazar gecesi-pazartesi sabahı arası çıkıyor her hafta yeni chapter takip ediyorum ancak yazarın "zaman" düşüncesi pek hoşuma gitmiyor,time slip çok yapıyor bi ara 2-3 yıl atladı,şimdi yine 2-3 yıl atladı dahada atlamayı düşünüyormuş,öyle yıllar geçtikten sonra karakterlerin hala değişmeden aynı davranması pek "gerçekten geçmiş" havası vermiyor sanki elbise değiştirmeye bahane gibi.

Çok geniş bir hikaye kurgusu var kafasında işte kraldan fug'ın gizli liderine 77. floordaki bilmemkime kadar herşeyi ayarlamış,ancak çok fazla yeni karakter sokuyor hikayeye. Açıkçası eline yüzüne bulaştıracağı yakındır diye düşünüyorum,bir mangaya ne kadar çok karakter girerse yazarın işi o kadar zorlaşıyor ve bu yazarımız sınırı aştı desem yeridir şuanki haliyle bile toparlamakta zorlanırken hala ekledikçe ekliyor bi yerden sonra fire verip bazı karakterleri ya yutar yada onlarda öldü gitti işte tarzı kestirip atar bence.Yinede şuanlık dediğim gibi güzel,takip etmekteyim bakalım nasıl toparlayacak hikayeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burnaldinho -- 21 Kasım 2012; 1:22:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

quote:

Ben varım. Tartışmadan önce başlığa bir spoiler ibaresi koymanı öneririm

Nihayet biri geldi. Başlığı değiştirdim. Tüm seriyi üç günde bitirdim.

Ben başladığım sıralar ilk sezon yeni bittiydi. Nasıl bittiğini biliyorsun. Düşün o halimi. Allahtan aynen devam etti fazla bekletmeden yazar. İlk bakışta basit bir webtoon gibi geliyor ama Talse Uzer Story evreni gerçekten çok büyük ve güzel tasarlanmış bir evren. Yazar, ToG bitse bile büyük ihtimal bu evrenden başka bir hikaye çıkarır karşımıza. Son olarak Fug akar
     Tower of God (Spoiler İçerir)

• Anlamadım bu manhwa 'mı manga mı ?
    Dizisi varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Anlamadım bu manhwa 'mı manga mı ?
    Dizisi varmı ?

Manhwa. Dizisi yok.

Kulede ranker olmak için 134. kata kadar çıkmak gerekiyor. Yanlış hatırlamıyorsam en hızlı çıkan kişi Urek Mazimo idi ve ne kadar genç göründüğünü hepimiz gördük. Ayrıca bir kaç Zahard prensesi gördük ki onlar da çok genö görünüyordu. Bu evrende yaşlanma bizim dünyadakine göre çok yavaş ilerliyor görünüyor. Ayrıca sadece 2. katın testleri 1 sezon sürmüştü. Her kat için bu kadar uğraşırsa seri çok uzardı. Bu yüzden zaman atlamaları bana çok normal geliyor.

Benim de çok severek takip ettiğim bir seri. Pazar akşamları korece hali çıkıyor. 1 saat sonraya yakın başka bir sitede birisi diyalogları ingilizce olarak veriyor. Gece de ingilizce olarak manga sitelerine düşüyor. Bütün pazar günümü ToG'ı bekleyerek geçiriyorum yani. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: bıqtımmm

quote:

Dizisi varmı ?

Manhwa. Dizisi yok.

Kulede ranker olmak için 134. kata kadar çıkmak gerekiyor. Yanlış hatırlamıyorsam en hızlı çıkan kişi Urek Mazimo idi ve ne kadar genç göründüğünü hepimiz gördük. Ayrıca bir kaç Zahard prensesi gördük ki onlar da çok genö görünüyordu. Bu evrende yaşlanma bizim dünyadakine göre çok yavaş ilerliyor görünüyor. Ayrıca sadece 2. katın testleri 1 sezon sürmüştü. Her kat için bu kadar uğraşırsa seri çok uzardı. Bu yüzden zaman atlamaları bana çok normal geliyor.

Benim de çok severek takip ettiğim bir seri. Pazar akşamları korece hali çıkıyor. 1 saat sonraya yakın başka bir sitede birisi diyalogları ingilizce olarak veriyor. Gece de ingilizce olarak manga sitelerine düşüyor. Bütün pazar günümü ToG'ı bekleyerek geçiriyorum yani. :D

Urek Mazino 4. ranker. Diğerleri aktif olmadığı için en güçlü olup olmadığını bilmiyoruz. 3. sırada Zahard var. 2. sırada guardian murderer Enryu var. 1. sırada Zahard'ın ailesini kesen eleman. Hepsi irregular aslında bunların.

• quote:

Urek Mazino 4. ranker. Diğerleri aktif olmadığı için en güçlü olup olmadığını bilmiyoruz. 3. sırada Zahard var. 2. sırada guardian murderer Enryu var. 1. sırada Zahard'ın ailesini kesen eleman. Hepsi irregular aslında bunların.

En güçlü demedim zaten. En hızlı tırmanan dedim. Kuleye 50 yılda tırmanmış. Normal yollar kullanarak ondan hızlı tırmanan yokmuş. SIU blog'unda yazmış bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bıqtımmm -- 22 Kasım 2012; 8:25:45 >
  • quote:

quote:

En güçlü demedim zaten. En hızlı tırmanan dedim. Kuleye 50 yılda tırmanmış. Normal yollar kullanarak ondan hızlı tırmanan yokmuş. SIU blog'unda yazmış bunu.

Aksini iddia etmedim zaten, sadece senin bilgine ekleme yaptım

• quote:

quote:

quote:

Dizisi varmı ?

Manhwa. Dizisi yok.

Sıralama bilgisini nereden edindin? Çok hızlı okudum galiba. Bu tür detayları kaçırmışım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dizisi varmı ?

Manhwa. Dizisi yok.

Sıralama bilgisini nereden edindin? Çok hızlı okudum galiba. Bu tür detayları kaçırmışım.

En son sayfada evren hakkında ve karakterler hakkında bilgi veriliyor bazen.
    Şu tarz oluyor işte Ben buraları takip etmek yerine gidip wikia sayfasından okudum mangayı bitirince o ayrı mesele.
    http://img.batoto.net/comics/2012/05/08/t/read4fa99e1e23e2b/img000030.jpg

• quote:

Bölüm sonlarında SIU bazen bilgiler veriyor yazılarında. Arada sırada da blogunda bilgi veriyor. Başka sitelerin linkini paylaşmak yasak mı bilmiyorum. Benim okuduğum yeri atıyorum sana özel mesajla.
  • Koon, Horyang, Viole derken ortalık karıştı ey ahali, neredesiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grace

Koon, Horyang, Viole derken ortalık karıştı ey ahali, neredesiniz

Workshop Battle başlayacak, onu bekliyoruz.
  • 56. Bölüm spoiler

OHA Ichigo!!!

• Bu manhwa kalpten götürecek artık beni. Gelecek bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. Androssi Zahard vs Jyu Viole Grace

• Yuh! Bu kadar çabuk karşılaşmalarını beklemiyordum. Viole ezer bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obito

Yuh! Bu kadar çabuk karşılaşmalarını beklemiyordum. Viole ezer bence.

Bence de Viole ezer ama öldürmez veya silahını almaz herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Susanoo

quote:

Orijinalden alıntı: Obito

Yuh! Bu kadar çabuk karşılaşmalarını beklemiyordum. Viole ezer bence.

Bence de Viole ezer ama öldürmez veya silahını almaz herhalde.

Viole'nin ezeceğini sanmıyorum. Ha yapabilir ama yapmaz, dediğim bu. Androssinin bir Fast Skip'lik işi var. Kaldı ki Androssi'de Viole'yi vurursa diskalifiye olur. Çünkü Viole silah almadı, ve yarışmadan birisinin vurulması halinde diskalifiye olunacağı açıkça belirtildi. Traveller, Baam adını kullanacak ve Androssi duraklayacak diye düşünüyorum.

Viole'nin ne olacağına gelirsek, bence Traveller ile birlikte Archimedes'e sızıp Emile'yi kaçırmasına yardım edecek. FUG'ın asıl istediği Jyu Viole Grace'in korku simgesi haline gelmesi. 30. kattaki yeni Slayer Candidate'in Archimedes'i karıştırması ve turnuvanın ödülünü alıp gitmesi FUG'ın istediği sükseyi yaratacağını düşünüyorum.

Benim asıl merak ettiğim Baam'ın eski takımı ve FUG takımı arasındaki çarpışma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grace -- 7 Nisan 2013; 23:30:05 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.