Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.590
Cevap
10
Favori
127.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mourinho hoca ligde 4 te 4 yaptı. Tek mağlubiyet şampiyonlar ligindeki Bayern maçı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Mourinho hoca ligde 4 te 4 yaptı. Tek mağlubiyet şampiyonlar ligindeki Bayern maçı.
    Taraftarı olduğun takım yenmişti sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: the wow

Taraftarı olduğun takım yenmişti sanki

Alıntıları Göster
    En sevdiğim takımın en sevdiğim hocayı yenmesi olayını kabullenemiyorum. Öyle bi maç benim için hiç yaşanmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BurakBey -- 15 Aralık 2019; 19:14:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

En sevdiğim takımın en sevdiğim hocayı yenmesi olayını kabullenemiyorum. Öyle bi maç benim için hiç yaşanmadı

Alıntıları Göster
    United yendi hocam farkında mısınız. Mourinho yenildi

• quote:

Orijinalden alıntı: the wow

United yendi hocam farkında mısınız. Mourinho yenildi

Alıntıları Göster
    Yanlış yazdım hocam fark edip düzelttim ama görmemişsin sanırım

• leipzig çok formda lakin maçlar şubat ayında oynanacak, o günkü form durumlarına göre kıyas etmek lazım

ben deneyim kazanacak diyorum
  • Mourinho Premier League'den daha büyük bir ismim dedi ve gördük. Mourinho Brighton deplasmanında bile yenilirse sezon sonu istifa etsin. Mourinho, Guardiola bunlar bütçeli takımlarda iş yapıyor. Mourinho sadece Porto ile başarı elde etmiştir. Real Madrid ve United bütçeli takımlar olduğu için başarı getirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 26 Aralık 2019; 16:39:10 >
  • Tottenham golden sonra etkili olmaya başladı geride açık vermezse 2-3 tane gol bulabilir. Sissoko-Eriksen değişikliği yerinde olabilir.
  • Tekrar tekrar yazıyorum, söylüyorum:

Bu takım, 2016'dan sonra, büyük takım hüviyetine sahip takımlara karşı varlık gösterememeye başladı.
    Kanımca, bu durum, o seviyedeki takımların yavaş yavaş yanına yaklaşması ve fakat bu büyüklüğün, baskının altından kalkamaması sebebiyle gerçekleşiyor.

Şampiyonlar Ligi Finali, bu fikrimin en açıklayıcı örneği, oraya kadar gelebiliyorsun fakat önceki maçlarda sergilediğin performansı Liverpool'a karşı sergileyemiyorsun, hatta çok sönük kalıyorsun.

Mourinho'nun da aşması gereken nokta bu olmalıydı ama aşamıyor.
    O zaman sorarım, neden gitti Pochettino? Çünkü Pochettino da Brighton'ı, Wolverhampton'ı, Burnley'i alt edecek taktik kapasiteye sahip bir hoca.
    Madem ManU'ya, Chelsea'ye yenileceğiz, neden gitti ulan Poşet???

Mourinho'nun eli iyice cılızlaşıyor, Liverpool maçında ya uçacak ya da kaçacak. Göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dorukhansn

Tekrar tekrar yazıyorum, söylüyorum:

Bu takım, 2016'dan sonra, büyük takım hüviyetine sahip takımlara karşı varlık gösterememeye başladı.
    Kanımca, bu durum, o seviyedeki takımların yavaş yavaş yanına yaklaşması ve fakat bu büyüklüğün, baskının altından kalkamaması sebebiyle gerçekleşiyor.

Şampiyonlar Ligi Finali, bu fikrimin en açıklayıcı örneği, oraya kadar gelebiliyorsun fakat önceki maçlarda sergilediğin performansı Liverpool'a karşı sergileyemiyorsun, hatta çok sönük kalıyorsun.

Mourinho'nun da aşması gereken nokta bu olmalıydı ama aşamıyor.
    O zaman sorarım, neden gitti Pochettino? Çünkü Pochettino da Brighton'ı, Wolverhampton'ı, Burnley'i alt edecek taktik kapasiteye sahip bir hoca.
    Madem ManU'ya, Chelsea'ye yenileceğiz, neden gitti ulan Poşet???

Mourinho'nun eli iyice cılızlaşıyor, Liverpool maçında ya uçacak ya da kaçacak. Göreceğiz.
    brom içerde alayını yeniyorduk neredeyse her sene neyden bahsediyorsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

brom içerde alayını yeniyorduk neredeyse her sene neyden bahsediyorsun ?

Alıntıları Göster
    18-19 sezonu, Liverpool ve ManU'ya evimizde yenildik, deplasman yenilgilerini saymıyorum bile.
    17-18 sezonu, Chelsea ve ManCity'ye evimizde yenildik, deplasman karnesi yine kötü.
    16-17 sezonu, dediğin gibi evimizde en kötü beraberlik almışız ama deplasmanda ManCity, Liverpool, Chelsea bizi yenmiş, Arsenalle de berabere kalmışız.

Zaten argümanım da takımın 2016'dan sonra, büyük takımlara karşı düşüşe geçmeye başladığıydı, öyle de görünüyor.

Dün yine örnek bir maç oynandı, Leicester-Liverpool maçı: hiçbir tolerans göstermeden Liverpool, kendi oyununu, King Power'da rakip takıma kabul ettirdi.
    Bu noktada futbol anlayışlarımız değişiyor olabilir fakat bana göre büyük takım olmak bunu gerektirir.
    Kaldı ki yenilebilirsin zaman zaman(duran toptan 5 gol yiyebilirsin mesela) ama evinde oynadığın, oynayabildiğin o üst seviye oyun, deplasmanda değişmez, değişmemeli.

Ne zaman arkamıza yaslanıp, gönül rahatlığıyla maç izleyeceğiz yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dorukhansn -- 27 Aralık 2019; 18:58:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dorukhansn

18-19 sezonu, Liverpool ve ManU'ya evimizde yenildik, deplasman yenilgilerini saymıyorum bile.
    17-18 sezonu, Chelsea ve ManCity'ye evimizde yenildik, deplasman karnesi yine kötü.
    16-17 sezonu, dediğin gibi evimizde en kötü beraberlik almışız ama deplasmanda ManCity, Liverpool, Chelsea bizi yenmiş, Arsenalle de berabere kalmışız.

Zaten argümanım da takımın 2016'dan sonra, büyük takımlara karşı düşüşe geçmeye başladığıydı, öyle de görünüyor.

Dün yine örnek bir maç oynandı, Leicester-Liverpool maçı: hiçbir tolerans göstermeden Liverpool, kendi oyununu, King Power'da rakip takıma kabul ettirdi.
    Bu noktada futbol anlayışlarımız değişiyor olabilir fakat bana göre büyük takım olmak bunu gerektirir.
    Kaldı ki yenilebilirsin zaman zaman(duran toptan 5 gol yiyebilirsin mesela) ama evinde oynadığın, oynayabildiğin o üst seviye oyun, deplasmanda değişmez, değişmemeli.

Ne zaman arkamıza yaslanıp, gönül rahatlığıyla maç izleyeceğiz yahu.

Alıntıları Göster
    18 19 manuyu deplasmanda yendik, 17 18 de de chelsea yi deplasmanda yendik yanılmıyor isem , 2 maçtan 1ini kazandığımız sürece çok sorun yok ki alıyoruz neredeyse, zaten hepsini alabiliyor olsak şampiyonluğa oynarız ki 16 17 de oynadığımız gibi. birde 16dan sonrayı alma sebebini anlamadım 2010 lu yıllarda 7 kere ilk 4 te bitirdi bu takım

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

18 19 manuyu deplasmanda yendik, 17 18 de de chelsea yi deplasmanda yendik yanılmıyor isem , 2 maçtan 1ini kazandığımız sürece çok sorun yok ki alıyoruz neredeyse, zaten hepsini alabiliyor olsak şampiyonluğa oynarız ki 16 17 de oynadığımız gibi. birde 16dan sonrayı alma sebebini anlamadım 2010 lu yıllarda 7 kere ilk 4 te bitirdi bu takım

Alıntıları Göster
    Evet. 2010 öncesi ilk 10'da çıkıp çıkıp iniyorduk. 2010'dan beridir zaman zaman düşen ama çoğu zaman Top6'de ilk 4ü zorlayan bir takım haline geldik.
    Hatta öyle ki şampiyonluk şansı bile yakaladık.
    2016'dan beri St. Totteringham's Day kutlanamadı.
    Ve nihayet Şampiyonlar Ligi Finali'ne kaldık.

Varmak istediğim nokta şu: Bir süre sonra takım sınıf atlamak zorunda. 2010'dan beri sabit ivmeyle yükseliyor takım ve günümüzde göz önünde olan takımlar arasında.
    Fakat Dünya çapında kaliteli takımlardan oluşan ilk sekize bir türlü giremiyor. İlk sekiz ve ikinci sekiz arasında eşik takımı olarak kalıyoruz.(Bu ilk sekiz performansa bağlı olarak 4-6 da olabiliyor zaman zaman.)
    Özellikle kaçırılan şampiyonluktan sonra, her ne kadar lig kriterlerinde ilk 4'e yerleşebilmek için yeterli olsa da, takımın performans düşmeye başladı. Diğer takımların daha beter düşüşleri bizim nispeten yüksekte kalmamızı sağladı.

İlk 4 hedefinden sonraki hedef doğal olarak şampiyonluk olmalı. Evet, Pochettino ilk 4'te sürekli adımızın anılmasını sağladı fakat şampiyon yapamadi. Kaçırılan her kupadan sonra da birilerinin takıma olan inancı, bence azaldı.
    2016'ta başlayan sallantı bu sene çok yıkıcı oldu.
    Bu durumu toparlaması için de Mourinho getirildi fakat becerebilecek mi, emin değilim.

Tabi Daniel Levy'yi de anmadan geçmeyelim, cibiliyetsiz herif kesenin ağzını açsaydı belki Liverpool'un durumunda biz olabilirdik.

• Bahsini ettiğim bu fikir tamamen varsayımsal, tahmini konuşuyorum. O yüzden katılmıyor olmana saygı duyarım.

Öte yandan birkaç örnek daha vermek isterim Tottenham'ın içinde bulunduğu seviyeye dair:

-Mourinho basın toplantılarında, futbolcular için sürekli "iyi niyetli" diyor. İster istemez insan kendine soruyor: "Nereden çıktı şimdi bu? Eskiden kötü niyetli miydiler? Öyleyse eğer ne zamandan beri kötü niyetliler?"
    -Mourinho geldikten sonra Alderweireld sözleşme uzattı. Vertonghen ve Eriksen uzatmadı. Bunun üzerine, özellikle Eriksen için geçen seneden beri söylenegelen sözler genellikle: "Üst sınıf bir takıma gitmek istediği için sözleşme uzatmıyor."
    -İsim isim ayırmak güç, hatta taktiğe bağlı bir durum da olabilir ama bazı futbolcuların canını dişine takıp oynaması ve bazılarının umarsızca oynaması çok garip bir durum. Kane, Dele ve Son'un ölesiye maçlar çıkardıklarını söyleyebiliriz ama özellikle defans hattının hep güçten düştüğü bir gerçek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dorukhansn -- 27 Aralık 2019; 22:54:14 >

• Gelecekten geçtim, geçmişe bakalım bari.

• dorukhansn kullanıcısına yanıt
    En anlamlı gol bence Crouch'un golü.

• Tottenhamin yaptigi en buyuk hata, daha buyuk hedefler icin ortasaha gobegi ve bekler zayif kalmasina ragmen, bu pozisyonlara dogru ve uygun isimleri bulamadilar.Aurierin olmayacagi belliydi.Dier ve Rosea cok fazla sabir gosterdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Tottenhamin yaptigi en buyuk hata, daha buyuk hedefler icin ortasaha gobegi ve bekler zayif kalmasina ragmen, bu pozisyonlara dogru ve uygun isimleri bulamadilar.Aurierin olmayacagi belliydi.Dier ve Rosea cok fazla sabir gosterdiler.
    Kesinlikle haklısın. Her sene 1-2 kaliteli futoblcu almak yerine, iş çıkmaza girince Mourinho'ya bel bağlamayı seçti kel kafa.
    Doğru iş yaptı mı yapmadı mı zaman gösterecek.
  • 1.5 üstten yattık allah kahretsin sizi ya...
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.