Şimdi Ara

Tövbeler Olsun(Trt1)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Proje tasarımı Hasan Kaçan’a ait olan dizinin yapımcılığını Mustafa Fener üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan imzasını taşıyor.

Tövbeler Olsun dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca, Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil,Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal gibi
    birbirinden başarılı isimler yer alıyor…

TÖVBELER OLSUN KONUSU

Tövbeler Olsun dizisinde; başarılı ama “pinti” bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta’nın, pintilikten cömertliğe giden büyük değişimi; bu değişimin “hatme çiçeğim” diye sevdiği ve seslendiği karısı Latife, kızı Nazmiye, oğulları Sinan ve Buğra’yı nasıl etkilediği; bu değişim sayesinde, eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayat çizgilerinin kesişmesine dair kimi düşündüren, daha çok da güldüren birbirinden ilginç olaylar zinciri yaşanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 1 Nisan 2021; 4:42:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arada sırada izlediğim dizi. Şu an yayında.
  • Milim sanat yapım firmasının yapımını üstelediği ve 9 Ağustos 2020 tarihinde ilk defa TRT 1 ekranlarında yayınlanan komedi tadında harika bir dizi. Diziyi ben yakında takip ediyorum. Özellikle Namzet Horanta'nın tiplemesi sanki gerçekten Kayserili gibi konuşmasi işte oyunculuk bu dedirtiyor.

Özellikle Namzet Horanta'nın pintilik ten bir nebze kurtulmaya çalışması en yakınlarını bile şaşırttı. Bu arada diziye yeni gelenleri https://dizifilmgazetesi.com/tovbeler-olsun-oyuncu-kadrosu/
    sitesinden bulabilirsiniz.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizi 32.bölümüyle final yaptı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şükür final yapmış . Memduh başganın bıyığına acayip uyuz oluyordum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.