Şimdi Ara

TouchPad'i mouse olarak kullanma YARDIM ! ! !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
2
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad >> TouchPad'i mouse olarak kullanma YARDIM ! ! !
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    438 Mesaj
    Selam forumdaşlar elimde eski laptop'uma ait touchpad kartı bulunmakta.Touchpad'i standart usb bağlantısı ile mouse olarak kullanmak istiyorum.Bu konu hakkında biraz araştırma yaptım mümkün olduğu fikrindeyim (http://modofthemoment.blogspot.com.tr/2010/11/laptop-ps2-touchpad-to-modular-usb.html ) .Touchpad filminde 12 adet hat bulunmakta bunların hangi dördü ps2 girişidir bunu nasıl saptarım aceba bi yardım edebilirmisiniz ? Şimdiden teşekkürler

|
    |

• Yüzbaşı
    438 Mesaj
    Arkadaşlar yeni bi kaynak buldum deneyip haber veriyorum hemen
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
haberler
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.