Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.590
Cevap
10
Favori
127.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne aç bir başkanınız var arkadaş. Bale'den sağlam geçirdiniz tebrikler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Étienne Capoue is due in London this week for a Spurs medical ahead of a £8.5m + add-ons deal on a 5-year contract. (Source: football365.fr)

Doğru ise çok iyi transfer Capoue
  • Arkadaşlar benide yazın lütfen
  • Capoue 10 m + bonuslarla Tottenham'a gitmiş çook iyi transfer kesin gibi
  • çok iyi transferler yapıyoruz umarım bale da kalır takımda
  • Kesin satar Tottenham zaten çok yoğun oyuncu var o bölgede.

Sunderland manager Paolo Di Canio is set to revive his interest in Tottenham midfielder Tom Huddlestone. (Source: Daily Star)
  • Parker ın qpr a transferi gündemde şahsen parker reisin bizde kalmasını isterim , dempsey amerika ya dönmüş transfer ne ara gerçekleşti hiç farkında değilim

bu arada eriksen bi açıklama yapmış bizim hakkımızda alırsak müthiş iş başarmış oluruz avrupanın parlayan genç yeteneklerinden

Sözleşmesi gelecek sezon sonunda sona erecek olan 21 yaşındaki oyuncu, BT'ye verdiği demeçte "Tottenham harika bir kulüp. Vertonghen'den orası hakkında bilgiler aldım. Ama henüz benimle her hangi bir temasa geçmediler. Ajax'tan ayrılıp ayrılmayacağımı bilmiyorum. Bunu iki hafta içinde göreceğiz. Ancak şu an için ne Ajax ile ne de başka bir kulüp ile görüşüyorum." dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 14 Ağustos 2013; 0:56:59 >
  • Bale tottenham da kaliyor
  • Capoue resmen açıklanmış hayırlı olsun
  • Scott Parker >>> QPR %70
  • Transferler harika Arsenal'dan daha iyi kadronuz oldu.
  • Bale'in turşusunu kuracak ya da mezara götürecek bir klüp.
  • KKochaKK kullanıcısına yanıt
    ya arkadaşım senin amacın ne ? adamın bonservisi bizde daha geçen sene sözleşme imzaladık bii ton transfer yaptık belki şampiyonluk istiyoruz niye real madrid istedi diye satmak mı zorundayız sizde ronaldoyu satsanız ya o zaman
  • Orta kalite transferler ile o şampiyonluk zor biraz. Takımınızda 90 sterlin edecek oyuncuyu fazla tutamazsınız. Elde edilen parayla daha fazla orta kalite oyuncu alıp 4. veya 5.liğe daha sıkı tutunun.
    Şampiyonluk istiyorsanız B.Dortmund gibi köklü değişiklik yapıp, oyun tarzınızı değiştirmeniz lazım.
    R. Madrid zaten şampiyonluğa oynadığı için Ronaldo'yu elde tutmaya çalışması anlaşılır bir durum. Spurs'la kıyaslanmamalı.
    kulüpün ne yapıp yapmıcağına sen mi karar vericeksin ? soldado mu orta kalite paulinho mu ? tamam chadli orta kalite denilebilir ama oda yedek olucak adam geçen seneye dönersek lloris vertonghen dembele gibi adamlar mı orta kalite futbol anlayışına hasta oldum bale ı tutarız tutmayız o seni bağlamaz şöyle bi gerçek varki bale ın olduğu ilk 11 miz bu sene şampiyonluğa oynar ronaldolu ve balesız real madridin ise barcelona karşısında bi şansı olduğunu düşünmüyorum neyse daha fazla meşgul etme konuyu
  • Tottenham benimde sevdiğim ve keşke şampiyonluğa oynasa dediğim bir klüp yoksa bu konuda işim ne. Ama bazı gerçeklerden de kopmamak lazım. Klübün başkanı bile "bu sezon kupa bizim" tarzında çıkmadan az çok klübün amacının 4.lüğe veya 3.lüğe oynadığı belli. Buna ben karar veremem zaten.
    Bana takımda saydığın 3 tane üst kalite oyuncu ile takımı CL finalinde oynayacaklar seviyesinde göstermenin amacı nedir? Takımda belli yıldızlar var evet ama şampiyon olmak için daha çok çalışması lazım klübün. Soldado ve Bale ile değil iskelet kadronun yıldız olması lazım.
    Ben zaten bu sene kesin şampiyonuz demiyorum bu sene şampiyonluğa oynucak gücümüz var şampiyon olma ihtimalimiz mi evet diğer 3 takımdan düşük ama kulüp iyi bi yapılanma içerisinde önce redknapp şimdi avb yapılan transferler belli kulüp altyapısından ve scout ağından gelen oyuncular belli vertonghen lloris mevkilerinde dünya çapında oyuncular walker 2-3 yıla dünyanın en iyisi olabilcek bi sağ bek stoperde kaboul geçen sene sakatlanmasa onun senesi olucaktı çok kaliteli bi adam ortasahada paulinho sandro brezilya milli takımının dmc leri ki paulinho bunların arasında en öne çıkanı sağ açık lennon premier lig seviyesinde orta üstü bi adam holtby geçen sene schalke nin en iyisiydi bize gelene kadar oyun zekası ve pas yeteneği ile öne çıkan bi oyun kurucu dembele önceden oyunun tek tarafını hatta forvet oynarken şimdi üst düzey bi ortasaha oyuncusu oldu defansif olarak çok iyi olmasada defans ve ofans arasında iyi köprü olabilen bi oyuncu bu oyuncular premier lig hatta cl seviyesinde isimler son iki senedir cl yi şans eseri ıskalamasak çok daha iyi olucaktık neyse gördüğün kadarıyla yıldız denilebilcek sadece soldado ve bale yok takımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 18 Ağustos 2013; 4:03:25 >

• Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial 27 dk

Our subs today: Kaboul, Capoue, Townsend, Naughton, Defoe, Friedel, Carroll. #THFC

Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial 28 dk

Today's team: Lloris; Walker, Dawson, Vertonghen, Rose; Lennon, Dembele, Chadli, Sigurdsson, Paulinho; Soldado.
  • gooooool soldado penaltıdan spurs adına ilk golünü attı
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.