Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.590
Cevap
10
Favori
127.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: l053r

şu pası son alli lamela felan atamazdı ...

https://twitter.com/FootballIndexUK/status/1072609148913795072
    Eriksen ?
  • eriksen için çok sevindim çıkamasalardı üzülürdüm baya adam herşeyi hakediyor.
  • Buradaki son senesi olabilir. O yüzden bu sene birşeyler yapmalıydık, gruplarda elensek çok kötü olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offside -- 12 Aralık 2018; 17:21:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real Madrid kullanıcısına yanıt
    kanenin çevirdiğini diyorum kesin defansa takardı bunlar ya korner ya ğeri alıp ezip bitirirlerdi atağı

edt: sissoko oynadığı futbola kendi annesi babası yakın arkadaşı bile inanamıyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l053r -- 14 Aralık 2018; 3:59:41 >

• playmaker nedir ? nasıl olunur ?
  • burnley denilen otobüssporu 90+ da eriksenin attığı gol ile 1-0 geçtik iyi oldu bu 3 puan, yılbaşı dönemini kayıpsız atlatırsak en kötü ilk 2 de oluruz gibi geliyor 4-5 ocak itibariyle
  • ERİKSEN ULAN

• lamela son alli hücumda ğördükce kuduruyorum bupün 75 de açtım maçı 80 90 arası bu 3lü sayesinde 0-0 bitecekti maç ki eriksen yapacağınız işi seveyim diyip ileri ğelip attı aldırdı 3 puanı. ğol pozisyonunda bu 3lü olsa kaçmıştı bile pozisyon keşke alliyi ğeri çekip erikseni ilerde oynatsa...
  • Josep Guardiola kullanıcısına yanıt
    Canım ya...

• Geçen senenin intikamını alırız.. VAR da var bu kez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • poşet hocam bozs hocamdan sonra favre hocamın içinde sonun başlangıcı olmasında
  • Tottenham-Dortmund tahminim tuttu. Tottenham'ın turu geçeceğini düşünüyorum.
  • Stad ne alemde? Açılır mı eşleşmeye?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocakta açılacak sanırım , bakalım artık

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE !
    yaklaşıyor yaklaşmakta olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 17 Aralık 2018; 16:25:28 >

• kane....
  • lig kupası maçında deplasmanda arsenali 15-20 dk lık bir periyot dışında çok iyi oynayarak 2-0 la geçtik . alli çok iyi oynadı 1 gol 1 asist ile attığı gol baya iyiydi. yarı finalde bakalım kim gelecek.

şüphesiz ki maçın en güzel anı alli'nin bu cevabıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 20 Aralık 2018; 0:43:1 >
  • Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE !

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

Kane balon mu çıktı knk
  • Everton'ı deplasmanda çok iyi oynayarak 6-2 yle geçtik , kane x2 , son x2 , alli ve eriksen attı golleri. 1-1 ken söylediğim gibi oldu öne geçtiğimiz gibi fark attık eriksenin golü baya güzeldi
  • Evertondan sonra Bournemouth a da 5 gol attık aynı hafta içerisinde ve city i geçip 2. olduk. kwp bu sene ilk 11 çıktığı ilk lig maçında 3 asist yaptı . biraz şansımız olursa büyük deplasmanları iyi oynarsak stadta açılırsa şampiyon olmamız imkansız değil.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.