Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Touch pad çalısmıyorrr Yardım lütfen..

3
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Touch pad çalısmıyorrr Yardım lütfen..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6 Mesaj
    iyi günler asus k55v laptop var ve touch pad calısmıyo format attım yine calısmadı win 7 ultimate yüklü aygıt yöneticisinden baktım ' Aygıt yok, düzgün olarak çalışmıyor veya sürücülerinin tamamı yüklenmemiş. (Kod 24)' diye bi hata veriyo asusun driver cd sini yükledim hic bi sorun yok gibi yükledi herseyi ama touch pad yinede calısmıyo anlayan birileri veya yardımcı olurlacak birileri varsa sevinirim

|
    |
    |
    |
    asus un kendi sitesindeki driver ile cd sindeki aynı zaten yani bi fark yok
    |
    |
    Aynı sorun benim bilgisayarımda da olmuştu. Mavi ekran yemiştim. Sonrasında Touch pad çalışmıyordu. Format attım düzelmedi. Gece vaktiydi. Sabah tam bilgisayarcıya gidecekken kendi kendine düzeldi. Nasıl oldu hala bilmiyorum ama format veya driver ile ilgisi yok. Bilgisayarını sürekli yeniden başlat ve eski bir tarihe bilgisayarı geriye al.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,269
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.