Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.590
Cevap
10
Favori
127.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ONERİNG67

quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum Holtby güzel transfer ama takımın en büyük sıkıntısı forvetler.
    Geçen seneki Adebayor dan eser yok bu sene iyi değil. Defoe tek başına yetersiz kalıyor.
    Bu takıma acilen forvet alınmalı

valla transferleri ben yapmıyorum bende katılıyorum sana ama forvete adam alınmamasının sebebi sene sonu alıncak olması buraya yazıyorum yaz transfer döneminde alıntılarsınız damiao yu alcaz bide dembelede forvetten zamanla amc ye kıvrılan bi oyuncu zor durumda kalınırsa idare edilir bence bu sene bale da gol yükü anlamında büyük katkı yapıyo bi şekilde idare edilir sene sonunda moutinho veya benzeri bi adam ve damiao gelirse (damiao gelcek çok eminim moutinhoda porto şl de olmasasydı gelirdi devre arasında zaten zaman yetmedi diye gelememişti sene başında oda önümüzdeki sene gelir bence ) 10 numara takım oluruz

Hocam bir el atın getirelim Damiao ve Moutinho yu
    Şaka bir yana Moutinho-Damiao ikilisi muhteşem olur. Şampiyonlar Ligi'ne gitmemiz için ligi 4. bitirmeliyiz. Ama iki haftadır galibiyet yok. Dempsey son dakikalarda atmasa United maçı olacaktı

Bu arada hocam Dembele ile ilgili bir espri yapmak istiyorum;
    - Dembele çayı demlesene

4. bitirmek bence bu sene çantada keklik arsenal dan bişey olmaz öbürleride rakip olamazlar zaten ben biraz daha zorlarsak benitezinde katkılarıyla 3. olucağımıza inanıyorum

Öle deme hocam Arsenal Tottenham için büyük bir rakip. Geçen sene 1 puan farkla Arsenal Şampiyonlar Ligine gitti.
    Chelsea konusuna gelince, Benitez ile birlikte lig de daha iyi oldular ama halen bir form yakalayabilmiş değiller.
    Bir bakıyorsun bu senenin nağmalup takımı Stoke City e deplasmanda 4 atıyorlar. Ama ertesi hafta son sırada QPR ye kendi evinde 1-0 yeniliyorsun.
    Leeds maçında ilk yarıyı 1-0 geride kapatıyorsun, ikinci yarı 5 gol atıp maçı kazanıyorsun. Chelsea bu sene ne yapıcağı belli olmuyor
    Benitez'in Torres ısrarıda sürüyor Demba ba yı yedek başlatıyor

bence tam tersine ligde daha kötü yaptı chelsea yi benitez zaten şampiyonlar liginde gruplardan çıkamama üzerine gönderdi matteo yu abramovich , arsenal in kadrosu çok yetersiz bence geçen sene van persie vardı bu sene o da yok

Van Persie nin eksikliğini çok hissediyor Arsenal. Bu sene Manchester United da harikalar yaratıyor ligin en golcüsü.
    Chelsea konusuna gelince Di Matteo ile lige çok iyi başlamıştı Chelsea uzun bir süre liderdi ama Stamford Bridge alınan 3-2 lik Manchester United yenilgisinden sonra Chelsea çok düştü.

Bu arada ellerine sağlık imzalar güzel olmuş

Dediğim gibi Benitez in istikrarsızlığı sonucunda 3. lüğe yükselicez biz sağol ama ben yapmadım imzaları

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum Holtby güzel transfer ama takımın en büyük sıkıntısı forvetler.
    Geçen seneki Adebayor dan eser yok bu sene iyi değil. Defoe tek başına yetersiz kalıyor.
    Bu takıma acilen forvet alınmalı

valla transferleri ben yapmıyorum bende katılıyorum sana ama forvete adam alınmamasının sebebi sene sonu alıncak olması buraya yazıyorum yaz transfer döneminde alıntılarsınız damiao yu alcaz bide dembelede forvetten zamanla amc ye kıvrılan bi oyuncu zor durumda kalınırsa idare edilir bence bu sene bale da gol yükü anlamında büyük katkı yapıyo bi şekilde idare edilir sene sonunda moutinho veya benzeri bi adam ve damiao gelirse (damiao gelcek çok eminim moutinhoda porto şl de olmasasydı gelirdi devre arasında zaten zaman yetmedi diye gelememişti sene başında oda önümüzdeki sene gelir bence ) 10 numara takım oluruz

Hocam bir el atın getirelim Damiao ve Moutinho yu
    Şaka bir yana Moutinho-Damiao ikilisi muhteşem olur. Şampiyonlar Ligi'ne gitmemiz için ligi 4. bitirmeliyiz. Ama iki haftadır galibiyet yok. Dempsey son dakikalarda atmasa United maçı olacaktı

Bu arada hocam Dembele ile ilgili bir espri yapmak istiyorum;
    - Dembele çayı demlesene

4. bitirmek bence bu sene çantada keklik arsenal dan bişey olmaz öbürleride rakip olamazlar zaten ben biraz daha zorlarsak benitezinde katkılarıyla 3. olucağımıza inanıyorum

Öle deme hocam Arsenal Tottenham için büyük bir rakip. Geçen sene 1 puan farkla Arsenal Şampiyonlar Ligine gitti.
    Chelsea konusuna gelince, Benitez ile birlikte lig de daha iyi oldular ama halen bir form yakalayabilmiş değiller.
    Bir bakıyorsun bu senenin nağmalup takımı Stoke City e deplasmanda 4 atıyorlar. Ama ertesi hafta son sırada QPR ye kendi evinde 1-0 yeniliyorsun.
    Leeds maçında ilk yarıyı 1-0 geride kapatıyorsun, ikinci yarı 5 gol atıp maçı kazanıyorsun. Chelsea bu sene ne yapıcağı belli olmuyor
    Benitez'in Torres ısrarıda sürüyor Demba ba yı yedek başlatıyor

bence tam tersine ligde daha kötü yaptı chelsea yi benitez zaten şampiyonlar liginde gruplardan çıkamama üzerine gönderdi matteo yu abramovich , arsenal in kadrosu çok yetersiz bence geçen sene van persie vardı bu sene o da yok

Van Persie nin eksikliğini çok hissediyor Arsenal. Bu sene Manchester United da harikalar yaratıyor ligin en golcüsü.
    Chelsea konusuna gelince Di Matteo ile lige çok iyi başlamıştı Chelsea uzun bir süre liderdi ama Stamford Bridge alınan 3-2 lik Manchester United yenilgisinden sonra Chelsea çok düştü.

Dediğim gibi Benitez in istikrarsızlığı sonucunda 3. lüğe yükselicez biz sağol ama ben yapmadım imzaları

İlk mesajına imzaları koyduğun için dedim
    Bu arada Sandro sezonu kapattı. Parker da bu sene çok kötü.

• quote:

Chelsea'ye 2 sezon önce de aynısı olmuştu. Yine yanılmıyorsam Stamford Bridge'de Sunderland'e 3-0 yenildikten sonra düşüşe geçmişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carrier has arrived

quote:

Chelsea'ye 2 sezon önce de aynısı olmuştu. Yine yanılmıyorsam Stamford Bridge'de Sunderland'e 3-0 yenildikten sonra düşüşe geçmişlerdi.

Doğru 11 Kasım 2010 yılında kendi sahasında Sunderland'a 3-0 kaybetmişti Chelsea.
    Bu senede Manchester yaktı Chelsea yi iki kırmızı kart,bir ofsayt golü(!) ile yendi

• quote:

quote:

quote:

Doğru 11 Kasım 2010 yılında kendi sahasında Sunderland'a 3-0 kaybetmişti Chelsea.
    Bu senede Manchester yaktı Chelsea yi iki kırmızı kart,bir ofsayt golü(!) ile yendi

Siz (belirtmeye gerek olacağını sanmıyorum ama yine de söyleyeyim: Burada kastettiğim City) bize karşı hakemi alıp yine de yenemediniz biz en azından yeniyoruz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Siz (belirtmeye gerek olacağını sanmıyorum ama yine de söyleyeyim: Burada kastettiğim City) bize karşı hakemi alıp yine de yenemediniz biz en azından yeniyoruz.

Tottenham Newcastle yi 2-1 yendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONERİNG67 -- 11 Şubat 2013; 3:16:35 >

• Bu kulüpte Yahudi nüfusu çoğu İngiliz futbolseverleri rahatsız ediyor galiba. Var mı bu konuda bilgisi olan ?
  • Adamım Bale yazdı gene.
  • Gönülden Tottenham'lıyız.
    Pes'te Tottenham'dan başka takımda oynayamıyorum galiba dedemler oradan göç etmişler.
    Ahanda gol attık.

Yazınız beni de.
  • GARETH BALE !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maçı izlemedim ama gollere baktım bale 2 tane yazmış frikikten her maç arttırıyo performansını
  • quote:

maçı izlemedim ama gollere baktım bale 2 tane yazmış frikikten her maç arttırıyo performansını

Takımda gol atacak forvet kalmadı bu yüzden Bale her maç atıyor
  • Frikik tekniğini sevdiğim sakın yanlış anlaşılmasın Ronaldo gibi vuruyor Bale topa gelişi falan ilginç böyle değildi ama böyle kalsın çok iyi
    ama Lyon un golunu yememek lazım bir an R.Carlos geldi sandım
  • goooool bale in golüyle 3-2 öne geçtik 2-1 den

http://s14.directupload.net/images/130225/flkk9i7r.swf

2-3 dk kaldı bitmesine maçın 3. olucaz city az tökezlerse 2.lik bile hayal değil

edit:

bitti 3.yüz aynen beklediğim gibi chelsea yle arsenal 4. lük için kapışır bu dakikadan sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 25 Şubat 2013; 23:54:58 >

• Bale fazla durmaz bu gidişle.. bana göre son zamanlarda kendini en çok geliştiren oyuncu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bale 3 numara giymiyormuydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Pato]

Bale 3 numara giymiyormuydu?

sene başında 11 numarayı aldı
  • Tottenham Hotspur 2 - 1 Arsenal...

Bale yine müthiş oynadı...3.'yüz büyük ihtimal CL'deyiz bu sene.
  • bi haftadır banlıydım bu gün açıldı ve bu gün interi bale , sigurdsson ve vertonghen in golleriyle 3-0 yendik hedef ligde 2. lik uefa da şampiyonluk bu saatten sonra şampiyonlar ligi garanti zaten
  • Bale kafayla atmış bu sefer. Adam sahanın her yerinde.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.