Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.589
Cevap
10
Favori
127.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün ki bu harika atmosfere bir galibiyet yakışırdı ama olmadı. Kötü başladık ama gruptan çıkacağımızı düşünüyorum.
  • Bencede gruptan cikacagiz . İlk maclar her zaman tehlikelidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunderland maci tahminim 3-1

• bu haftayıda kayıpsız geçtik , everton deplasmanı ve liverpool maçı haricinde puan kaybımız yok nağmalup 3 takımdan biriyiz aynı zamanda en az gol yiyen takımız şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 18 Eylül 2016; 20:49:26 >
  • bunlara ek olarak 3.sıraya yerlestık duran toplarda cok basarılıyız devamı gelecek
  • Bu tothim kadar. Laubali futbolun sereflerinden yoksun rakibe saygi olayini bilmeyen bir takim gormedim ingilterede bu tarz klubler olmazdi genelde amerika taraflarinda olurdu

Sunderland maci son 20 dk bakayim dedim? Boye bisey olabilir mi rakiple resmen alay ederek oynadi oyuncular seyircide oley cekiyor bu ingilteredekiler bir gram futbol bilmiyor.ciddi diyorum o kadar laubali hareketler yaptilar ki calimlari gol pozisyonlarindaki hareketleri filan sadece 1 oyuncu sinirlenip tekme atti bence az bile oldu.. 1 0 macin skoruda bu arada.

Bubkadar laubuli bu skorda iken bir takim gormemistim bu ligte tothim oyleymis adam degildirler fani olanlarasa sasiyorum bu dandik klubun

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Bu tothim kadar. Laubali futbolun sereflerinden yoksun rakibe saygi olayini bilmeyen bir takim gormedim ingilterede bu tarz klubler olmazdi genelde amerika taraflarinda olurdu

Sunderland maci son 20 dk bakayim dedim? Boye bisey olabilir mi rakiple resmen alay ederek oynadi oyuncular seyircide oley cekiyor bu ingilteredekiler bir gram futbol bilmiyor.ciddi diyorum o kadar laubali hareketler yaptilar ki calimlari gol pozisyonlarindaki hareketleri filan sadece 1 oyuncu sinirlenip tekme atti bence az bile oldu.. 1 0 macin skoruda bu arada.

Bubkadar laubuli bu skorda iken bir takim gormemistim bu ligte tothim oyleymis adam degildirler fani olanlarasa sasiyorum bu dandik klubun

Ne diyon haci sen

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Bu tothim kadar. Laubali futbolun sereflerinden yoksun rakibe saygi olayini bilmeyen bir takim gormedim ingilterede bu tarz klubler olmazdi genelde amerika taraflarinda olurdu

Ne diyon haci sen

Handikap basmis galiba

• Kane 2 ay yok

• Bu mesaja eklenen görseller:

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE !

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 23 Eylül 2016; 14:23:14 >

• Walkerda imzaladi

https://twitter.com/SpursOfficial/status/779253574844948480

• erikseni biz alacağız istediğiniz kadar sözleşme imzalayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-52BC884C3 -- 23 Eylül 2016; 16:47:22 >
  • Heung Min Sonaldo bu sene çoşuyor
  • Heung Min Son
  • Poşet hocam sessiz sessiz kapıyor puanları.
  • Son gol attıkça ayrıca mutlu oluyorum, kardeşim benim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Son gol attıkça ayrıca mutlu oluyorum, kardeşim benim

Gol atınca bir gülüşü var, senin de gülmemen elde değil hocam... Bana da oluyor aynısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus III

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Son gol attıkça ayrıca mutlu oluyorum, kardeşim benim

Gol atınca bir gülüşü var, senin de gülmemen elde değil hocam... Bana da oluyor aynısı.

Hakeme itiraz ederken bile sevimli kerata.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • goooooooooooooooll çekik gözlü oğlan attı gene
  • Somunun gücünü kim 99 yaptı lan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 27 Eylül 2016; 23:16:16 >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.