Şimdi Ara

Totti,Giggs gibi oyuncular kariyerleri boyunca...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pekte elit seviyede topçular olmamalarına rağmen sırf takımlarını bırakmadıkları için efsane olurlarken Messi Barcelona'dan ayrılmadığı için neden tü kaka oluyor ?

• Totti kadar balon bir futbolcu yoktur. Kim bu adam, ne yapmış da bu kadar önemli görülüyor anlamış değilim.

Geçen kendi konumuzda yazmıştım. Totti'nin yaptığının profesyonellik olmadığından bahsetmiştim. Büyük kulüpler çağırırken gitmeliydi dedim. Ancak Messi'nin Ronaldo ile kıyaslandığı en önemli nokta aynı takımlara karşı şov yapması ve Şampiyonlar Ligi'nde performansının inanılmaz düşük olması. Lige göre öyle. Milli Takım performansı da malum. O yüzden Premier League gibi sert mücadelenin yapıldığı bir lige gitmesini herkes bekliyordu. Gitmeyince de korktu oldu çok normal bu. Gerçi gitse bile şuan ki City gibi bir takıma giderdi ama o bile kendisi için bir gösterge olmazdı çünkü City o ligin üzerinde top oynuyor. Zamanında gidecekti ama çok geç kaldı.

Yani aslında söylediğin olayın bağlantısı yok. Aynı sebeplerle eleştirmiyoruz. Totti, Giggs gibi futbolcuların kıyaslandığı başka bir futbolcu yok.
    Sizin tek sorununuz ne biliyor musunuz? Higuain'e çapsız deyip Ronaldo o adamla şampiyon olduğunda yani çöp adamlarla oynadığında bunlar kötü adamlar değil, neden Real Madrid kadrosunu küçümsüyorsunuz tarzı konuşmanız. Yani sürekli bir riyakarlık durumu içerisindesiniz. Kusura bakmayın da bu insanlara o kadar yapay geliyor ki.

Di Maria'ya söv, Higuain'e söv Ronaldo bu adamlarla 2-3 tane kupa alınca takımı iyiydi olsun. Neyse ki bunları gören bir kitle var. Yemiyoruz.
  • 2000 den sonra doğanların futbol izlemesi yasaklansın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

2000 den sonra doğanların futbol izlemesi yasaklansın.

Hani bazı Cr7 fanboyları laf atıyor ya sırf Barcelonayı bırakmadığı(sanki bıraksa bir şey değişecekmiş gibi)laf atıyorlar ya ondan soruyorum :)
  • Totti kadar balon bir futbolcu yoktur. Kim bu adam, ne yapmış da bu kadar önemli görülüyor anlamış değilim.

• Geçen kendi konumuzda yazmıştım. Totti'nin yaptığının profesyonellik olmadığından bahsetmiştim. Büyük kulüpler çağırırken gitmeliydi dedim. Ancak Messi'nin Ronaldo ile kıyaslandığı en önemli nokta aynı takımlara karşı şov yapması ve Şampiyonlar Ligi'nde performansının inanılmaz düşük olması. Lige göre öyle. Milli Takım performansı da malum. O yüzden Premier League gibi sert mücadelenin yapıldığı bir lige gitmesini herkes bekliyordu. Gitmeyince de korktu oldu çok normal bu. Gerçi gitse bile şuan ki City gibi bir takıma giderdi ama o bile kendisi için bir gösterge olmazdı çünkü City o ligin üzerinde top oynuyor. Zamanında gidecekti ama çok geç kaldı.

Yani aslında söylediğin olayın bağlantısı yok. Aynı sebeplerle eleştirmiyoruz. Totti, Giggs gibi futbolcuların kıyaslandığı başka bir futbolcu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 24 Aralık 2017; 7:59:42 >
  • Giggs mi elit seviyede futbolcu degildi

Dünyada bir tek Ronaldo-Messi yok, onların seviyesinde değil diye böyle kaliteli futbolculara laf atmak yersiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Geçen kendi konumuzda yazmıştım. Totti'nin yaptığının profesyonellik olmadığından bahsetmiştim. Büyük kulüpler çağırırken gitmeliydi dedim. Ancak Messi'nin Ronaldo ile kıyaslandığı en önemli nokta aynı takımlara karşı şov yapması ve Şampiyonlar Ligi'nde performansının inanılmaz düşük olması. Lige göre öyle. Milli Takım performansı da malum. O yüzden Premier League gibi sert mücadelenin yapıldığı bir lige gitmesini herkes bekliyordu. Gitmeyince de korktu oldu çok normal bu. Gerçi gitse bile şuan ki City gibi bir takıma giderdi ama o bile kendisi için bir gösterge olmazdı çünkü City o ligin üzerinde top oynuyor. Zamanında gidecekti ama çok geç kaldı.

Milli takımda başarısız olsa Dünya Kupası ve Copa America'da final oynayamazdı.Higuain denen at hırsızı azcık daha düzgün oynasa sen şu an bu lafları edemiyor olurdun.Ayrıca Messi'nin Şampiyonlar Ligi performansı nasıl düşük anlatabilir misin ?Yıllardır City,United,Chelsea,Arsenal gibi üst düzey Premier Lig takımlarını harcayan bu adam değil mi ? Ne yani Hull City,Southhampton ile falan oynayınca mı üst düzey oyuncu oluyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbolinea . -- 24 Aralık 2017; 15:33:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Giggs mi elit seviyede futbolcu degildi

Dünyada bir tek Ronaldo-Messi yok, onların seviyesinde değil diye böyle kaliteli futbolculara laf atmak yersiz.

Elitten kastım İbra,Ronaldinho,Hazard,Seedorf,Scholes falan gibi oyuncular hocam yani Messi,Ronaldo falan zaten elitten ayrı bir seviyedeler.Gelmiş geçmiş en iyi iki oyuncu bu ikisi.Giggs sizce İbra'dan,Hazard'dan falan iyi bir oyuncu muydu ?
  • Giggs elit futbolcu.

Totti ve Gerrard gibiler yanına yaklaşamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea .

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Giggs mi elit seviyede futbolcu degildi

Elitten kastım İbra,Ronaldinho,Hazard,Seedorf,Scholes falan gibi oyuncular hocam yani Messi,Ronaldo falan zaten elitten ayrı bir seviyedeler.Gelmiş geçmiş en iyi iki oyuncu bu ikisi.Giggs sizce İbra'dan,Hazard'dan falan iyi bir oyuncu muydu ?

Messi, Ronaldo, Scholes gibi adamlar benim için A+ adamlar ise, Giggs A seviyededir. Hazard ile Giggs'i aynı cümleye bile yazmam, 37-38 yaşında bile 120 dakika maç çıkarabilen özel bir oyuncuydu Giggs, 2000'li yılların en başarılı, en efsane kulüplerinden biri Alex Ferguson'ın Manchester United'ında yeri kolay kolay doldurulamayacak oyunculardan biriydi.

Hazard'ın daha 40 fırın ekmek yemesi lazım

• City ye gitse para takımı diyeceklerdi takmaya gerek yok

Hatta barçayı sattı derlerdi

Kendini geliştiren takıma ihanet etmedi bazıları gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

Giggs elit futbolcu.

Totti ve Gerrard gibiler yanına yaklaşamaz.

++
  • turbolinea . kullanıcısına yanıt
    Copa America'da final oynamasını başarı olarak kastediyorsan söylenecek hiçbir şey yok. İngiltere Ligi'nde başa oynayan en az 7-8 takım var. 10-12 tanesi sağlam takımlar. Gelmişsin 1-2 tane istisna örnek verip sav çürütmeye çalışıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Copa America'da final oynamasını başarı olarak kastediyorsan söylenecek hiçbir şey yok. İngiltere Ligi'nde başa oynayan en az 7-8 takım var. 10-12 tanesi sağlam takımlar. Gelmişsin 1-2 tane istisna örnek verip sav çürütmeye çalışıyorsun.

Ne yapsın arkadaşım Arjantin Avrupa'da mı oynasın ne istiyorsun ? Portekiz'in gruptan çıkamadığı Dünya Kupası'nda Arjantin final oynadı buna ne diyorsunuz ? Ayrıca küçümsediğiniz Copa America takımlarının kadro kalitelerinin farkında mısınız ? Son Dünya Kupası'nda Kosta Rika bile Avrupa'nın en iyi takımları olarak görülen İtalya Ve İngiltere'yi ekarte edebilecek güçte bir takım olduğunu gösterdi.Ayrıca dediğim gibi Huguain çapsızı son vuruşlarda azcık daha başarılı olsaydı şu an Dünya Kupası konusunu konuşmaz olurduk. Ayrıca Premier Lig'de başa oynayan 7-8 takım var diyorsunuz bu takımların 4'ünü zaten saydım 4'ü ilede tabiri caizse dalga geçmiş bir oyuncu bahsettiğimiz Arjantinli.1-2 istisna lafınızda saçma farkındasınızdır umarım.Burnley,Brightton,Everton,Leicester,Watford,Huddersfield,Crystal Palace,Huddersfield,Westham,Newcastle,Swansea,West Bromwich'i falan mı yenmesi gerekiyor Messinin en iyi oldugunu kanıtlaması için ? Hali hazırda o ligin birincisini tabiri caizse tek basına ekarte etmiş bir oyuncu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbolinea . -- 24 Aralık 2017; 16:5:49 >

• turbolinea . kullanıcısına yanıt
    Yav bu bullpowera bakma ona kalsa messinin mkdons'a gidip cl almasi lazim ona getireceksin andorrayi lihtenştayni oynasin sansa bala çıkarlarsa kral odur.

Konuya gelirsek giggsi severim karizmasi vardir ve hazardla falan kiyas yapmam, bergkamp henry giggs raul zidane r9 bunlarin kategori ayni, bi ustu cronaldo onun ustu de messi. Cronaldo kategorisinde tektir yalan yok ama onun da ustunde biri var tottiyi sevmem del piero varken millet totti pirlo efsane falan diyo deli oluyorum
  • Totti ve giggs elit değille he? . Youtube var elinin altında Ryan Giggs yaz oraya elitlik krizine girersin.
  • Şuan Premier Lig'de Giggs seviyesinde kaç tane orta saha var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Totti ve giggs elit değille he? . Youtube var elinin altında Ryan Giggs yaz oraya elitlik krizine girersin.

Elit değil tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea .

quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Totti ve giggs elit değille he? . Youtube var elinin altında Ryan Giggs yaz oraya elitlik krizine girersin.

Elit değil tabi

Torbacının numarayı versene hocam, flakka mı bu?
  • Messi barcelonayı seviyor kendini borçlu hissediyor barcelonaya karşı.Çünkü barca olmasa tedavi masrafları karşılanamayacaktı,bırak futbol oynamayı koşamayacaktı bile belki.Messinin durumu farklı.

Bu bullpower7 gibi ronaldoyla yatıp ronaldoyla kalkan fanboylar korkak diyorlar vefa borcu nedir bilmedikleri için.Adam barcelona gibi bir takımda yıllardır en ön plandaysa demek ki performansı yeterli seviyede demek.Barcada yıllardır ilk 11 in en iyi oyuncusu olan adam,gittiği her takımda başarılı olur.

Ayrıyetten ronaldo da dandik takımlarda başarı yakalamadı.Manuda oynarken manu dünyanın en iyi kadrosuna sahipti belki.Real madrid de keza dünyanın en iyi kadrosuna sahip şu an.Ronaldo sanki hull city de oynayıp şampiyon yaptı gibi konuşmayın.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.