Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.590
Cevap
10
Favori
127.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sooonn 2 oldu eriksenin asist öncesi pası ve dele nin asisti çok iyiydi , oh be bu maçıda koparttık

edit:

2-0 kazandık , o kadar sakata rağmen hala daha chelsea ye en yakın takım biziz , puan farkıda 7ye düştü , şampiyonluk zor ama en azından yerimizi korumalıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 1 Nisan 2017; 18:54:13 >
  • bu kadro nasil M.City ve Arsenalin onunde, futbol mucizesi.
  • Her şey kadro mu hocam, fazla uzağa gitme geçen seneye bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1993Kaan1993

bu kadro nasil M.City ve Arsenalin onunde, futbol mucizesi.

valla yedekler okeyde ilk 11 olarak açık ara en uyumlu/iyi 11 e sahibiz bu kadar sakat vermesek şuan chelsea yle şampiyonluk için çekişiyoduk. Eriksen dışında standart ilk 11deki oyuncuların hepsi sakatlanmış. ki bunların bir çoğuda uzun süreli.hatta 11i geçtim yedeklerin bile bir çoğu sakatlandı.

dipnot: geçen sene leicester o kadar hakemler tarafından kollanıp ittirilmeseydi şampiyonduk zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 1 Nisan 2017; 19:48:11 >
  • Winks 2 ay yokmus sezonu kapatti diyebiliriz, umarim gelisimini etkilemez , ki etkilemezse seneye yavas yavas 11e istilip sonraki sene 11deki yerini alacaktir.

Wanyama hakkinda bisey gormedim ama yuruyerek cikmisti ciddi degil sanirim , rose ve kane de 2 3 haftaya donucek diyebiliyorum fa cup yari finaline yetisirler umarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de bu kadro city ve arsenalin onunde. Sadece yildiz olarsk gormuyor kimse.

Wanyama-dier rotasyonu hicbir takimda yok.

İnanilmaz zengin kadro var. Puan farki dussede sampiyonluk hayal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://twitter.com/Steve_THFC/status/848318039569387520/photo/1

Su kadro bu sezon beraber sadece 1 mac oynayabilmis oda yanlis hatirlamiyosam 2 0 yendigimiz chelsea maci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sissoko gelmiş geçmiş en kötü transfer olabilir
  • Spurs'un ciddi sampiyonluk sansi vardi ama bu maci kaybederse gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: waynei

Spurs'un ciddi sampiyonluk sansi vardi ama bu maci kaybederse gider

ya ilk 5 dk da 2 gol pozisyonundan yararlanamadık son ve sissoko yüzünde 10. dkda ben davies yüzünden 1-0 geriye düştük o dakikadan beridirde otobüsü çekmiş vaziyette swansea (gerçi biraz farklı otobüs çekiyolar çözemedim tam) 1 gol atarsak açılırız ama sissoko nun acil çıkması lazım , sakatlarında en azından bi kısmı dönsün artık wanyama kane winks rose lamela biri olsa bambaşka olurdu şuan maç (en azından sissoko oynamazdı yada ben davies)
  • CITY NIN SAMPIYONLUK SANSI YOK. YENIN SU SWENSEAYI ! SIZ OLUN SAMPIYON
  • gözünün önündeki penaltıyı yedi hakem
  • deleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hadi koçlar çevirin
  • goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool sooooooooooooooooooooooon 40 oran vardı 40 biliyodum ulan
  • gooooooooooooooooool eriksennnnnnnnnnnnnnnnnn dele harika asist , bağırın ulan spurs diye
  • Şu sizdeki baldan birazda bize versenize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Şu sizdeki baldan birazda bize versenize.

ne balı yav , bi takım düşün ilk 11indeki 11 oyuncunun 10u sezon boyunca sakatlık geçirsin yedekte önemli ne kadar oyuncu varsa sakatlık geçirsin en kilit oyuncuları 2-3 ay sakat olsun sezon boyunca , böyle bir şans bizdeki
  • 88 den sonra cevirmis maci

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waynei

88 den sonra cevirmis maci

efsaneydi ya zevkten dört köşe oldum 87. dakikada şu dakikalarda gol atarsak çeviririz dedim öylede oldu
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.