Şimdi Ara

▓Touristica 100/1000 Parafpara Kampanyası(21-30 Haziran)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
673
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ▓Touristica 100/1000 Parafpara Kampanyası(21-30 Haziran)

Parafly ile Touristica’da Kamu personeline özel %10 Ekstra indirim ve 100 TL ParafPara hediye!

Kampanya 30 Haziran tarihine kadar yapılacak 1000 TL ve üzeri rezervasyonlarda, 15 Haziran - 31 Ekim tarihleri arasındaki konaklamalar için geçerlidir.
    Touristica’ nın yaz fırsatları kampanyasına ek olarak kamu çalışanlarına özel seçili otellerde EKSTRA %10’a varan indirim uygulanmaktadır.
    %10 Ekstra Kamu indirimiwww.tourustica.com.tr sayfasında belirlenen otellerde geçerlidir. İndirimden yararlanmak için kamu çalışanı olduğuna dair kimlik ibrazı zorunludur.
    Bayram ve özel dönemlerde geçerli değildir, sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir.
    Kazanılan ParafParalar 04/07/2017 tarihinde yüklenecek, kullanılmayanlar 12/07/2017 saat 23:59’ da geri alınacaktır.
    ParafPara transferi kullanım olarak sayılmayacaktır. Parafly, ek kartlar, sanal kartlar kampanyaya dahil olup Business kartlar ve Halkcard ile iptal/iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    Banka ve Touristica kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.touristica.com.tr/kamu-personeline-indirimli-oteller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 24 Haziran 2017; 1:34:26 >

• Paraf kart dahil değil sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelde dandik oteller. Hep olumsuz yorumlar var. Yada bana denk gelmedi.
  • Çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben mi göremedim yoksa ne kadarlık alışverişe 100 tl puan veriyor yazmıyor mu???
    :)))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.