Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.590
Cevap
10
Favori
127.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaaa yusei kardeş çok rahat konuşuyordun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

Yaaa yusei kardeş çok rahat konuşuyordun

Guardiola dersine iyi calismis vertonghende sakat olup yerine wimmer oynayinca ustune tuzu biberi oldu, ona ragmen ikinci yarida o sacma golleri yemesek maci kazanabilirdik(mac icinde alderweireld te sakatlandi ve 20 25 dk wanyama dier tandemiyle oynadik o ara cdm olarakta eriksen ve winks oynuyodu yinede yenilmedik)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tottenham - Wycombe ne maç olmuş be.

0-1 23'

0-2 36'

1-2 60'

2-2 64'

2-3 84'

3-3 89'

4-3 90+'

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Tottenham - Wycombe ne maç olmuş be.

0-1 23'

0-2 36'

1-2 60'

2-2 64'

2-3 84'

3-3 89'

4-3 90+'

gollere baktımda bayağı ilginç maç olmuş. ayrıca tottenham istikrarlı olarak ilk 11 deki oyuncularını bozmuyor. bir de uyum yakalanınca başarıların gelmesinede etki yapıyor bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Tottenham - Wycombe ne maç olmuş be.

0-1 23'

0-2 36'

1-2 60'

2-2 64'

2-3 84'

3-3 89'

4-3 90+'

Izlicektim izleyemedim onomah nkoudou winks ve ccv yi merak ediyodum bayada aslar girmese alamicakmisiz sanirim maci

• berabere kaldık 4-2-3-1 ile kazanamıyoruz otobüsçü takımlara karşı

büyük fırsat teptik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 1 Şubat 2017; 0:56:50 >
  • Şu hafta kazanmamız şarttı ya. Liverpool - Chelsea berabere kaldı, Arsenal yenildi. Gittik ligin dibine puan verdik. Geçen yıl son haftalarda yaşadığımız sendromun aynısı resmen. Kağıt üzerinde kolay gözüken kritik maçları bir türlü koparamıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus III

Şu hafta kazanmamız şarttı ya. Liverpool - Chelsea berabere kaldı, Arsenal yenildi. Gittik ligin dibine puan verdik. Geçen yıl son haftalarda yaşadığımız sendromun aynısı resmen. Kağıt üzerinde kolay gözüken kritik maçları bir türlü koparamıyoruz.

3-4-2-1 ile çok iyiydik bu otobüs takımlarına karşı ama vertonghen in sakatlanması city maçındaki kötü oyun derken poşet hocam 4-2-3-1 oynatmış yine ama lamela dönmeden bu sistemde rahat galibiyet almamız çok zor eriksen sağ açık gibi oynuyo bildiğin pasifize oluyo keza son kaç tane kontra atağı hiç etti dün rakipte bi yerden sonra gömülünce açamıyoruz kilidi (dün danny rose un sakatlanmasıda büyük etken oldu ) umarım middlesbrough karşısında 3-4-2-1 ile çıkarız (vertonghen yerine ben davies)(tabi rose un sakatlığı ciddi değilse )

bu arada vertonghen ve lamela nın 2-3 hafta içerisinde döneceği tahmin ediliyo umarım bi an önce dönerlerde rahat rahat as kadro çıkabiliriz artık sene başından beri ne çektik şu sakatlıklardan (dembele 5-6 hafta kane 6-7 hafta alderweireld 6-7 hafta lamela rahat 10 haftadır yok şimdi vertonghen 6 hafta 1-2 hafta rose)
  • yusei kullanıcısına yanıt
    Valla dün Dembele'yi ilk 11 görünce bir şekilde açarız kilidi dedim ama dediğin gibi Vertonghen'in olmaması yüzünden Dier arkada oynayınca ve Sunderland'in 3-5-2'yi inanılmaz presle oynayıp sahanın her yerini parsellemesi Dembele'yi de fazla etkin kılamadı. Eriksen dediğin gibi çok kayboluyor. 3-4-2-1 ile hakikaten çok iyiydik. Middlesbrough da iyi kapanan bir ekip. Dediğin gibi 3-4-1-2'ye dönmemiz şart şu an. Dün Dembele çıkıp Janssen girince <ki skora bakınca elzem bir değişiklik idi> maçın gittiğini anladım ben. Janssen öyle etkisiz bir adam ki o kadar parayı niye verdiğimize hala anlam veremiyorum. Lamela ve Vertonghen dönünce yine çok iyi olacak takım. Şampiyonluk şu durumda zor gibi, en azından ilk 2 hedefimiz olmalı.
  • Fark kapamayı hep tepiyor tottneham küme dusucek sunderland 1 puanı kapti

• haftayı Middlesbrough yu kane in penaltıdan attığı gol ile 1-0 kazanarak kapattık , önümüzdeki hafta liverpool deplasmanına gidiyoruz umarım sakatlar oynayabilcek durumda olur ve liverpoolun kötü formundan yararlanıp kazanırız yoksa ilk 4 yarışı çok kızışır
  • Dele alli subat ayinin en iyi oyuncusu secildi

• 10 kişi oynuyoruz resmen her pozisyonda boş bırakıyor mane yi ben davies
  • Ben devies kim la dünkü bebe

Diğer de keza öyle

• Ben Davies'e ettiğim küfrün haddi hesabı yoktu. İlk yarıda güzel abim Son karşı karşıya pozisyonu değerlendirebilseydi bambaşka bir maç izlerdik. 2. yarı çok sert ve pozisyonsuz geçti. İlk yarı çok tempoluydu ve bireysel hatalar + çok iyi hücum pres ve tabii ki Southampton'dan hayranı olduğum Mane sayesinde skor böyle oldu.
  • abi bu dele alli nedir böyle ya adam akıyor resmen.
  • Tottenham gayet yeterli bir kadro ile Gent'e yenilmiş.

Acaba Tottenham cepheside olası bir UEFA elenmesi için Süt Kupası yorumu yapar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 17 Şubat 2017; 0:59:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Tottenham gayet yeterli bir kadro ile Gent'e yenilmiş.

Acaba Tottenham cepheside olası bir UEFA elenmesi için Süt Kupası yorumu yapar mı?

zaten öyle elensek üzülmem şahsende 3 as oyuncu sakatken genti bile yenememiz üzücü bari rose ve vertonghen dönsede 3-4-2-1 ile aksak lamelası 4-2-3-1 olmuyor
  • En iyisini yaptı Tottenham keşke yedeklerle çıksaydı boşuna angariye çekti 3. Bitirdi diye.

Zaten cl kalacak ligde bir sıkıntı veya sürpriz olmazsa neden umursasinlar şu leş kupayı

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.