Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.590
Cevap
10
Favori
127.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 12 Mart 2017; 19:44:24 >
  • Kane sezonu kapatmış doğru mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Kane sezonu kapatmış doğru mu?

Resmi, kesin bisey gormedim ben , ama stadtan ve sahadan cikarken yuruyormus sezonu kapatmamistir diye tahmin ediyorum 1 2 haftadan fazla surerse yandigimizin resmidir zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ciddi ciddi merak ediyorum artik LAMELA nerede ?
  • Kane 4 6 hafta sakatmis umarim daha erken doner en azindan son haftalara yetisir yoksa bittik rose ve lamela donse bari.

• Harry Kane, sağ ayak bileğinden sakatlanmış. 1.5 - 2 ay kadar yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Interin ustunden tir gibi geciyoruz maci izleyemiyorum ama 6 1 ondeymisiz

Kardeşim ayıp ama Mancini'yi koltuğundan edeceksiniz.

mancini hocamida severim ama bu arada cidden gecen sene poset istifa yazdigim icin utaniyorum adam cok iyi bi mantalite oturttu takima ve muthis oynuyoruz , bide bu sene lamela dan beklentim buyuk sezonun bizim adimiza en iyi oyuncusu olcakmis gibi geliyor

bu sene lamela dan beklentim buyuk sezonun bizim adimiza en iyi oyuncusu olcakmis gibi geliyo

şom ağızlılıkta bu gün

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Interin ustunden tir gibi geciyoruz maci izleyemiyorum ama 6 1 ondeymisiz

Kardeşim ayıp ama Mancini'yi koltuğundan edeceksiniz.

mancini hocamida severim ama bu arada cidden gecen sene poset istifa yazdigim icin utaniyorum adam cok iyi bi mantalite oturttu takima ve muthis oynuyoruz , bide bu sene lamela dan beklentim buyuk sezonun bizim adimiza en iyi oyuncusu olcakmis gibi geliyor

bu sene lamela dan beklentim buyuk sezonun bizim adimiza en iyi oyuncusu olcakmis gibi geliyo

şom ağızlılıkta bu gün

Adam öldü

Sezona cok iyi baslamisti oysaki

• Southampton karşısında ilk yarıyı eriksen ve alli nin golleriyle 2-0 önde kapattık , soton tehlikeli takım 3 ü bulmamız lazım
  • zorda olsa yendik 2-1 son ve ben davies aynanda hiç çekilmiyo bari rose dönse
  • yusei kullanıcısına yanıt
    Dün birden aklıma takıldı Lamela nerlerde yasıyor mu unuttuk gitti adamı bayadır yok heralde piyasada?

Bir ara iyi form tutmustu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Dün birden aklıma takıldı Lamela nerlerde yasıyor mu unuttuk gitti adamı bayadır yok heralde piyasada?

Bir ara iyi form tutmustu.

ekimden beri sakat yanılmıyosam ,takımla antrenmanlara başlıcakmış diye okudum bi yerde ama başka bi yerde bu sene hiç oynayamayabilirmiş yazıyor bakalım nasıl olcak
  • yusei kullanıcısına yanıt
    Böyle böyle gider bu hocam çok bir şey beklemeyin Lamela'dan. Pato , Kaka gibi narin futbolcu.
  • Dün birden aklıma Lamela geldi. Ne sahada görüyorum ne de haberlerde.. Aylardır görmüyordum dün bir sorayım dedim hemen sonra haberlere çıkmış.

Lamela bu sezonu kapatmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 30 Mart 2017; 10:1:39 >
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    aynen ameliyat olcakmış
  • Mauricio Pochettino: "Ben bir Espanyol taraftarıyım. Sanırım fazlasını söylememe gerek yok. Benim için Barça'ya gitmek, Arsenal'a gitmek gibi. İmkansız."

Adamlıkta bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Mauricio Pochettino: "Ben bir Espanyol taraftarıyım. Sanırım fazlasını söylememe gerek yok. Benim için Barça'ya gitmek, Arsenal'a gitmek gibi. İmkansız."

Adamlıkta bugün.

Mr Poşet
  • Lloris; Trippier, Dier, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Wanyama, Winks, Eriksen; Dele Alli; Janssen.

walker dembele son yedek , kane rose lamela sakat hakkımızda hayırlısı
  • 5 dakika içerisinde önce wanyama sonrada winks sakatlandı dembele ve sissoko girdi oyuna ilk yarı bitti jansen kanseri ben davies kanseri ve trippier kanseri sağolsun doğru düzgün top oynayamadık ve üzücü olan bunlardan sadece 1i oyundan çıkabilcek yerine girecek adamda son 1 - 0 olsun bizim olsun tam öyle bi maç
  • goooooooooooooooooooooooooool dierrrrrr
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.