Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (173. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.590
Cevap
10
Favori
127.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karaboğa'da Burnley deplasmanı geldi. Şansımız yaver gitti.

• Kavga, gürültü, kan ve kemik sesinin olduğu fakat sonunda herkesin birbirine sarılıp tiyatroya gittiği, kıyasıya bir maç oynanır umarım.  

• Mourinho gitti totnım bitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçtan sonra helvamızı yemeye gelirsiniz umarım. 

Arsenal'in öyle bir top oynadığı yok, geçen yıl yaptıkları atak atraksiyonlarının aynısı, hatta birebiri bu sene de devam ediyor. Derbi olması onları ekstra oynamaya sevkediyor, hepsi bu. Bunun üzerine bizim rezil oyun da birleşince, maça tutunmak hayal oluyor. Hayır zaten EmirEt'ten galibiyet çıkarmalarını beklemiyorum da en azından bir oyun gösterseler, diş gösterseler; hiçbir şey yapamasalar bile kan akıtsalar, kemik kırsalar.

Dönüp dolaşıp geldiğimiz yer bir Portekizlinin gönderilmesi, öteki Portekizlini gelmesi. Sakalı çıkarsa altında Mor Sümbül çıkacak. Neyse, sürekli gelişme çalışma falan diyor bakalım bitirsin şu seneyi, sonraki sene hala böyle devam ederse kendisine selamlarımı yollarım.

• Totnım gerçekten çok küçük bir kulüp

• helva irmikli mi ve dondurmayla mı servis edilecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

helva irmikli mi ve dondurmayla mı servis edilecek?

İrmikli evet, tane tane ağızda dağılıyor; tıpkı bizim defans gibi.

Dondurma da veririz ama çabuk eriyor; tıpkı maç öncesi rakibe tırnak yedirten topçuların ilk düdükten sonra sıfır varlık göstermesi gibi. 

• dorukhansn kullanıcısına yanıt

hocam ben ciddiyim. irmik helvası ve dondurma nerde?

forum forumluktan çıktı arkadaş. adam helva vercem diyo vermiyor. admin yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Totnım gerçekten çok küçük bir kulüp

KONUS ADAM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    The smallest club.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İspirtocu yavaş yavaş sona yaklaşıyor. Poşet hocamın ahı var bu takımda.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • O değilde bu kane salağın1 niye tutuyor bu takım? Şaka gibi klub görende kupa alıyorlar havaları var sanır başkanları deli herhal adamı küsturduler sahada da isminden dolayı duruyor saçma sapan bir takımlar öyle 1 0 maç kazanma ile olmaz her maç 3 yersin böyle dediğim gibi epl nin boş takımlarından biri en son mucize oldu cl final yaptılar işte kane kane adamın ayakta duracak hali yok

• Bu takıma Mou hocam napsın? Mou hocam Büyücü mü?

Hep diyorum Mou Hocam Chealseden sonra hep acele kararlar verdi. İyi fırsatların gelmesini beklemedi. United Tottenham şimdi de Roma. Bir süre dinlenmeliydi. Sürekli kendisini tekrar kanıtlamak için saldırıyor ve bu iyi olmuyor. Umarım Romada aradığını bulur. İL kgelidğinde takıma hemen etki ediyor ama eldeki çöplerin dirilişi kısa oluyor. Bitkisel hayata geri dönüyorlar. mou hocam koşmayan adamı sevmez, ergen adam sevmez.

Lloris ile Heung ming son birbirini dövecekti bu takımda. Delle Alli şımarığına girmiyorum bile

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

helva irmikli mi ve dondurmayla mı servis edilecek?

canim cekti cok severim

• rüya kısa sürdü

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle tane tane değil de un helvası gibi olacak. Ne pilav gibi ne helva gibi olcak. Olsa da yesek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Keyifle bir maç izleyeyim diyorum, hakem çıkıyor gösterisini yapıyor. Lo Celso'yu yere zımbalayan adama sarı nerede? Son'un gözüne elini gömşüren herifin kırmızısı nerede? Maçın içindeki, sonlara doğru oldukça biriken ufak tefek itişme kakışmaları saymıyorum bile. REZİLLİK.

Bu Villa da oldukça rezil takım; adamların akan oyunda girdikleri pozisyonlar bizim dümbelekliğimiz yüzünden, birkaç tane pozisyon dışında organize atakları bile yok. Tamamen çirkef oyuna çıkmışlar. Çizgiyi görmedim, ekrana yansıttıklarını da görmedim; attıkları golün de eğer pas veren adam ileride değilse, burun farkıyla ofsayt olabileceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dorukhansn -- 18 Ekim 2021; 1:7:34 >
  • Oliver, yüreğime su serpiyorsun çocuk.

• kane kafada tottenham'ı bırakmış.

• Kane bitik Totnım bitik Totnım küçük kulüp

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.