Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.590
Cevap
10
Favori
127.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler o kadar umutsuz olmayin yahu , bilmiyorum jake livermore satildi mi ama cok umutluydum bu cocuktan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

tottenham fırtınası çok mu erken diniyor nedir... böyle saçmalık mı oluri doğru düzgün merkez orta saha yok. dembele'de, sigurdson'da ofansif. bunlarla vaart'ın açığını doldurursun ma modric ne olucak ? merkez orta saha gerek. bizim fernandes'i çok istiyolardı, o olsaydı olurdu bak

fernandes haberleri yalandı hocam moutinho gelicekti ama transfer dönemi bitimine yetiştiremediler ocakta gelir inşallah merkez olarak parker var sağlam diyebilceğim oda sakat hala bu arada modric te gelmeden önce daha ofansif bi oyuncuyudu merkez ortasaha oyuncusu olma özelliğini daha çok burda kazandı

hocm merkez drken merkez bi oyun kurucu diyorum. parker merkez ama süpürücü tarzda, mücadele ve defansif yönüyle öne cıkan bi orta saha. fernandes gbi, moutinho gibi bi adam lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Manchesterli Fasulye

Beyler o kadar umutsuz olmayin yahu , bilmiyorum jake livermore satildi mi ama cok umutluydum bu cocuktan

yok duruyo umutsuz değilim ben şahsen geçen sene ilk 3 haftada citye 5-1 united a 3-0 yenilerek başlamıştık sezona ona rağmen redknapp ingiltere milli takım dedikoduları çıkana kadar şampiyonluk yarışındaydık ilk 4te hertürlü oluruz da bu takım şampiyonluk yarışında bulunabilcek bulunması gereken bi takım geçen sene redknapp la ilgili o sorun çıkmasaydı 2. bile olabilirdik
  • quote:

quote:

Beyler o kadar umutsuz olmayin yahu , bilmiyorum jake livermore satildi mi ama cok umutluydum bu cocuktan

yok duruyo umutsuz değilim ben şahsen geçen sene ilk 3 haftada citye 5-1 united a 3-0 yenilerek başlamıştık sezona ona rağmen redknapp ingiltere milli takım dedikoduları çıkana kadar şampiyonluk yarışındaydık ilk 4te hertürlü oluruz da bu takım şampiyonluk yarışında bulunabilcek bulunması gereken bi takım geçen sene redknapp la ilgili o sorun çıkmasaydı 2. bile olabilirdik

valla hocam gecen sezonun 2. devresinden itibaren , sahayi inanilmaz derecede iyi parselleyen,mukemmel ayaga pas yapabilen bi takim vardi ama gole cok zor gidiyodu nedense.artik cenabetlik mi yoksa forvetlerin beceriksizligi mi bilemiycem , adebayor'un 1 metre onunde bos kaleye atamayip takimin beraberlige razi oldugu zamanlari hatirlarim.hani fazla pozisyon yaratabilmesine ragmen gol atamamanin sikintisini cektiler.buyuk maclar disinda oyunun kontrolunu inanilmaz bi sekilde eline alan tottenham'i izledik.

bu arada yanlis hatirliyosun , united o maci 3-0 degil 5-1 kazanmisti.gecen sezonun ilk 5 haftasi hayatimda gorup gorebilcegim en etkili takim oldugu icin unutamiyorum5-0
    lar,5-1ler,8-2'ler havada ucusuyodu.hatta o macta welbeck muhtesem oynamisti , akil dolu bi pas atmisti bide onu unutamiyorum.

• quote:

quote:

quote:

valla hocam gecen sezonun 2. devresinden itibaren , sahayi inanilmaz derecede iyi parselleyen,mukemmel ayaga pas yapabilen bi takim vardi ama gole cok zor gidiyodu nedense.artik cenabetlik mi yoksa forvetlerin beceriksizligi mi bilemiycem , adebayor'un 1 metre onunde bos kaleye atamayip takimin beraberlige razi oldugu zamanlari hatirlarim.hani fazla pozisyon yaratabilmesine ragmen gol atamamanin sikintisini cektiler.buyuk maclar disinda oyunun kontrolunu inanilmaz bi sekilde eline alan tottenham'i izledik.

bu arada yanlis hatirliyosun , united o maci 3-0 degil 5-1 kazanmisti.gecen sezonun ilk 5 haftasi hayatimda gorup gorebilcegim en etkili takim oldugu icin unutamiyorum5-0
    lar,5-1ler,8-2'ler havada ucusuyodu.hatta o macta welbeck muhtesem oynamisti , akil dolu bi pas atmisti bide onu unutamiyorum.

yalnış hatırlıyosun hocam 3-0 bitmişti bakarak yazdım bende zaten city 5-1 yenmişti dzeko hattrick yapmıştı hatta ashley young müthiş oynuyodu united ta aynen bende geçen senenin başında unitedın dikinie seri pas yapan hali kadar etkili takım görmemiştim sonra nolduysu bozdular

• quote:

quote:

quote:

quote:

yalnış hatırlıyosun hocam 3-0 bitmişti bakarak yazdım bende zaten city 5-1 yenmişti dzeko hattrick yapmıştı hatta ashley young müthiş oynuyodu united ta aynen bende geçen senenin başında unitedın dikinie seri pas yapan hali kadar etkili takım görmemiştim sonra nolduysu bozdular

alla alla bende baktim simdi 3-0 bitmis ciddendelirmeye mi basladim acabaen azindan welbeck'in oyle bi pasi vardir diye umuyorum , yoksa yarin ilk is doktora gorunucem

• Eklermisin beni hastasıyım :)
  • Konu başlamadan bitmiş. Tottenham:2 - OPR:1
    Tottenham şu an ligde 8 puanla 8.sırada bulunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Konu başlamadan bitmiş. Tottenham:2 - OPR:1
    Tottenham şu an ligde 8 puanla 8.sırada bulunuyor.

yok hocam bitirmeyiz hatırlattığın için sağol bi ara ceza almıştım giremedim bu bölüme 1 hafta, sonra unutmuşum bu arada bu gidişle defoe gol kralı olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 24 Eylül 2012; 6:12:22 >
  • an itibariyle united ı old trafford ta 3-2 yeniyoruz ama şu maçı izleyemiyorum ya valla sinirim bozuldu bi adam gibi sopcast yok
  • İlk yarı iyi oynayan bir Tottenham vardı ama ikinci yarı özellikle Rooney'nin oyuna girmesi ile üstünlük Man Utd ye geçti.
    80nci dakikada topla oynama %86 ya %14 tü
    Man Utd oyunun tek hakimiydi ama gol bulamadılar.
    dakika 3 dakikada 3 gol oldu o ayrı birşey çok keyifli bir maçtı
    Tottenham ı galibiyetten dolayı,Man Utd yi güzel oyunundan dolayı tebrik ediyorum
  • 26 maç sonra yenmenin keyfide ayrı
  • quote:

26 maç sonra yenmenin keyfide ayrı

Andre Villa Boas çok sevindi gören de CL yi kaldırdı sanki
  • Ben de katılayım. İngiltere'de en sevdiğim kulüptür.
  • Ne arsenal, ne manu, ne manc, ne chelsea, ne liverpool.. Biz bunların alayına resti çekmişiz be arkadaş
  • aston villayı caulker ve lennon ın golleriyle 2-0 yendik 5.liğe oturduk everton çıkar ordan biz gireriz arkadan bi arsenal var tehlike olarak sayabilceğimiz böyle gidersek arkayı değil önü düşünürüz
  • Bu hafta Chelseyle maçı var Totthenam'ın Aston Villa maçı çok ümitlendirmesin bence 1-2 senedir rezalet çünkü Villa ama Chelsea'den sonra maçlar Soton ve Norwich ile dağınık Chelsea'e karşı takım halinde ve organize oynarsa kazanabilir ve galibiyet serisi yakalayabilir Totthenam

• Tottenham Arsenal e 5-2 yenildi.Büyük bir hezimet.
    Modric,Van Der Vaart ın satılmasına karşın orta saha playmaker alınmadı.

Devre arasında Tottenham Moutinho yu almalı.
  • Tottenham deplasmanda Sunderlandı 2-1 mağlup etti.

Bu arada konuyu güncel tutmayacakmısın?
  • ekle müdür
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.