Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.590
Cevap
10
Favori
127.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

wanyama ya gelirsek , muhtemelen zorlu maçlarda 11 de veya skoru aldıktan sonra oyunda görürüz , dier ı keseceğini zannetmiyorum ben

Bende Wanyamayı oynatmayacağını düşünmüyorum Tottenham skoru alsa bile tutamıyor oyunda tamamen orta sahadan baskıyı kuramıyor bizde olduğu gibi Wanyamayı ön liberoya monte edip topları defanstan alıp ileri götürme işini Dembeleye verir. Wanyamanın tek ve en büyük eksiği tekniği pasörlüğü kötü bunu geliştirirse ki geliştirebileceğini sanmam yaşı ilerledi kesemeyeceği oyuncu yok her takımda 11 oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glory Glory Spurs

quote:

Orijinalden alıntı: yusei

Gotze muhtemelen bayern den ayrilacakmis dortmund ve biz ilgileniyomusuz

Umarım biz almayız. Bana göre, fazla şişirilmiş ve vasatı hala aşamamış bir oyuncu. Oynadığı her takımda farklı mevkiilerde görev verildi ancak beklenilen performansın hep altında kaldı Götze. Tabii bu benim fikrim.

Benimde tereddütlerim var ancak alınabilecek bi risk , sözleşmesinin son senesi ve gitmek istiyor maliyetinin çok olacağını sanmam , tutmazsa en kötü aldığımız fiyata satarız ama tutarsa uçar takım , dortmund ta ki götze başka bi oyuncuydu , bayernde aşısı tutmamış olabilir ki yeteri kadar şans bulmadı sanırım

Dier - Dembele
    Götze - Alli - Eriksen
    Kane

@Virgil

skoru tutamama demeyelimde maçı koparcak kadar gol atamazsak yedekten giren usta ayak ryan mason sağolsun ortasahayı komple veriyorduk , oyuncularda genç olduğu için baskıyı kaldıramadı

• quote:

Gotze muhtemelen bayern den ayrilacakmis dortmund ve biz ilgileniyomusuz

BVB taraftarı baya sövmüştü Götzeye.
  • Janssen AZ Alkmaar'daki takım arkadaşlarıyla vedalaşmış. Janssen iyi transfer bence. Geçen sene çok iyi bir performans gösterdi Eredivisie'de ve Hollanda Milli Takımı'na kadar yükseldi. Çok umutluyum Janssen'den.
  • Lloris Almanya maçında efsane işler yaptı. Bu sene bi yere gitmiyor değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Son'a noldu ya ilk geldiğinde iyiydi sanki? Tutmadı mı sonradan?
  • Tottenham Wijnaldum ile ilgileniyormuş. Bence tam Tottenham tipinde bir oyuncu doğru hamle olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

Beyler Son'a noldu ya ilk geldiğinde iyiydi sanki? Tutmadı mı sonradan?

4 gol 1 asistle tamamlandi sezonu (yanilmiyosam) genelde yedekten giriyodu eriksen ve lamela oynadi , bi yedek icin 30 cok bizim takima ama kadroda kalirsa bu sene bekleneni verebilir guveniyorum ben

• Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE !

Aciklandi sonunda

• Guardiola, hangi oyuncudan maksimum verim aldi ki?Thiagoyu Barcadayken izlemeye bayilirdim. Onu bile ne hale getirmis. Siradan bir oyuncu olmus. Martinez gibi adami siradan stoper yapti. Dünyanin en iyi DMlerinden biriydi. Top geciyor, adam gecmiyordu. Götze ilk11de olmamasina ragmen ilk2 sene süper katki yapti. 3.senede sakatlandi. Oyuncular cok gücsüz, ayakta duracak halleri yoktu bu sezon. Hayatimda ilk defa, bir alman takiminin fizik olarak ezildigini gördüm, hem de bir ispanyol takimina.

Benatiayi sakatlik sorunu nedeniyle satmak istiyorlar da Götzeyi satmak istediklerini sanmam. Sözlesmesinin bitmesine 1 yil kaldi, dedikodular bu yüzden heralde. Tuchel, Schurrleden önce Götzeyi istiyordu. Sonra Schurrleye döndü. Liverpoolda istiyor. Juventus bir dönem cok istedi. Micky 42.5 milyon avroya gitti. Kontratinin bitmesine 1 yil vardi. Götze 3 yas daha genc. 30-40dan ucuza gidecegini sanmam. Liverpool ve Dortmund varken Tottenhama gidecegine inanmak zor. Götzenin en verimli oldugu yer, forvet arkasi/10 numara. Tottenhama transferi gercekci görünmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1993Kaan1993

Guardiola, hangi oyuncudan maksimum verim aldi ki?Thiagoyu Barcadayken izlemeye bayilirdim. Onu bile ne hale getirmis. Siradan bir oyuncu olmus. Martinez gibi adami siradan stoper yapti. Dünyanin en iyi DMlerinden biriydi. Top geciyor, adam gecmiyordu. Götze ilk11de olmamasina ragmen ilk2 sene süper katki yapti. 3.senede sakatlandi. Oyuncular cok gücsüz, ayakta duracak halleri yoktu bu sezon. Hayatimda ilk defa, bir alman takiminin fizik olarak ezildigini gördüm, hem de bir ispanyol takimina.

Benatiayi sakatlik sorunu nedeniyle satmak istiyorlar da Götzeyi satmak istediklerini sanmam. Sözlesmesinin bitmesine 1 yil kaldi, dedikodular bu yüzden heralde. Tuchel, Schurrleden önce Götzeyi istiyordu. Sonra Schurrleye döndü. Liverpoolda istiyor. Juventus bir dönem cok istedi. Micky 42.5 milyon avroya gitti. Kontratinin bitmesine 1 yil vardi. Götze 3 yas daha genc. 30-40dan ucuza gidecegini sanmam. Liverpool ve Dortmund varken Tottenhama gidecegine inanmak zor. Götzenin en verimli oldugu yer, forvet arkasi/10 numara. Tottenhama transferi gercekci görünmüyor.

Dortmund eski takimi , kanli bicakli ayrildi dortmund tan , liverpool varken tottenhama gelmez derken aksine gotze ayrilmak istiyo ve tottenham a gelmek istiyo tarzindaydi dedikodular ranieri nin bi sozuyle bitirim "we are in champions league man dilly ding dilly dong "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 12 Temmuz 2016; 17:35:01 >

• Jürgen Klopp, Götze transferinden vazgeçti. Şu an Liverpool bu oyuncu ile ilgilenmiyor.
    İyi bir turnuva geçirseydi Bayern'de kalırdı ama artık ayrılacağı kesin bence. Bakalım kimi tercih edecek.
  • Çok ilginç bir ayrıntı dikkatimi çekti;

Şuana kadar bu transfer döneminde, takımdan oyuncu göndermeyen tek Premier League kulübüyüz. Bu bana göre oldukça olumlu bir politika.

Tahminimce başarılı takım iskeletini bozmak istemiyorlar.
  • quote:

Çok ilginç bir ayrıntı dikkatimi çekti;

Şuana kadar bu transfer döneminde, takımdan oyuncu göndermeyen tek Premier League kulübüyüz. Bu bana göre oldukça olumlu bir politika.

Chadli mason satilir diye tahmin ediyorum , son da satilabilir yerine 2 tane iyi oyuncu alinirsa

• Janssen için ödenen bonservis çok bence.. 22,5 milyon euro.

De Jong kardeşler vakası olacak gibi..
  • quote:

quote:

Chadli mason satilir diye tahmin ediyorum , son da satilabilir yerine 2 tane iyi oyuncu alinirsa

Bana göre Chadli den ziyade, Son'un satılması gerektiğini düşünüyorum. Premier League oyuncusu değil bana göre.

• quote:

quote:

quote:

Bana göre Chadli den ziyade, Son'un satılması gerektiğini düşünüyorum. Premier League oyuncusu değil bana göre.

Chadli rezildi gecen sezon kalmasina ihtimal vermiyorum ben , zaten yetenekleri kisitli bi oyuncu , son konusuna gelirsek lamela da oldugu gibi kullerinden dogabilir son haftalar sezon geneline gore biraz daha iyiydi , zaten yedekte olur gibi kalirsa iyi bi teklif gelmedigi muddetce satmak yersiz bu sene

Janssen 22.5 m € bana cok anormal gelmedi , one season wonder cikabilir beklentileri karsilayamayabilir ama potansiyelinin yuksek goruldugu bi oyuncu , gecen sezon 27 golle gol krali oldu hollanda milli takiminada secilmeye basladi , zaten oyuncu bize gelmek istemese ayni paraya belki de daha fazlaya west hama gidecekti , piyasanin durumuda belli , sezonda 10 gol atamamis morata ya 30 veriliyo(hattta 50 60 tan konusuluyo suan yalandir umarim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 14 Temmuz 2016; 1:01:26 >

• Nkoudou almışsınız 13 milyona sağ sol kanatta oynayabiliyor
  • Swansea, Tottenham forması giyen hücum oyuncusu Nacer Chadli için 15 milyon poundluk bir teklif yaptı. (Daily Mail)

• Tottenham, Kevin Wimmer (23, stoper) ile 5 yıllık yeni bir sözleşme imzaladı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.