Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.590
Cevap
10
Favori
127.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim kadroyu o kadar kucumseyin derim.Tek eksigimiz, Nkunku, Olmo ve Wernerin buyuk maclari alacak seviyeye henuz erismemesi.Bugun, Konate,Upamecano ve Tyler Adams gibi 3 ust duzey topcumuz yoktu.Laimer, bence, kendi yas grubunun en iyisi.Tam kadro olup, bahsettigim sorunu cozebilirsek, SLde bir yari final veya final neden olmasin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moulu tottenham a genel olarak olumlu bakiyorum. Kane ve son yokken sonuc normal ama neden kane in olmayacagi biliniyorken forvet alinmadi. Bak son da olmayinca patladin. Koskoca tottenham kadrosunda forvet yok suan. Bek alinmadiya giremiyorum bile. En kotu pacoyu villareale birakmasaydin her turlu is yapardi. Veya piatek. Bunlar 20 30m tottenham icin ne ki

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

puhaha morinho hoca moca değil yakında kovulur şu futbol için mi para alıyor bu adam :D kadrosu kötü felan değil tothımın
    Tott hımmmmmmm

Tuvalette yorum yazmayin abi ya

• Hey yavrum benim be, stada bak stada.

• Takımda forvet yok.Defans yapmaktan başka çaresi yok takımın.Uniteddan bile kötü hucum hattı.Mourinho kendi takımını kurmaya başlasın yavaştan seneye , düzelir.

• DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    rakip takımda stoper yoktu ama ampaduyu oynattılar bu sezon toplam 277 dk oynamış

mou da parrottu oynatabilirdi bahane aramak kolay maalesef.
  • S sports'a göre Chelsea'li bir futbolcunun rüzgarı topa değse "Aman Allah'ım ne güzel hareket.", bizimkiler pas hareketliliğine başlasa sus pus.
    Aynı şeyi zaten taptıkları L'pool için her maç yapıyorlar.

Chelsea nasıl iyi neresi iyi, iki takım da leş gibi oynuyor. Adamların bitiricileri var ve gol atabiliyorlar öyle ya da böyle.
  • Mourinho hocam futbolunu spursa oturtmuş.

• ilk defa uzatmaları tek farklı geride oynayamayan mourinho takımı izledim.

• Artık bu seneki maçlar, sonraki sezonun hazırlık maçları haline geldi. Bari Troy Parrott'ın da yer aldığı kadrolar görsek.

Bu maçı 24. dakikadan itibaren izleme şansım olabildi. takım 1-0 gerideydi.
    Olumlu sinyaller var, en azından orta saha çizgisi etrafında yapılan paslarda, zinde durumdayken futbolcular baskı altında iyi paslaşmalar yapabiliyorlar.
    Görünen o ki takımın genetiğine işlemiş olan topu Kane'e atma anlayışı kolay kolay çözülmüyor.
    Zaten bu sorunu çözülse, yani ceza sahası önünde Kane olmadan iyi paslar çıkarmaya başlasa takım, kaç gol yediğimizin önemi de kalmaz. Fazlasıyla atarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dorukhansn -- 22 Şubat 2020; 17:53:20 >
  • tez zamanda şu mourinho yu kovmak lazım. başlığı değiştirmeme sebebim de bu
  • yusei kullanıcısına yanıt
    İçim yanıyor içim, Dele Alli karşıma çıksa kafa atarım, fıttırdım resmen takım yüzünden.

Mourinho gitse ne olacak yusei? Bu saçma salak isteksiz futbol onunla başlamadı, o gidince de bitmez.

Poşet hoca 5 sene takımı kurdu oturttu ama geçen sene bilmediğimiz bir şeyler oldu ve takım sapıttı.

Mourinho da en azından sonraki sezonun sonuna kadar durmalı. Çünkü bu adam isminin karalanacağını bildiği ya da düşündüğü yere kolay kolay gelmez.
    En azından bir kupa kazandırmadan da gitmez.

Aşağılıkça yapabileceği şey şu olur: FA Cup'ı kazandırır, Tottenham'la anca bu kadar oluyor der, suçu takıma atar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dorukhansn

İçim yanıyor içim, Dele Alli karşıma çıksa kafa atarım, fıttırdım resmen takım yüzünden.

Mourinho gitse ne olacak yusei? Bu saçma salak isteksiz futbol onunla başlamadı, o gidince de bitmez.

Poşet hoca 5 sene takımı kurdu oturttu ama geçen sene bilmediğimiz bir şeyler oldu ve takım sapıttı.

Mourinho da en azından sonraki sezonun sonuna kadar durmalı. Çünkü bu adam isminin karalanacağını bildiği ya da düşündüğü yere kolay kolay gelmez.
    En azından bir kupa kazandırmadan da gitmez.

Aşağılıkça yapabileceği şey şu olur: FA Cup'ı kazandırır, Tottenham'la anca bu kadar oluyor der, suçu takıma atar.
    mourinho eski mourinho değil, bunu neden anlamıyorsunuz anlamiyorum. eskiden en iyi hocalardan biriydi hatta en iyisiydi artik değil. takim bu sene hep kirilgandi ama 7 yerken bile top oynamaya cabaliyorduk, lineer bi sekilde dustu takim oyunh mourinho geldiginden beri. sürekli potansiyelli oyunculada ben bilirim kafasiyla oynatmayip kesmesi, sacma kadro tercihleri de cabasi. bize top oynatacak hoca lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

mourinho eski mourinho değil, bunu neden anlamıyorsunuz anlamiyorum. eskiden en iyi hocalardan biriydi hatta en iyisiydi artik değil. takim bu sene hep kirilgandi ama 7 yerken bile top oynamaya cabaliyorduk, lineer bi sekilde dustu takim oyunh mourinho geldiginden beri. sürekli potansiyelli oyunculada ben bilirim kafasiyla oynatmayip kesmesi, sacma kadro tercihleri de cabasi. bize top oynatacak hoca lazım

Alıntıları Göster
    Mourinho iyi demiyorum zaten ama elde o var şimdilik. Adam son maçlarda sürekli seneyi işaret ediyor, keşke Temmuz ayında olsaydık diyor.
    Yapmak istediği şeyin yapılamayacağı anlaşılana kadar kalmalı. Ondan sonra da kovulmalı. Takım bireyler üzerinden var olunca, herhangi bir eksiklikte nasıl farklılaştığını görüyoruz.
    Son yok Kane yok, o halde takım da yok doğru düzgün taktik de yok.

Şunun şurasında 3 ay oldu olmadı geleli. Bir anda takımı değiştirmesini açıkçası ben beklemiyorum. Bunun en güzel örneği Klopp'un ilk senesidir.

Bana göre şöyle bir çıkmaz da var: Eğer bizim takım ŞL takımı değilse, adam da bunun farkdındaysa, Mourinho geldiğine göre harbiden de adamın kariyeri düşüşte. Mourinho giderse ve ŞL takımı da olmadığımıza göre, üst seviye ve bizi ŞL'ye sokacak kişiyi nereden bulacağız, kim gelecek? Levy'nin TD seçimine mi güveneceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dorukhansn -- 22 Şubat 2020; 18:44:11 >

• Abi yemeyin seneye laflarını. Biz yedik halimiz ortada. Şimdiden başlamış oyuncuları kötülemeye. Hiçbir zaman sorumlu Mourinho olmuyor kendi gözünde. Bu oyuncularla bu kadar olur der sanki oyuncuları bilmeden geliyor takımlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: the wow

Abi yemeyin seneye laflarını. Biz yedik halimiz ortada. Şimdiden başlamış oyuncuları kötülemeye. Hiçbir zaman sorumlu Mourinho olmuyor kendi gözünde. Bu oyuncularla bu kadar olur der sanki oyuncuları bilmeden geliyor takımlara.
    aynısını düşünüyorum , en büyük korkumda kadronun mevcut potansiyelini yok etmesi tıpkı manuda yaptığı gibi , tez zamanda kurtulmak lazım .

(bkz. van gaal adama iyi kötü genç nüve bıraktı üstüne lukaku pogba vs alındı bütün oyuncular geriye gitti)
  • Bu kadronun potansiyeli bu kadar zaten

Kane
    Son
    Alderweireld

Dışında top seviyede oyuncu yok.

Bu takim fm transferleri yapmayı bırakıp ciddi isimler almali.

Emre can, matuidi gibi bir garanti oyuncu lazim orta sahaya
    Bekler tamamen değişmeli
    Yedek forvet
    Ve top klas bir orta saha

• Glory, glory Tottenham Hotspur
    And the Spurs go marching on!
  • #THFC: Gazzaniga, Aurier, Sanchez, Tanganga, Davies, Dier, Winks (C), Lo Celso, Dele, Bergwijn, Lucas

Çok eksik var, sonumuz hayrolsun.
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.