Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.590
Cevap
10
Favori
127.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CR7_35

Chelsea sever Barçayı Nou Campta avlamayı maziyi ne çabuk unuttunuz Chelsea CL Final takımıdır ben turu atlayacağını düşünüyorum tabi hakemler kollamazsa.

chelsea cl final takımı mı? abromovic ve mourinho öncesi chelsea diye takım yoktu la

liverpool ve manchester united falan desen tamam derim ama chelsea nedir ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Chelsea sever Barçayı Nou Campta avlamayı maziyi ne çabuk unuttunuz Chelsea CL Final takımıdır ben turu atlayacağını düşünüyorum tabi hakemler kollamazsa.

öyle ama o ruh eskidendi biliyorum o maçları, sadece o yüzden korkuyorum zaten ama bu chelsea ' de eleyemiyorsak dünyanın süprizi olur, deplasmanda bile fare gibi oynadı evimizde gol yemeden alırız rahat bunları

• juve nin tokatlamasi normal

• quote:

Orijinalden alıntı: civil wrongs

quote:

chelsea cl final takımı mı? abromovic ve mourinho öncesi chelsea diye takım yoktu la

Nasıl yoktu saçmalama yaşın yetmiyor heralde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flag_Ship_Killer

quote:

quote:

2003 oncesinden bahsediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Flag_Ship_Killer

quote:

quote:

2003 oncesinden bahsediyorum

Zola - Flo - Hasseilbank - Di Matteo - Desailly'nin oynadığı Chelsea mi yoktu ? O dönem Chelsea yine CL'ye katılırdı. İstanbul'da Gs'ye 5 attı. Şanssızlıkları ManU'nun efsane döneminde olması. Yoksa Chelsea her zaman Chelsea'dir.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Hocam sen stiff1907nin admini misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: offside

Hocam sen stiff1907nin admini misin?

Hocam admini derken tek ben yazıyordum zaten orada Eskisi gibi zaman ve şevk yok maalesef, zaten blogların okunma oranı da düştü.

• Chiellini: Elenmek Tottenham in kaderinde var.

Higuain: Ingiliz takimlarinin defansta buyuk bosluklar verdiklerini biliyorduk

Bak sen. insallah city veya liverpool gelir de gol atip yatmayi onlara da denersiniz

• Tottenham destekleyen arkadaşlara geçmiş olsun, keşke bu gereksiz zebralar yerine siz çıksaydınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Tottenham destekleyen arkadaşlara geçmiş olsun, keşke bu gereksiz zebralar yerine siz çıksaydınız.

horoz daha gereksiz boyle futbola yer yok
    burada kasarlik is gorur iyi oyun degil

• chiellini öyle demedi , onun kadar ağır olmasa da ağır bi cümle kurdu ama bizim çocukların hırslanmasını sağlar umarım. dost acı söyler olarak bakıyorum ben , diğer röportajlarından da takıma nası saygı duyduğu belli zaten. higuain ayısına gelince madem o kadar boşluk veriyoduk neden o kadar az pozisyona girebildiniz

• bizimkiler abartmış turu geçmeyi %60 oranda totenham haketmişti 2 maçtaki duruma bakacak olursak.Higuain devesi ilk maçta penaltıyı atsa ilk yarı 3-0 olsa bu kadar aksiyona gerek kalmayacaktı belki de.

Yalnız bu totnım kadrosunu kimler kurduysa helal olsun bu kadar kaliteli orta sahayı hucüm gücünü topclass takımlar dünya parayla zor kuruyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

bizimkiler abartmış turu geçmeyi %60 oranda totenham haketmişti 2 maçtaki duruma bakacak olursak.Higuain devesi ilk maçta penaltıyı atsa ilk yarı 3-0 olsa bu kadar aksiyona gerek kalmayacaktı belki de.

Yalnız bu totnım kadrosunu kimler kurduysa helal olsun bu kadar kaliteli orta sahayı hucüm gücünü topclass takımlar dünya parayla zor kuruyor..

Düzeltme yapayım. O kaçan penaltı gol olsa skor 3-1 olacaktı.

• bianconera kullanıcısına yanıt
    Sosyal medya çarpıtma yapıyor yoksa ikisi de güzel konuştu. Zaten özellikle buffon ve chiellini barcelona, real madridle oynar gibi ciddiye almışlar bizi, oyundaki hallerinden net anlaşılıyordu bu. Chiellini zaten maç boyu yapıştı Kane'e. Bu kadarı zaten yeterli.

İkinci paragrafına gelince, tek ölücü takım siz değilsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Nasıl bir mantık bu 2-0 daha maçın başıydı ani oldu.Toparlancak vakit vardı.İlk yarı sonu 3-1 girseydiniz ikinci yarı aynı futbolu oynayamazdınız.

Kusura bakmada Pjanici Higuaini biçtiler kaç sefer hakem hiçbir şey demedi.Top ayağına çarptı.Bin tane hata yaptı maç boyu.

Ki buraya yazıyorum bu tur Juvenin

Eee noldu bana laf atanlar turu Juve böyle alır işte.Büyük takım olmak kolay değil.Büyük takım olmak kötü oynasan bile kazanabilmeyi bilmektir.Yapılan hataları affetmeyen takım olmaktır.Real Barça Bayern Juve gibi takımlara hata yaptığın anda cezanı keserler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 9 Mart 2018; 11:22:26 >
  • #THFC: Lloris (C), Aurier, Sanchez, Vertonghen, Rose, Wanyama, Dembele, Eriksen, Dele, Son, Kane. #COYS

• HARRY KANE SAKATLANDIIIII

• son attı 2-1 alli asist

• son alli güzel oynuyo lamela birebirde baya iyi oyuncu bu maçta

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.